Reisikindlustus Taisse

Millise kindlustusfirma kasuks olete otsustanud kui reisite Phuketisse? Lisaks meditsiiniabile, kindlasti tuleks võtta ka reisitõrge ja vist ka pagasi? Mida targad soovitate? Ja mis see maksma on läinud?

Kuskil 2 nadala kohta, kahele inimesele tuleb normaalse ja hea kindlustuskatte puhul ca,130eurot hind.

Ranno Pilisner, aga mis kindlustusfirmat soovitad?

see 130 on ju absurdne hind.

Meie oleme kasutanud SEB kuldkaardiga kaasa pakutavat kindlustust, kus on kõik asjad sees, mida eelnevalt loetleti. See on pere pakett 4 inimesele ja maksab 65€ terveks aastaks- reisi niipalju kui tahad. See teeb siis 16,25€ nägu ja terveks aastaks!
Tundub nagu väike hinnavõit küll olevat. Eelmisel aastal käisime kolmel pikemal välisreisil. Seega saab selle 16,25 veel omakorda 3- ks jagada ju!

mammakask:
Kindlustusfirmasi on palju. Tingimused ja kaitsed erinevad. Mis kellelegi meeldib, sobib on nagu ema või tütar. Saan Teie varasematest postitustest aru, et reisite märtsi alguses Phuketisse. Kui piletid ostetud oleks pidanud kohe tegema ka reisitõrke kindlustuse. Kui kõik olete ikkagi otsustanud/saate reisida siis on kõik hästi. Ikka tuleb teha nii pagas ja meditsiin juurde. Ise ja pere kasutame Swedi kuldkaardiga kindlustust.

Ma ka kasutanud kunagi SEB pakkumist. Siis reisisin üksi või kahekesi. Aga kui minna nüüd reisile perega, siis kuidas neid piirmäärasid ma loen?
Kas see 2000 eur reisitõrget on siis pere peale st nelja inimese peale? Ma tglt nagunii võtan kindlustusega ka ühendust. Aga minu jaoks see tabel kogu aeg mõistatus olnud, et mis on inimese peale ja mis pere peale.
https://www.seb.ee/kindlustus/varakindlustus/reisikindlustus#huvitise-piirmaar

lilleke. Kas kasutad SEB kuldkaarti ? Kui ja, siis selle tabeli all on ilusti kõik kirjas. Summad on seal tabelis ühe inimese kohta.

Olen World Nomadsist head kuulnud, isiklik kogus samas puudub.
kui huvi, siis tasub ehk uurida: https://www.worldnomads.com/
Aga €3500000 ravikulud ja piiramatu mõni eurot kallimal paketil
tundub juba üsna muljetavaldav.

Meie lähme 23 jaan. 14 päeva ja maksin kokku 79 eur. võtsin swedpangast.kui oled klient on hea lihtne see ise kohe netis vormistada.

Lhtne jah, aga tulvikus oleks ehk mõistlik endale Gold vaba tagasimakseg krediitkrt totleda, reisil kulub ära ja kaardi kuutasu 4,96 € (59,52 € aastas), millega kaasneb tasuta reisikindlustus. Seega tuleb kogu perele aastaks odavam kui ühe reisi kindlustus.

Reisin ka ise SWEDi krediitkaardiga - hemugav, kindlustus korralik ja kõik sees.
Kui võimaliki tee krediitkaart. Kas SWED või SEB. Ilusat reisi.

Endal tehtud peagi algava Tai reisi tarbeks SEB kuldkaardi reisikindlustus.

Mul mehel swed krediitkaart. Ostsime sellega lennupiletid ja bronnisime majutuse, perele neli in. Siis küll need limiidid väga ahvatlevad ei tundunud. Telefonis infot küsides soovitati osta juurde limiiti.

Sellele swedi kaardile lisa tôrge 1,5k maksab juurde ca 110€, 5in ja ca 3 ndlt Tais.

lillekke, sa võid ju kaardile alati raha juurde kanda kui laekuv palk väike ja limiit seetöttu ka.

Minul Swedi Gold vaba tagasimakega krediit kaart ja Tervis 500 000 ja katab ka pagasi reisitõrke kui ka õnnetusjuhtumi kogu perele.

Kuu tagasi Tais oli kahjuks vaja reisikindlustusega seotud meditsiinikindlustust. See on mu elu üks halvemaid kogemusi. Poole miljoni eest nö kindlustatuse eest, käituti nagu kärnase koeraga. Justkui soliidne kindlustus (läbi panga) püüdis vaid oma raha kokku hoida ja lennutas valudes vaevleva patsiendi koju, et siis juba meie maksumaksjad e haigekassa vajaliku operatsiooni kinni maksaks. Kogu suhtlus toimus stiilis: "Meie ei tea midagi. Pöörduge meie koostööpartneri poole.... " Ja seal siis teisel pool maakera, keegi spetsialist/ekspert või veel keegi sarnane, tegi otsuseid mis lähtusid mitte patsiendi vajadustest vaid raha kokkuhoiust. Ärge usaldage ja kujutage ette, et te ostate ja saate kindlustunde ja veel- ärge sõitke Tais rolleritega, see on minu soovitus!

Tais toesti ei maksa rolleriga soita,kui soita ei moista.Koige suurem oht ongi esmakordselt rolleriga soitev valge inimene vasakpoolsel liikluses. Bta kindlustusega sujusid asjad lihtsalt,ainult neil on ingliskeelne klienditeenindus,sellega peab arvestama.

Reisija557, kirjuta ikka ka mis kindlustusfirma ja pangaga oli tegemist.
Saan aru, et tegu oli rollieriõnnetusega. Ka sul olid A kategooria load olemas?

Olen kogu aeg kasutanud Seesamit. Õnneks ei ole reisil vaja läinud abi (süõ). Sõbranna on sama firmat kasutanud ja tal on kahel korral läinud vaja (üks kord arstivisiit, teine kord hambaravi) ja mõlemal korral maksti probleemideta kinni.