Reisipalavik otsib huvitavaid reisielamusi

Jaanuarist hakkab Raadio 2-s jooksma taas saade nimega "Reisipalavik". Sellega seoses otsime saatesse külalisi, kes nõus tutvustama kuulajatele erinevaid riike ja muid sihtkohti. Tegemist on mõnusa "kohvitassi ääres" jutusaatega, kus teeme juttu nii kultuurist, inimestest ning saatest ei puudu ka praktiline osa, kus jagame soovitusi käsitletavast sihtkohast. Mikrofoni ja eetrit kartma ei pea, sest saated tehakse eelnevalt linti ja kui midagi meelest või sassi läheb, saab alati uuesti teha. Siiamaani ei ole nii juhtunud ja salvestamine on alati väga lõbus olnud.
Et mitte korrata juba olnud kohti, siis ülevaate juba räägitud kohtadest on siin:
Egitpus
USA
Sumatra
Itaalia
Tai
Austraalia
Maroko
Nepaal
Hispaania
Portugal
Gruusia
Island
Argentiina
Jaapan
Siber
Shotimaa
Jamaika
Afganistan
Brasiilia
Kambodza
Tansaania
Shveits
Mehiko
Pakistan
Alaska
LAV
Leedu
Havai
AÜE
Belize
Papa Westray saar
Keenia
Belgia
Vietnam
Eesti
Antigua ja Barbuda
Kamtshatka
Iisrael
Korfu
London
Odessa
Peruu
Pariis
Bali
Mauritius ja Reunion
Antarktika
Praha
Costa Rica
Iraak
Iraan
Bulgaaria
Etioopia
Taani
Kanada
Tahiti
Soome
Holland
Ungari
Kasahstan
Hong Kong
Benin
Trinidad ja Tobago
Madagaskar
Malaisia
Guatemala
Honduras
Uruguai
Kongo Brazzaville

Paljud riigid hõlmavad endas täiesti erinevaid kultuure ja tavasid, seega ei saa välistada, et kutsume ka külalisi, kes räägib selle riigi tundmatumatest paikadest.

Tulge ja jagage oma elamusi
soovi korral saatke mail r2@err.ee

Kui mul sõber passi kuidagi üles leiab siis peaks ära pääsema Sierra Leonest!
Nu karta on et ta võib igasugu punke asju rääkida...

Hea idee. Kahjuks pole mul midagi enam jagada. Kõik huvitavam mu vähestest kaugematest sihtkohtadest juba saates läbitud (Mauritius-Reunion, Tahiti-Bora Bora-Moorea). Kui siis - Provence ja Cote d'Azur on piirkond, mille olen risti-põiki läbi rännanud...

Imelik et Indiast keegi veel rääkinud ei ole...

Kuuba ei ole veel läbi käinud, aga sellest erinevates kohtades kirjutatud omajagu ning sellest teab saatejuht ise ka rääkida (eelmine kevad Vinaleses karnevalil käies kuulsime järsku eesti keelt ning nägime mõningaid tuntud/tuttavaid nägusid - maailm on väike nagu teame).

Ma elasin 3.5 aasta Serbias ning reisin samal ajal Balkanil ringi - Bosnia, Makedoonia, Albaania (ja ka tuntumad kohad nagu Horvaatia, Sloveenia ja Bulgaaria). Need oleks nüüd 1.5 aastat vanad meenutused. mirtel.xanga.com on mõned neist segamini teiste reisidega.

Olen ilmselt India jätnud kahe silma vahele. See on ka olnud. Panen lingi siia, kust saab kõiki saateid järgi kuulata: http://r2.err.ee/saated?saade=188&sub=197

Kuuba teema oleks ka väga teretulnud, ega ma ise siis monoloogi seal pidada ei taha :)

Palju toredaid saateid on olnud ka lähematest sihtkohtades nagu näiteks Soome ja Leedu. Põnevad saateks saaks nii Lätist, Moskvast jne.

Ei hakanud silma. Lõputult põnev ja vastuoluline maa (äkki kutsuks saatesse Märt Läänemetsa?).Ise ootaks huviga saadet!

Mulle tundub suhteliselt uskumatu, et Uus-Meremaa on puudu. Enda viimaste aastate lemmik sihtkohtadest pole nagu mitte midagi, nii et kui Uus-Meremaa, Süüria, Moldova, Mali, Mauritaania või Montenegro huvi pakuvad ... siis võib teada anda :)

Kuigi ma vist korra selles saates juba käisin, hääletamisest siis rääkimas.

Kummaline , et sellest nimekirjast ei leidnud ma sellist , eestlastele populaarset sihtkohta nagu on selleks Iirimaa , kuid jah, London ja Shotimaa on juba ära nimetatud, eks need kolm ole suht sarnased ka.

Tundub ka nimekirjast puuduvat :)

Fidzhi, Kuuba, Iirimaa, Uus Meremaa, Süüria jne jne jne - tulge saatesse! Olen osadest seal ise ka käinud ja saame toreda saate kokku küll!!!