Reisikindlustus Taisse

Millise kindlustusfirma kasuks olete otsustanud kui reisite Phuketisse? Lisaks meditsiiniabile, kindlasti tuleks võtta ka reisitõrge ja vist ka pagasi? Mida targad soovitate? Ja mis see maksma on läinud?

Kuskil 2 nadala kohta, kahele inimesele tuleb normaalse ja hea kindlustuskatte puhul ca,130eurot hind.

Ranno Pilisner, aga mis kindlustusfirmat soovitad?

see 130 on ju absurdne hind.

Meie oleme kasutanud SEB kuldkaardiga kaasa pakutavat kindlustust, kus on kõik asjad sees, mida eelnevalt loetleti. See on pere pakett 4 inimesele ja maksab 65€ terveks aastaks- reisi niipalju kui tahad. See teeb siis 16,25€ nägu ja terveks aastaks!
Tundub nagu väike hinnavõit küll olevat. Eelmisel aastal käisime kolmel pikemal välisreisil. Seega saab selle 16,25 veel omakorda 3- ks jagada ju!

mammakask:
Kindlustusfirmasi on palju. Tingimused ja kaitsed erinevad. Mis kellelegi meeldib, sobib on nagu ema või tütar. Saan Teie varasematest postitustest aru, et reisite märtsi alguses Phuketisse. Kui piletid ostetud oleks pidanud kohe tegema ka reisitõrke kindlustuse. Kui kõik olete ikkagi otsustanud/saate reisida siis on kõik hästi. Ikka tuleb teha nii pagas ja meditsiin juurde. Ise ja pere kasutame Swedi kuldkaardiga kindlustust.

Ma ka kasutanud kunagi SEB pakkumist. Siis reisisin üksi või kahekesi. Aga kui minna nüüd reisile perega, siis kuidas neid piirmäärasid ma loen?
Kas see 2000 eur reisitõrget on siis pere peale st nelja inimese peale? Ma tglt nagunii võtan kindlustusega ka ühendust. Aga minu jaoks see tabel kogu aeg mõistatus olnud, et mis on inimese peale ja mis pere peale.
https://www.seb.ee/kindlustus/varakindlustus/reisikindlustus#huvitise-piirmaar

lilleke. Kas kasutad SEB kuldkaarti ? Kui ja, siis selle tabeli all on ilusti kõik kirjas. Summad on seal tabelis ühe inimese kohta.

Olen World Nomadsist head kuulnud, isiklik kogus samas puudub.
kui huvi, siis tasub ehk uurida: https://www.worldnomads.com/
Aga €3500000 ravikulud ja piiramatu mõni eurot kallimal paketil
tundub juba üsna muljetavaldav.

Meie lähme 23 jaan. 14 päeva ja maksin kokku 79 eur. võtsin swedpangast.kui oled klient on hea lihtne see ise kohe netis vormistada.

Lhtne jah, aga tulvikus oleks ehk mõistlik endale Gold vaba tagasimakseg krediitkrt totleda, reisil kulub ära ja kaardi kuutasu 4,96 € (59,52 € aastas), millega kaasneb tasuta reisikindlustus. Seega tuleb kogu perele aastaks odavam kui ühe reisi kindlustus.

Reisin ka ise SWEDi krediitkaardiga - hemugav, kindlustus korralik ja kõik sees.
Kui võimaliki tee krediitkaart. Kas SWED või SEB. Ilusat reisi.

Endal tehtud peagi algava Tai reisi tarbeks SEB kuldkaardi reisikindlustus.

Mul mehel swed krediitkaart. Ostsime sellega lennupiletid ja bronnisime majutuse, perele neli in. Siis küll need limiidid väga ahvatlevad ei tundunud. Telefonis infot küsides soovitati osta juurde limiiti.

Sellele swedi kaardile lisa tôrge 1,5k maksab juurde ca 110€, 5in ja ca 3 ndlt Tais.

lillekke, sa võid ju kaardile alati raha juurde kanda kui laekuv palk väike ja limiit seetöttu ka.

Minul Swedi Gold vaba tagasimakega krediit kaart ja Tervis 500 000 ja katab ka pagasi reisitõrke kui ka õnnetusjuhtumi kogu perele.

Kuu tagasi Tais oli kahjuks vaja reisikindlustusega seotud meditsiinikindlustust. See on mu elu üks halvemaid kogemusi. Poole miljoni eest nö kindlustatuse eest, käituti nagu kärnase koeraga. Justkui soliidne kindlustus (läbi panga) püüdis vaid oma raha kokku hoida ja lennutas valudes vaevleva patsiendi koju, et siis juba meie maksumaksjad e haigekassa vajaliku operatsiooni kinni maksaks. Kogu suhtlus toimus stiilis: "Meie ei tea midagi. Pöörduge meie koostööpartneri poole.... " Ja seal siis teisel pool maakera, keegi spetsialist/ekspert või veel keegi sarnane, tegi otsuseid mis lähtusid mitte patsiendi vajadustest vaid raha kokkuhoiust. Ärge usaldage ja kujutage ette, et te ostate ja saate kindlustunde ja veel- ärge sõitke Tais rolleritega, see on minu soovitus!

Tais toesti ei maksa rolleriga soita,kui soita ei moista.Koige suurem oht ongi esmakordselt rolleriga soitev valge inimene vasakpoolsel liikluses. Bta kindlustusega sujusid asjad lihtsalt,ainult neil on ingliskeelne klienditeenindus,sellega peab arvestama.

Reisija557, kirjuta ikka ka mis kindlustusfirma ja pangaga oli tegemist.
Saan aru, et tegu oli rollieriõnnetusega. Ka sul olid A kategooria load olemas?

Olen kogu aeg kasutanud Seesamit. Õnneks ei ole reisil vaja läinud abi (süõ). Sõbranna on sama firmat kasutanud ja tal on kahel korral läinud vaja (üks kord arstivisiit, teine kord hambaravi) ja mõlemal korral maksti probleemideta kinni.

Kindlustus on oluline sõlmida sama aegselt reisi välja ostmisega, et kõik riskid oleks kaetud. Tõrke puhul tuleb arvestada, mis on mõeldav lisanduv kulu ja selle järgi valida kattemäär - mitte selle järgi, mis piletid maksid. Enamus krediitkaardi kindlustusi ei kata plaaniliste reisigraafikute muudatuste ja tühistamisega seonduvaid kulusid (lennufirma ise ütleb, et muuda kuupäevi või saate kõik raha tagasi). Plaaniline muudatus on selline, mis on toimunud enam kui kaks nädalat enne lendu. Oletades, et planeeritud reis hetkel on kahe nädalane oleks näiteks Salva hind ca EUR 80/reisija - katted tervis EUR 100 000, tõrge EUR 1 440, pagas EUR 640. Tõrke ja tervise all on kaetud ka looduskatastroofi ja terrorismiga seonduvad riskid.

Kallid reisihuvilised. Ma soovitan siiralt teil enne reisile minemist teha kindlaks, mida teie kindlustusfirma teile hüvitab, kui peaks ka tegelikult seda firmat vaja minema. Uurisin nüüd SEB kuldkliendile pakutavat reisikindlustust. Ei vasta tõele see, et kõik summad tabelis on ühe inimese kohta. Tingimused on muutunud. Telefonis rääkisin pikalt ja laialt konsultandiga ja ta seletas, et (https://www.seb.ee/kindlustus/varakindlustus/reisikindlustus#huvitise-piirmaar) kuni reani "surmajuhtumikindlustus" on kindlustusjuhtumi korral võimalik maksimumäär inimese kohta. Edasi aga pere kohta kokku st kui minu sõlmitud kindlustuslepingule on märgitud perena juurde ka mees ja lapsed ja me kõik läheme reisile. St kui mul nüüd pere 4 inimest ja mul plaan Taisse minna ja lennupiletid ostetud ning peaks tekkima reisitõrge, siis maksimum, mis ma hüvitisena seoses reisitõrkega saan, on 2000 eurot kokku. Kui lennupiletid maksavad 2500 eurot perele, siis üle 2000 euro ei kompenseerita. Kui perega minna, siis tuleb ikkagi hoolikalt vaadata neid krediitkaardiga jms kaartidega pakutavaid kindlustustingimusi.

oh, tänan lillekke, mul just SEB kuld ja vaatan, et näiteks siis lennuki hilinemine või pileti vahetus s.h lennust maha jäämine 150 pere kohta?????? mida toredat uudist, peab võtma lisakindlustuse vist

jettemaria, ei ole nii, see on ju reisitõrge ja 2000. Mul endal oli just kindlustusjuhtum, kõik maksti kenasti kinni, ka taksosõit öösel Stokist Arlandale.
Loomulikult tuleb arvestada, et kui mingi jama on, siis tuleb ise ka leida mingi soodsaim lahendus, vaevalt et enamusel mingeid tuhandeid reisil kohe taskust võtta on, esialgsed kulutused tuleb ikka ise teha algul.
PS lilleke, kui sul jääb reisile minemata ja pileteid üldse ei kasuta, siis 2000 piisab täiesti, et su 2500 piletid kinni maksta, sest lennujaamamaksud pead niikuinii ise tagasi küsima. Tõsi küll kui hotellide raha on tagastamatu, siis ei pruugi välja tulla kui pikk reis kõik makstud, aga kui kindlustus sõlmida peale piletite ostu, siis ei pruugit niikuinii kinni makst pileteid. Kaardikindlustuse eelis ongi, et sul on aasta ringi kindlustus peal ja kui kasvõi 3 kuud enne reisi juhtub operatsioon kellegil või miskit, siis saad kõigi raha tagasi.

Valin ka ise praegu reisikindlustust ja tekkis selline küsimus, et kui on reisitõrke tingimustes kirjas:

" regulaarliini sõiduki mitteväljumine liiklusõnnetuse, tehnilise rikke või ilmastikuolude tõttu; "

Kas see REGULAARLIIN tähendab ka lennuliini. Näiteks iga päev väljuv Tallinn - Varssav lend? Et kui see peaks näiteks ära jääma või drastiliselt hilinema, siis hüvitatakse sellest tulenevad kahjud?
Või on seal pigem mõeldud õigeks ajaks lennujaama jõudmist mingi bussiliiniga vmt? 'Ilmselt täiega loll küsimus, aga ärge pahaks pange.

Jah, regulaarliin versus tšarterlend ehk siis ka kõik lennuliinid.
Tšarteri puhul eeldatakse, et reisikorraldaja sebib vastutuse ja hüvitistega, mitte et järjekordse Smartlinxi hilinemise pärast panka kaebama lähed.

improved, peaks olema ka see, et kui esimene etapp reisist on bussiga Kuressaarest Tallinna ja praamid tuule pärast ei sõida, siis katab ka selle?

SEB pangaklindile pakutav PZU kindlustus jäi mul sõlmimata punkti:
5.3.1. Haigestumise või õnnetusjuhtumi korral ei kuulu ravikulude hulka
g) kulutused putuka või puugi hammustusest või nõelamisest
põhjustatud nakkushaiguse või selle tüsistuse raviks;
Helistasin ka antud firma kindlustuse konsultandile, kui asi jäi siiski segaseks, samas esmaabi ju korvatakse, kuid putukahammustuse korral jäi see küsitavaks. Ei teatud isegi, mis on Zika viirus. Odav ei pruugi iga kord olla parim kahjuks. Kui enne sõlmimise hetke ei suudeta juba adekvaatset infot anda :( Jätkasin oma olemasolevat korduvreisikindlustust ERGO-ga.

Swed kuldkaardi soovitan. Reisikaaslasele oli kõik kinni makstud: meditsiinile läinud kulud, rahvusvahelised kõned seoses sellega, lennuki klassi upgrade. Minul oli kohvri vigastus samamoodi kompenseeritud. Pärast uurisime, ERGOs näiteks rolleriga sõit ja kukkumine on sportlik tegevus ja ei kompenseerita.

"Orhidee
ERGOs näiteks rolleriga sõit ja kukkumine on sportlik tegevus ja ei kompenseerita."

See jutt ei vasta tõele.
Kui on olemas rolleriga sõitmiseks juhiload (s.h. rahvusvaheline), rolleri dokumendid on korras ning liigud tavapärastel sõiduteedel, siis õnnetusjuhtumi puhul ERGO hüvitab sinule tekkinud kahju.
S.T. kui on kõik paberid korras, oled kaine, kannad turvavarustust (kiivrit) ning ei tee rolleriga mingil maastikul krossisõitu vms. siis on kõik OK.
Info üle kontrollitud ERGO reisikindlustuse osakonna kaudu.