Panglao, Bohol

Kui keegi on tuemas Panglaole, annan hea meelega nõu ja jagan kohapeal soovitusi, mis puudutavad saarte duure ja kõike muud, mida siin turistidele pakutakse. Kuhu minna, millest hoiduda, õiged hinnad ja muu kohalik elu. Võib saata privaatsõnumi siia või SMS 09182598881 Ise elan Alona beachil, Panglaol.

Ja kui Toomel aega pole, siis me elame temast kilomeetrike eemal ja võime sama teha. Samuti kui ajad klapivad ja me ise parasjagu Filipiinide peal ringi rändame, võib meie maja soodsa hinna eest rentida. :)

Veider on see, et Toome olemasolust sain teada alles selle kuulutuse kaudu siin! :D

Rääkige kas novembris Panglaod külastada on hea mõte. November peaks olema see ülemineku kuu vihmaperioodist kuivemale. Samas netist saab väga vastakaid tulemusi.

Viimasel aastal on siin selle koha pealt kõik nii sassis olnud El Nino tõttu, et väga raske on midagi ennustada. Tegelikult peaks sel ajall juba hooaeg olema, aga kuna hetkel on täielik põud juba kuid olnud ja kõik kõrbeb, siis ei oska keegi ennustada, mis sel aastal vihma koha pealt saama hakkab. Loodus on täiesti sassis omadega...

Tõesti... igas sadamas on vähemalt üks eestlane. :D

Tervist

Oleme veebruaris 2017 tulemas Boholile/Panglao saarele 5 päevaks. Toome ja Leevi , kas olete siis saadaval on soovitustega, mida saarel teha ?

tuleme detsembris 2017. ootan soovitusi

Oleme tulemas sinna veebruri keskel 2018, kas võiks ka külalislahkust kasutada?

Tere

Meie reisiseltskond on tulemas Panglaole veebruari lõpus (2018). Selline küsimus, kas turistil õnnestub seal rolleri asemel ka omale tuk tuk rentida?

Parimat!

kas hetkel ka keegi Panglaol filipiinidel on? Vaatan erinevaid ilmateateid ja kõik näitavad erinevat ilma. Ise minekul sinna järgmine nädal 24.02.18.Kas peaks võtma kaasa päikeseprillid või kummukud?

Neid ilmateateid ei maksa vaadata, me tulime sealt paar nädalat tagasi ja üksi ilmateade ei pidanud paika, saime nii päikest ja saime ka vihma.