Poola

Kui keegi on käinud Poolas sellises kohas nagu http://ptakfashioncity.com ,
siis kas tasub minna ? On plaanis seda külastada kuid kas seal on ainukt riided? Või leidub ka muud ?
Tänud vastamast :)

See on 100% hilpe otsast lõpuni täis, MITTE MIDAGI meestele, ei tööriistu, elektroonikat ega muud säärast värki, millega mehed võiksid samal ajal kasvõi natukenegi aega sisustada, kuni naised riidepoode traalivad. Isegi õllet polnud kusagil, 2 hädist kohvinurgakest (alkovaba), ka Iiri kohvi ei olnud seal võimalik tellida, kogu lugu. Päris haige oli bussi kõrval parklas 4 tundi hambad laiali naisi oodata ja pilvi lugeda. Ja minna seal ka kuhugi polnud, lage väli ümberringi kilomeetrite ulatuses. Ütlen ausalt meesinimese vaatevinklist, nii mõttetut kaubakeskust pole ma kunagi varem ega hiljem kohanud.
Aga naised olid õnnelikud, tulid suurte kaltsukuhjadega ja sädistamist jätkus veel tundideks. Meie võtsime aja maha järgmises tanklas, tarisime bussi vastukaaluks mõned kastid õllet jm joodavat, jõime end poolkooma, et kuidagi unustada "raisatud" aeg. Aga ometi hing aasta hiljemgi veel vaevab:)
Minu arvates pole see koht, kuhu perega minna, puhtalt pesu hankimise peal väljas, siis peaks sobima.
Ärge siis mehed, öelge, et ma pole hoiatanud.

Viktori kommentaar läheb vist ajalukku. Parem kui Kivirähk, hingest tulnud ja väga õpetlik.

Viktori lugu rebis minugi hinges vanad haavad lahti.. aga järgmiseks kannatuste teekonnaks on hea teada et kohe Ptaki kõrval asub aus Poola kõrts (karczma) Pod Strzecha, http://podstrzecha.com.pl/kontakt/, toidud olid maitsvad ja kannu õlle eest üle 2 euro ei küsitud. Kohe sealsamas kõrval on ka Biedronka toidupood, kust ristiinimene õlut, rummi ja sakummi kaasa rebida saab.

Mõni mees on ikka tõsiselt alkosõltuvuses, võiks endale ikka omaprobleemi tunnistada........ Sõita välismaale pildituksjoomise eesmärgil?

Kust sa seda päikest ikka ellu leiad, kui mitte kooma juua. Siis pidi kusagilt tunnelist valgus paistma hakkama.