Paluksin reisiideed

Tere! Sooviksin novembris minna mõnele eksootilisele maale. Kuna pole olnud eriti võimalust reisimiseks, siis siit küsimus, kuhu Te soovitaksite mul minna. Kus novembris oleks soe ilm ja vesi?

Kirjuta ikka ka kui kauaks, kas üksi või mitmekesi, palju oled võimeline maksma, mis eesmärgil (kultuurireis või niisama lebo rannas) jne jne. Muidu võiks sulle siin pool maakera üles loetleda.

Sooviksime kahekesi minna umbes 10 päevaks ja eesmärk on ikka rohkem puhata, kuigi mõni vaatamisväärsus ei tee ka paha. Reisi hinnaks võiks olla u 20000-25000.

... veealune värviliene elu, kõrb, düünid ja kanjonid. Eksootikat kui palju.

No kui kahepeale on eelarve max 25000, siis novembris ilmelt midagi peale aafrika põhjaranniku ja Kanaaride pakkuda ei oska. Vahemere põhjakallas novembris juba jahedavõitu.

pidasin silmas ikka 25000 inimese kohta,et siis kahepeale 50000

OK..kui 25k ühe inimese kohta siis on teine asi. Ole tulevikus täpsem :-)

No eks nüüd sõltub asi sellest, et kas tahad osta valmis paketireisi või viicid ise oma reisi kokku panna orgunnides ise transpordi, majutuse ja muud särgid-värgid.

Kui tahad reisipaketti mõnda väga eksootilisse paika oma eelarve piires, siis kindlasti on abiks http://www.reisikorraldaja.ee/ Ise temaga kokkupuudet pole omanud, kuid on jäänud mulje, et vahendatakse normaalse hinna eest mingeid inglise paketireise eksootikasse. Oleksin ehk isegi järgmisel kevadel sealt midagi soodsat vaadanud, kuid nüüd tänu Estravel 3999 pakkumisele koos järgmiseks kevadeks 2 inimese 18 päevane reisipakett, 10 lendu marsuudil Riia-Stockholm-London-Chicago-New Orleans-Miami-San Juan-New York-London-Stockholm-Riia maksumusega 10 000 krooni ja 16 ööbimist sihtkohtades kokku summas 20 000 (tuginedes hetke dollarikursil). Ehk siis 15 000 nägu. Enam paremini ja soodsamalt pole vist kvaliteetreisi (viisakad kekklassi hotellid kesklinnas/kuurordi keskuses)võimalik ise endale korraldada.

Oleneb muidugi millist majutust otsida ja kellelt teenus võtta, aga mingile saarele Kariibidel saaks selle rahaga ilusti. Praegu jäi silma Estonian Air+Virgin Atlantic lennukipilet St Luciale ca 11 tuh Tallinnast (Reisieksperdi kodulehel) ja on ka teisi sihtkohti. Majutusvõimalusi peaks leiduma väga taskukohastest kuni ülisoolasteni. Saar ise nö kergesti vallutatav (Hiiumaa suurune), üht-teist vaatamist on ja kliima on super. Novembriks peaks vist tormid ka juba otsa saama.

to marti384: kuna olen vähe reisinud,siis arvatavasti on paketireis turvalisem võtta,aga äkki oskate öelda,et kui ma ise otsin ,siis kui suur see rahaline kokkuhoid umbes oleks? Minu 3 lemmikut on praegu Mauritius,St Lucia ja Margarita saar Kas viimasele aga tasub novembris minna(kas tormid on kindlalt lõppenud selleks ajaks?)

orkaanivööndist välja. Kasuta mõnda inglaste tšarterit, kuni jõuludeni saad kindlasti selle hinnaga (algusega Londonist nii 550-650 naela inimese kohta). Aga nad teevad 2-nädalasi /tahate ju minna 10-ks päevaks?) all inclusive reise. Näiteks First Choice. Mõned Eesti firmad vahendavad neid.

Kariibidele saab 25k persooni eest päris ilusti. Ise sai just käidud, ilm oli eestlasele igati sobiv (mitte liiga palav ja see 10 minutit vihma päevas saab kuskil palmi all v kohvikus istudes mööda saata). St Lucia oli väga ilusa loodusega sihtkoht.

Võtsime sõprdaega sel suvel matkakotid selga, natu raha kaasa ja läksime Berliini, Londonisse, Loode Hispaania linna Santiagosse ja ka Portugali. Nimelt meil polnud üldse nii suurt reisi plaanis, aga seiklused ise viisid. me ei ööbi kunagi hotellides, ega kasuta turistiteenusedi. eelistame näha kohalikku päriselu omal käel. londonis ja berliinis ööbimisme lennujaamas, kusjuures seda tegid peale meie ka paljud teised noored. hispaanias võtsime osa palverännakust, kus kõndisime päevas mitmeid kilomeetreid ja seega saime magada hostelites, mis maksid 3eurot, hinna sees oli ka soe toit...pärast matkamist olime nagu uuesti sündinud ja ei tahtnud enam hostelitki otsoda ja otsutasime magada lageda taeva all..kotid saime ära panna tuttavate juurde...niii mõnus oli õues magada ja tähti vaadata. sai vahepeal end täiesti muust maailmast välja lülitada ja olla hoopis maalähedasem kui muidu. kokku läks meil 2näsdalane reis maksma umbes 7000 krooni, koos 5 lennuga...

arvan, et see on hea reisiidee mida tasub ette võtta, aga ainult mitme sõbraga, ohutuse huvides ;)