Palanga hotelli broneerimine

Soov minna perega 4ks ööks juulikuus Palangasse. Kas on kellelgi olnud kokkupuuteid broneerides hotelli siit: http://www.lithuanianhotels.com ? Leidsime sobiva hinnaga hotelli "Po Kastonu". Kuid vaadates sama hotelli nii nende endi kui nt booking.com lehelt, on hinnad rohkem kui 2x. Mida siis usaldada?

1
2

Kahtlane leht see lithuanianhotels. Vali kas suvi või talv, hind ikka sama. Kaldun arvama, et Bookingu ja hotelli oma lehe hinnad on ikka õiged.

0
0

Ma ei kannaks lith-i automaatselt maha. Kui reklaam on paljudes kohtades, siis nendel lehtedel, kust tuleb üliharva broneeringuid, jäävad hinnamuudatused kajastamata, kui aga tuleb klient, võetakse ta vastu. Lehtede hooldamise ajakulu ei oleks proportsionaalne saadava tuluga. Ka Eestis Visitestonia vms kaudu saab mõni väikehotell ühe bronni kolme aasta jooksul. Võib ju ka hotelli helistada. Hinnad võivad niikuinii eri lehtedel erineda. Hiljuti käisin Riias, hind Agoda kaudu (ainult sisselogimisel) oli ca 40% odavam kui Bookingu kaudu.

0
0

Ega ma ei kannagi midagi maha. Siiski tahaksin broneerides usaldusväärseid hindu näha. Lith-i kaudu broneerides ilmselt võtab hotell ühendust ja hakkab kurtma, et selle raha eest ei saa jne... Kuna broneerin reisi jaoks tavaliselt hotellid ette (reeglina tasuta tühistamise võimalusega, mis annab eelise vajadusel jooksvalt muudatusi teha), siis ei taha jännata igasugu juurdemaksude kõnede/meilidega. Siiani ei ole Bookinguga probleeme olnud. Ja palju broneerides on võimalik leida ka soodsa hinnaga pakkumisi (Kaval Ants ja .genius).

0
0

Selgus tõde: lithuanianhotels.com lehel on aegunud hinnad lihtlabase lohakuse tõttu. 4 ööd Palangal oleks selle järgi maksnud 160 eurot, kuid meili teel asja uurides tehti hinnapakkumine 344 euri, mis vastab enam-vähem booking.com hinnakirjale.

0
0

Olen ise sellises kohas Palangas käinud ja ööbinud 3 korda, asub ta küll palangast ca 7 km väljas kuid hinnad on head 2 ne tuba 35 eur ehk 4 ööd 140.- ja koht huvitav.Julgen soovitada http://www.hbh.lt/en/hotel/

0
0

Miks mitte võtta kodumajutus? Pakutakse neid igalpool. Eelmine suvi jaanipäeval võtsime suure korraliku rõdu ja köögiga korteri kõigest 7 eurot nägu.

1
0

To Max1979: Aitäh soovitamast, kuid sooviks peatuda merele lähemal. Ning oleme kolmekesi, laps 2,5a, paljud majutused ei luba 2-sesse tuppa lisavoodit. Kolmene tuba on juba 53 euri/öö, mille peale me kohe tormi ei jookseks.

0
0

Flatu, ehk oskad mõne konkreetse kodumajutuse lingi saata?

0
0

Ei ole neil mingeid linke, linnas 90% majadel peal silt, et korter, tuba vms välja üürida. Vene keele oskus tuleb kasuks, inglise keelt on enamus neist üürileandjaist ainult kaugelt näinud.

0
0

Oleme niimoodi mehega kahekesi korra käinud, et majutuse otsisime koha pealt. Kuid paraku väikse lapsega ei lähe selle peale välja, tahame, et kindel koht oleks juba ees ootamas.

0
0

Palangale sisse sõites on kohe tädikesed teeääres siltidega, et anda rendile korter/maja. Teine koht on bussijaam. Lisaks, kui saabute hilja( nagu meil juhtus ) ja tädikesi enam pakkumas pole, saab alati küsida taksojuhtide käest, kes sõidutavad õigesse kohta ja vajadusel ka tõlgivad vene keelde :).

Aga eks igaühe otsustada, kas reisil 5 minutit "sagimist" on liiga tülikas või mitte, minu meelest käib see reisimisega kaasas, ja muudabki asjad huvitavaks :).

Aga hotelli bookides tasub siiski otse hotellilt pakkumine võtta, tuues näiteks hinnad vahendussaitidel. Saate tõenäoliselt parema hinna, kuna kes ikka on huvitatud vahendustasude maksmisest.

0
1

See on kas suur vedamine, suur kogemus või lihtsalt vähesed nõudmised, kui 5 minutilise "sagimisega" majutuse leiab. Vot seda "pisikest sagimist" väikse lapsega tahamegi vältida.

2
0

Seda airbnb.com-i olen ka kiiganud, pole veel läbi jõudnud töötada. Aga tänud, Flatu!

0
0

Kui palju need kohapeal pakutavad öömajad suurusjärgus maksavad? Saaks selle järgi otsustada, kas tasub kohapeal sebida või ikkagi ette broneerida.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased