Pegasuse lennud Türki....

Tere, oskab keegi öelda, kas Pegasus on oma lennu Türki tühistanud? Kui nii siis, kas oskate soovitada, mis firmaga Türki saab lennata ( mõtlen mõistliku hinna eet ). Olen otsinud aga ei leia mõistliku hinnaga lennupileteid. Olen kuulnud siit - sealt et Pegasus, Tui, TiketaTour jne on oma piletid tühistanud.

Pegasuse esimene lend on 16. aprill. Mul on sellele pilet ja pole küll midagi tühistamisest kuulnud. Selle asemel tuli paar tundi tagasi meeldetuletus, et varsti on lend ja tuleb enne lendu vorm ära täita.

2
0

Praegu saab otse lendudele sun expressiga

0
0

Ei saa miks Logo tekitab siin paanikat ? Kas sulle tuli kiri,et Pegasus tyhistas lennud,voi mida  ?

0
1

Äppis on küll pilet alles! Mis põhjusel peaks tühistama?? :O

16.04  piletid on lausa müügis ju!

1
0

TUI-ga saime Egiptusest viimase lennuga tagasi Riiga 5.märts. Hilisemad lennud tühistati ja nende intermetileht oli pikalt"tühi"( tänast seisu ei tea). Kuid Türgist ei ole midagi kuulnud...Kõigil ju lennud üleval - võrdlesin just Pegasuse ja Sunekspressi hindu Antalyasse.

0
0

TUI ja Pegasus on erinevad firmad ju. Mingi suvapaanika jälle?

3
0

Tere, vabandust minu eesmärk ei ole olnud paanikat külvata. Vaid tahtsin infot kuna olen kuulnud , et tühistatakse lende ja reise. Minul endal on / oli võetud reis TiketaTour´ist Türki ja öeldi et hetke seisuga tühistatud väljalennud. Ja kui vaadata nende kodulehte siis nad ei paku ühtki sõitu mitte kuhugi. Tuttavatel Tui tühistas sõidu. Lihtsalt soovisin infot ja seda ka sain siit. Tänud kõikidele , kes vaevaks võtsid vastata.

1
3

Tiketa ja kohalik Tui Baltics on vist mõlemad Venemaa rahastusega firmad. Seega on nad sanktsioonide all ja ei saa kuhugi lennata.

Pegasus on Türgi lennufirma. Ja ei puutu kuidagi asjasse. Võimalik, et mõni puhkusekorraldaja kasutas nende liini- või tšarterlende ka oma reiside korraldamiseks, aga liinilendude toimimist Vene firmade tegevuse lõpetamine ei puuduta.

5
0

Njaa...Mul Pegasusega reis 28.05 lend Tallinn-Antalya ja 04.06 Antalya-Tallinn, ostetud juba 3 kuud tagasi, nüüd sain meili et 04.06 reist on tühistatud ja kui uurida siis nagu aru saan Juuni-Oktoober ei toimu lendusi Tallinna  ja Antalya vahel.

Seega sinna saab aga tagasi mitte, juba kõik muu broneeritud alatest hotellidest ja autorentidest.

0
0

Samuti tühistati täna meie Pegasuse Tallinn-Antalya lennud 8 inimesele - väljalend  7.06 ja tagasilend 14.06. Kas keegi teab põhjust, miks??

0
0

Sunexpressiga saad tagasi 120€ eest, aga kellaaeg on nõme.

0
0

Mina sain nii aru, et lõpetasid lennud 01.06-01.10

0
0

Kidy tour reisid võtab üle Novatours, kuigi suhtkoht vmõtteale tegu.. Aga ainult lennu piletidega pole vist eritimidagi teah..

0
0

Ma vahetasin sama päev Antalya-Helsinki vastu ära. 16:15 on väljumine, eelmine oli 06:00 hommikul seega sain reisi pikemaks :)

1
0

Kes tahab ainult lende, siis aprillist oktoobri lõpuni on käigus SunExpress poolt uus regulaarliin Tallinn-Antalya:

https://www.tallinn-airport.ee/uudised/sunexpress-alustab-lendamist-tallinnast-antalyasse/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased