Paar kera juustu käsipagasis?

Tere

Kui ma võtan paar kera kõvemat sorti juustu käsipagasina lennukisse, siis kas ma saan turvaväravatest läbi? Tegemist EL sisese lennuga.

Sattusid parmesani odavmüügile :)? Ilmselt peaksid saama, kui väga ei haise :P.

Üleeile saabusime Portugalist koos mõnusa kohaliku juustukeraga (ca 500 g). Juustukera oli käsipagasis lihtsalt kleidi sisse rullitud. Keegi ei pahandanud meiega turvakontrollis.

Väga hea. Saabun siis peagi suurema kogusega :P

Ei ole siin mingit parmesani odavmüüki. Tegelt on asi hoopis nii:

Nämma :P

Millise lennuga tuled? Ma tuleks Sulle lennujaama vastu :P

Kui sa mulle laupäeva õhtul lennujaama puhkpilliorkestri ja nelkidega vastu tuled, siis võin vast ühe juustukera ohverdada :p.

Tegelikult on see juba lubatud ühele kontoritädile, kes ilma täpselt selle sama juustuta tagasi ei lubanud tulla. Kui küsisin, et palju tal seda vaja on, siis öeldi, et palju kanda jaksad või pagasisse mahub. Õnneks on mul ainult käsipagas. Piirdun vast kahe keraga.

Võib tuua küll, aga küsiti, kas need on juustukerad. Näha ei tahetud.

Tulin siis tagasi kott täis juustu. Turvakontrollis küsiti, et kas mul on seda või teist keelatut. Vaatasin onule võimalikult süütute silmadega otsa ja ütlesin vaid, et mul on väga palju juustu. Ta vakatas selle peale ja jäi mind küsiva pilguga põrnitsema. Jõudsin juba mõttes kiruda kõiki tripi toredaid soovitajaid ja kujutasin end ette väikses toas seletusi andmas. Seejärel hakkas turvaonu suure häälega naerma ja suunas mu edasi. Nii ma siis saabusin õnnelikult kodumaale.

Tänud kõigile vastajatele ja tulevikuks teadmiseks, et kolm-neli kera juustu käsipagasis ei ole mingi probleem.

Ehk täpsustaksid, kuskohast sa juustu tõid? Ehk lähen ka ise sinna juusturallile?

Siis läks hästi. Mina tulin Pariisist ja kõik juust võeti ära. Öeldi, et piimatooteid ei tohi olla käsipagasis. Mu kaaslasel oli juust äraantavas pagasis ja temal polnud mingit probleemi.

Seletage ära, et miks peab juust olema käsipagasis? Et kui haiseb, siis saavad ka teised sellest "õnnistusest" osa?

Väga lihtne. Siis kui sul on ainult käsipagas.

Seal mail on juuustust palju paremat kraami saadaval , head erinevad sortimendid ja puha. Kahjuks ei tohi seda ei äraantavas- ega käsipagasis koju tarnida :(