trip-krainetrip-ukraine-dark
Phuketi lastega

Tere

Planeerime reisi Phuketi 2023 jaanuar-veebruar. Reisi pikkus 2-3 nädalat. Ole  veidi hädas meile sobiva piirkonna leidmisega, soovid on järgmised:

- villa aiaga, basseiniga (eelarve kuni 2000€)

- lastele (2a, 3a, 15a) sobiv rand 1km raadiuses

- elu-melu samuti nii lähedal, et õhtuti jala kuhugi tšillima ja sööma minna

Kas soovid kuuluvad ulmevaldkonda? 

Transpordi osas on ilmselge, et rolleritega ei liikle, autot ka ei kutsu juhtima kohalik liikluskultuur. Tean, et takso on võimalus, aga tüütu ja väsitav on iga päev autos loksuda edasi-tagasi kui tsivilisatsiooni tahaks.

Reisi soovime veeta lihtsalt lebotades, rannas käies, hea meelega viibiks palju looduses (rahvusparke?), kindlasti külastaks ka lastele jõukohaseid vaatamisväärsuseid ja templeid. Naudime väga reisides sihtkoha õhtumelu, tänavaturge ja toidukioskeid.

Olen tänulik igasuguse nõu eest, kuidas valida meile parimat piirkonda peatumiseks (võib olla ka pool reisi ühes, pool reisi teises kohas) ja oodatud on ka kohad/tegevused mida nii väikeste lastega koos teha saab.

Ma arvan, et kõik rannad ja piirkonnad sobivad. Isiklikult hoiaks Patongi ligidale, vähemalt müned päevad, see on rannaelu keskus ja sealt edasi mujale minna, vasakule, paremale, otse. Saate oma reisid tehtud.  

Phuket on siiski rahulik piirkond ka kui soovite ööelu näha on ka see võimalik.  Lapsed kindlasti tahaks jalutada ja vaadata mis baarides toimub. Ühel heal aastal kui nad suured on, sellised kohad  võibolla enam ei eksisteeri. Väiksemad nagunii ei mäleta ka hiljem, kus ja mis.

Kohapeal püüdke eemale hoida sellistest rannalõikudest kus paadid on vees. Käivad seal kõrval ujumas küll, kuid omal nahal tundnud kuidas kütusereostus naha sügelema paneb.

Patong on põnev korra ära näha ja seal toiduturul öösel käia aga ma seda randa küll pikemaks peatuseks ei soovitaks. Tundub ilus rand aga kui jalutad ja näed mida kõik visatakse jõkke mis sinna lahte voolab, siis mul kadus küll soov seal ujuda. Ma ise olin 4 päeva seal. Kuna me rändasime suht ringi siis igasse randa ei jõudnud. Paradiisisaar annab hea ülevaate randadest. Phuketi linnas soovitan lastega Floresta ostukeskuse akvaariumisse minna seal on üsna tore aga pilet oli vist krõbeda hinnaga vähemalt 2020 a jaanuaris.

Kui nüüd oma privaatbasseini tahta, siis ehk juba luksuslik Banyan Tree. Igati äge - veidi pilte siin. Laguna pole üldse halb kant.

Lingvistiliselt väga ebaselge püstitus üldse. Kas oli mõte pealkirjaks panna "Phuketile lastega"? Kuidas sa Veigo selle läbi lasid üldse? Ma ei taha ka mingi tähenärija olla, aga need ju 2 täiesti erinevat asja. Phuketi lastega võib ju igasuguseid asju olla aga... no kõik saavad vast aru.

@Don_Gato

Mõistlik tähelepanek. Probleemiks on harjumused.  Kirjutame täpselt seda mida mõtleme. Aegajalt levitati pilti, kus kõik laused olid vigaselt kirjutatud, ometi paljud ei suutnud kiire lugemisega kirjavigu tuvastada, sest samal ajal kui loeme, aju korrigeerib vigu. 

Tähelepanek on õige. Viitame, aitame, pahaks ei pane. Kõik teeme vigu.