puhkus Durbani kandis

TerePalun jagage kogemusi, kus tasub Durbani lähedal planeerida mõnusat rannapuhkust, koos võimalike väljasõidu võimalustega loodusesse.Durbani enda kohta kulub ka lisateave ära.Minek märts 2019 ( ei saanud BA head pakkumist TLL-JNB kasutamata jätta )Raul

Mis kuupäevadel ja mis hind äriklassis? Ise vaatan AMS-CPT 1266 EUR äriklassi jaanuari lõpus ja mõtlen...

0
0

Tervitus!Durbanit ennast ei soovita üldse, olude sunnile oli vaja endal seal peatuda üks ööpäev ja kiirelt edasi.Durban --> Port Elizabeth suunal mööda rannikut liikudes  hakkab tulema palju ilusaid väiksed kohti: Port St. Johns, Bulungula, Chintsa, Cofee Bay jne.Muidugi oleneb palju aega ja viitsimist sõita on - need ülaltoodud väiksemad kohad on 300-600km Durbanist, aga eks neid on seal küll-ja-veel  ka lähemal

0
0

Tere!Soovitan ka Durbanist mööda rannikut Port Elizabethi poole sõita, siis jäävad teepeale endised homeland alad, kus saab näha väga teistsugust LAVi.Umzumbe (imeline rand), sealt edasi uskumatult ilus ja metsik ja inimtühi Mdumbi (minu LAVi lemmik!) ja Coffee Bay.Sisemaa poole, Hogspack, maagiline mets ja matkarajad.

1
0

Miks on Durban jama koht?

0
0

Margate, selline mõnus linnake, suhteliselt turvaline valgele inimesele. Märtsis hea, pole eriti kohalikke turiste ka, selline mõnus rahulik koht.

0
0

Me lähme 2ndl pärast Durbanisse, ehk siis pärast saame muljeid jagada.

1
0

@priitsamuel - nüüdseks käidud - kuidas siis muljed on?

0
0

Hõikan siia vahele teema algatajana, et ka meie saime oma Durbani tripi edukalt tehtud. Ööbisime Durbani lähedal mõnusas kuurortis nimega Umhlanga, täitsa soovitan. Turvaline ja võrratu India ookean käeulatuses.

Durbanis endas käisime  tellitud taksojuht - giidiga ( muideks Taxify ) , suhteliselt karm värk , päris rannapuhkuse veetmise kohaks ei soovita.

Sel ajal olid veel ka Mosambiigi elektritarnete ( põhiline LAV elektriga varustaja ) katkestused , foorid ei töötanud, liikluses paras kaos .

Enne Umhlangat sai veedetud aega Drakensbergi mägedes Sun Resortis, väga võimas koloniaalne resort + matkad mägedes seltsiks ahvikolooniad.

Pärast sai tutvutud veel ka naaberriigi Kingdom of Eswatiniga, jälle väga positiivne kogemus ( elavad need neegrid seal oma kuninga võimu all nagu Mishkad, suud kõrvuni peas ).

Parimat, ....

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased