trip-krainetrip-ukraine-dark
Pekingi hotelliküsimus

Tere! Soovin broneerida internetis hotelli Pekingis. Leidsin sobiva, kuid juures on punktid: *VAT is not applicable *There is no city/tourist tax Mida see tähendab? Millise lisasummaga peaks arvestama? Ei ole kahjuks omal õrna aimugi:) Aitäh, kes võtab vaevaks vastata.

Mina kasutan hostelworld.com ja pole mingid probleemi, seal ka palju komentaare erinevate ööbimiskohtade üle, soovitan.

Valige www.leohostel.com ja saate hakkama ca 300 krooniga, millele midagi ei lisandu. Heas asukohas, ingliskeelne teenindus.

Kui konkreetsest küsimusest lähtuda, siis mina saan aru, et: •käibemaksu ei rakendata •puudub ka linna- või turismi maks ehk muud kohaliku tasandi maksud puuduvad Ehk siis seda öeldaksegi, et midagi ei pea lisaks juurde maksma.

Lühidalt tähendab see seda, et väljakuulutatud hinnale midagi otsa ei tule. VAT tähendab käibemaksu, nt Ühendriikides soolatakse see alati hotellist välja möldides summale otsa. Mitmetes maades ja suurlinnades mõtleb ka kohalik omavalitsus rahakoti täitmiseks igasuguseid "turismi-" jmt makse välja. Hiina hotellindus on selles suhtes sirgjooneline ja läbipaistev.

Parim võimalik sait Hiinas hotellide broneerimiseks on www.ctrip.com , keskkond, mis on hiinlaste endi arendatud ning kust saab tõenäoliselt parimad võimalikud hinnad. Igatahes hiinlased ise muid ei kasuta.

Hiinas võivad hotelli letihinnad ja ctrip-i pakutavad hinnad erineda kuni 300 %

Ei ole tulnud neis kunagi pettuda.

Alustage näiteks www.leohostel.com linkidest ja liikuge sealt teiste linkide peale.

Lennupiletid ja 2 hotelli võtsime: http://www.travelchinaguide.com Kuna sealt saime lennupiletid soodsamalt kui ctrip pakkus.

3 hotelli võtsime: http://www.sinohotel.com Kõige juhtivam hotellireserveerimise teenuse pakkuja Hiinas.

Rongipiletid soft sleepersi vagunitesse ostsime ette ära: http://www.chinatripadvisor.com Piletid toodi hotelli vastuvõttu. Kui ühes Lõuna-Hiina linna hotellis inglise keelt mitte rääkiv uus vahetus ei osanuud meile toodud pileteid edasi anda, siis piisas agentuuri helistamisest ja kuller oli 30 minutiga uuesti prinditud piletitega hotellitoa ukse taga.

Kõik kolm toodud teenusepakkujat tegid oma tööd väga hoolikalt, kiiresti ja abivalmilt.

Kui tahta soodsalt luksust nautida, siis Hiina on selleks õige koht. Me ööbisime igal pool 4* hotellides. Keskmiselt 500 kr tuba kahele. Toad olid hästi suured ja luksuslikud. Sealt võis leida tugitoole, diivanit, lesimistoole ja mida kõike veel. Rääkimata kullast-karrast igal nurgal. Hommikusöögilauad olid väga rikkaliku ja maitsva valikuga.