Reisiideid veebruariks

Tere!


Sooviksin reisiideid veebruarikuuks. Reisime lastega (2 täiskasvanut, 3a ja 10k laps). Sihtkoht peaks olema turvaline, meditsiiniabi hea, temperatuur 25+, ideaalis võiks olla saar, lend maksimaalselt 2 ümberistumisega, eelarve u 3000.-. Käidud on (antud kriteeriume arvesse võttes) Kuuba, Sri Lanka, Tansaania, Tai, Guam, Mikroneesia, Abu Dhabi, Omaan, Türgi. On kellelgi ideid?

Euroopa Liidu maad Kariibidel. Nt Martinique. Edasi-tagasi otse lennud Pariisist sinna hetkel terveks veebruariks ca 300€, Tallinn-Pariis ca 150€. Turvaline, meditsiiniabi Euroopa keskmine, saar, temperatuur 25-30, lend Tallinnast 1 ümberistumisega Pariisis (saab ühildada Pariisi külastusega).  Airbnb merevaate ja basseiniga pereapartment ca 600€ nädal.

Suurepärane soovitus! Aitäh!

Saint-Martin piletid olid ka alles hiljuti hea hinnaga. Võimalik saada 1-he ümberistumisega. Ega ka 2-he ümberistumisega lennuajad ei ole pikad ca 15h

Buldooza, kus sa selliseid hindu näed? Mul oleks ka vaja sinnakanti minna u samal ajal, aga numbrid on pigem kahekordsed ja sedagi mitte terve kuu lõikes.

Enne lennupiletite rutuga ära ostmist, tasuks vaadata ka, mis hinnaga majutust leida on. Ja kui kallis kohapealne elu on. Saint Martini hotellid on suhteliselt kallid ja kohapealne elu ilmselt ka. Majutust võib vaadata ka www.hometogo.com lehe kaudu. Ühel lehel koos hotellid, airbnb jne.

Jaanapr, vaatasin flight.google.com lehelt kuupäevasid jaanuari lõpp - veebruari algus. Jaanuaris oli isegi 290 ringi, veebruari alguses 350 ringi

Aga Kariibide kruiisivariandid tuleksid kõnealla?

Singapur muidugi. Just keelati seal kõnniteedel elektritõuksid ka ära, nii et ainuke turvarisk kadus. :D

Singapur oli nüüd naljana öeldud?

Ma kardan küll, 3000€ jääb selgelt väheks sellise reisi jaoks.