Reisimise Bucket list - soovitusi

Tere kõigile, Olen hiljuti hakanud mõtlema nn “bucket listi” tegemise peale. Puhkust/reisimisvõimalusi pole piiramatult ning tahaks oma puhkusi võimalikult hästi ära kasutada.

Sestap ka küsimus; Mis paik siin maakera peal on just selline mida PEAB nägema? Kas olete käinud kusagil, mida soovitaksite teistele rännuhuvilistele? Lähedal või kaugel, vahet pole..

Ise lisaksin sinna nimekirja

Komodo Rahvuspark Indoneesias; Suurepärane maastik, tekitas tunde nagu viibiks kuskil eelajaloolisel maal. Samuti on sealne veealune elu üks parimatest.

Uus Meremaa; Sinna tahan veel mitmeid kordi tagasi minna, väga palju head matkamist ja vaheldusrikast maastikku.

Linnadest meeldib mulle väga Vancouver; Suurlinn, väga roheline, lähedal mäed, meri, palju vesilennukeid.

Mida lisaksite Teie ?

Ma paneks bucket listi fookuse mitte vaid sellele, mis paiku siin elus peab nägema, vaid mida peab (neis kohtades) tegema.

Ma lisaks omalt poolt kohe Hawaii, täpsemalt siis langevarjuhüppe Hawaiil. Ma küll mujal hüpanud ei ole, aga usun südamest, et see on maailma ilusaim koht, kus hüpata mõistliku hinna eest lennukist alla 4,7 kilomeetri kõrguselt ja nautida minuti jagu vaadet ookeanile ja Oahule :) See oli elu üks meeldejäävamaid kogemusi.

0
0

Island- maa, mida polegi võimalik kirjeldada, sest selle jaoks ei ole sõnu. :)

0
0

Mulle jättis tohutult sügava mulje Normandia, Pointe du Hoc ja üldse kogu see piirkond. Sinna läheksin alati tagasi. Mine tea, ehk veedan oma vanaduspõlve just seal või siis Shetlandi saartel.

0
0

Kuna kukkusid sülle järjekordsed lennupiletid Jo-Burgi ja uue tripi plaani koostades tekkis eriline tahtmine teha Garden Route´ile jäävalt Bloukrans Bridge´lt benji hüpet, ei tea kuidas see õnnestub, aga tundub, et see on koht kus võiks esimest korda sellist asja proovida.

0
0

Ise soovitan omast kogemustest (kohad+tegevused):

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased