Reis Reisidiilid.ee pakkujaga

Tere!  Kas kellelgi on kogemust Reisidiilid.ee pakkujaga, kuidas olete reisiga ning nende teenusega rahule jäänud?

1
2

Tai ringreisil sai ennemuiste 2017. aastal käidud nende pakkumise kaudu. Kõik sujus kenasti ja kui küsimusi tekkis, suhtlesin e-maili teel.  Pretensioone netu, nagu eestlane vene keeles ütleb.

1
0

Samuti Tais käinud nende kaudu. Kõik sujus hästi!

1
0

Meie käisime 2019 Costa Bravas ning ka kõik sujus. Tänast olukorda ei oska kommenteerida.

1
0

Pakuvad ka reise Keenia safari ja rannapuhkus ,on kogemusi kellegil...neil ka soodsam kui näiteks Bergerreisidel...

0
0

Kui on soodsam ja sobib, siis võta ära. Nemad saadavad sulle e-maili peale lennukipiletid, hotellide, safarite ja kohaliku transpordi vautšerid ning detailse info, kuidas neid kasutada. Sinu osa on ainult Reisidiilide eesti kontole ülekanded teha, enda andmed saata ja õigel ajal kohale minna. Sarnase reisi saab ka ise omal käel kokku panna ja võib-olla natuke veel odavamalt, aga Reisidiilide kaudu on lihtsalt mugavam.

1
0

Meie käisime Küprosel Reisidiilide kaudu. Kõik sujus kenasti.

0
0

Nüüdseks olen käinud nendega uuesti Costa Bravas oktoobris 2022 ja rahul ning sõbrad käisid 2023 veebruaris Keenias ja rahul. Ise ei saanud seoses vanaema matusega minna- organiseerisid kõik võimalikud rahad tagasi ja mis puudu jäi saime kindlustusest. Teised sõbrad käisid samuti 2023 märtsis nendega Keenias ja samuti täiesti rahul. Seega siiani ainult head kogemused. Parim info edastus nende poolt kogu reisi ning sellega seonduvaga, mis ma kunagi üldse reisibüroodest saanud olen. Tavaliselt sa pead ise hullult uurima ja küsima. Reisidiilidega nii ei olnud ja said jooksvalt infot kõige kohta.

Tundub nagu oleksin nende palgal? Tegelikult ei ole. Lihtsalt nii oligi.

3
0

Kui ma ühes teises teemas Reisidiile siin mainisin paar päeva tagasi, siis see osa minu postitusest kustutati ära- peeti vist reklaamiks. Pole ka mina nende palgal ja no ma ei tea- kui keegi foorumis küsib näiteks et millise lennufirmaga saab normaalse hinnaga Taisse ja ma peaksin vastuseks kirjutama Finnair- peetakse seda kohe Finnairi reklaamiks,mind soomlaste palgaliseks agendiks ja postitus kustutatakse? Kui ma pean mingit firmat heaks, miks ei tohi seda mainida?

7
0

Kontekst on oluline.

Trip.ee ei ole pakettreiside korraldaja, mistõttu neid ei häiri Reisidiilid OÜ kohta kogemuste küsimine rubriigis "Reisikorraldajad ja -bürood".

Küll aga levitab Trip.ee odavate lennupiletite postitusi ja selles osas ei soovi nad, et Reisidiilid.ee saaks otselinkimist ja mainimist lennudiilide kontekstis, kuna nad on samas valdkonnas tegutsevad.

3
0

Ma huviga arendaks teemat edasi, mille Avien välja pakkus. Kuidas Trip.ee odavate lennupiletite postituste pealt teenib?

0
0

hbert, arvestades, et meie kasutajate vanused Trip.ee's on samad ja sul on lisaks veel moderaatori märge, siis kõlab see kuidagi kummaliselt retoorilise küsimusena!?

Oleme vast mõlemad kursis (a) asjakohaste reklaamide ja (b) Eesti turul saadaval olevate travel affiliate partnerluste kombinatsiooniga, mis aitavad Tripi kulubaasi katta.

See on normaalne ja ma ei leia, et seda peaks siin avalikult arutama ega lahkama. Liiatigi veel mõne teise reisikorraldaja teema all.

4
0

Trip.ee lingib ju pakkumisted kas Momondosse või Skyscannerisse, kus inimene saab ise valida kuskohast piletid ostab. Kui on veahind, siis jah on teinekord konkreetsed OTA-d kuskohast piletit osta üritada.

1
0

Kui klikkida seda Tripi välja otsitud linki ja minna Momondosse/Skyscannerisse Tripi trackeriga, siis kui palju pappi kukub iga kliki eest? Kui palju kukub, kui see klikk viib lennupileti ostmiseni? Kes üldse lõppkokkuvõttes maksab?

Ma oletan, et võimeldakse mingite sendikümendikega, aga eks mingid eurod viimaks kogunevad ju ometi?

0
2

Siit saab infot nt momondo affiliate diilide kohta: https://affilimate.com/programs/momondo-affiliate-program/

0
0

Mõneti küll off-topic, aga kommenteerin ka teemat, kuna tegelen siin Tripis sooduspakkumiste avaldamisega.

Kui me kunagi ammu alustasime suure huvi tõttu sooduspakkumiste rubriigis lendude soodukate avaldamist, siis tegime seda ilma igasuguste affiliate reklaamidega, aga mingi hetk saime võimaluse ka tehtud töö eest kopikaid teenida.

Olime Eestis esimesed, kes otsisid igapäevaselt põnevaid lennupakkumisi ja peale seda on tekkinud päris palju erinevaid veebilehekülgi, kes samuti üritavad sarnast. Paljud neist on aru saanud, et sellise affiliate lahenduste pakkumistel on vaja massi ja Eesti turu väiksuse tõttu on see pigem selline meelelahutus kui töö. Meie jaoks on miinuseks see, et me otsime enda pakkumised ise ja mitmed teised saidid avaldavad tihtipeale kopeerides Tripi leitud pakkumisi ilma viitamisteta.

3
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased