Reisipalavik otsib huvitavaid reisielamusi

Jaanuarist hakkab Raadio 2-s jooksma taas saade nimega "Reisipalavik". Sellega seoses otsime saatesse külalisi, kes nõus tutvustama kuulajatele erinevaid riike ja muid sihtkohti. Tegemist on mõnusa "kohvitassi ääres" jutusaatega, kus teeme juttu nii kultuurist, inimestest ning saatest ei puudu ka praktiline osa, kus jagame soovitusi käsitletavast sihtkohast. Mikrofoni ja eetrit kartma ei pea, sest saated tehakse eelnevalt linti ja kui midagi meelest või sassi läheb, saab alati uuesti teha. Siiamaani ei ole nii juhtunud ja salvestamine on alati väga lõbus olnud. Et mitte korrata juba olnud kohti, siis ülevaate juba räägitud kohtadest on siin: Egitpus USA Sumatra Itaalia Tai Austraalia Maroko Nepaal Hispaania Portugal Gruusia Island Argentiina Jaapan Siber Shotimaa Jamaika Afganistan Brasiilia Kambodza Tansaania Shveits Mehiko Pakistan Alaska LAV Leedu Havai AÜE Belize Papa Westray saar Keenia Belgia Vietnam Eesti Antigua ja Barbuda Kamtshatka Iisrael Korfu London Odessa Peruu Pariis Bali Mauritius ja Reunion Antarktika Praha Costa Rica Iraak Iraan Bulgaaria Etioopia Taani Kanada Tahiti Soome Holland Ungari Kasahstan Hong Kong Benin Trinidad ja Tobago Madagaskar Malaisia Guatemala Honduras Uruguai Kongo Brazzaville

Paljud riigid hõlmavad endas täiesti erinevaid kultuure ja tavasid, seega ei saa välistada, et kutsume ka külalisi, kes räägib selle riigi tundmatumatest paikadest.

Tulge ja jagage oma elamusi soovi korral saatke mail r2@err.ee

Kui mul sõber passi kuidagi üles leiab siis peaks ära pääsema Sierra Leonest! Nu karta on et ta võib igasugu punke asju rääkida...

Hea idee. Kahjuks pole mul midagi enam jagada. Kõik huvitavam mu vähestest kaugematest sihtkohtadest juba saates läbitud (Mauritius-Reunion, Tahiti-Bora Bora-Moorea). Kui siis - Provence ja Cote d'Azur on piirkond, mille olen risti-põiki läbi rännanud...

Imelik et Indiast keegi veel rääkinud ei ole...

Kuuba ei ole veel läbi käinud, aga sellest erinevates kohtades kirjutatud omajagu ning sellest teab saatejuht ise ka rääkida (eelmine kevad Vinaleses karnevalil käies kuulsime järsku eesti keelt ning nägime mõningaid tuntud/tuttavaid nägusid - maailm on väike nagu teame).

Ma elasin 3.5 aasta Serbias ning reisin samal ajal Balkanil ringi - Bosnia, Makedoonia, Albaania (ja ka tuntumad kohad nagu Horvaatia, Sloveenia ja Bulgaaria). Need oleks nüüd 1.5 aastat vanad meenutused. mirtel.xanga.com on mõned neist segamini teiste reisidega.

Olen ilmselt India jätnud kahe silma vahele. See on ka olnud. Panen lingi siia, kust saab kõiki saateid järgi kuulata: http://r2.err.ee/saated?saade=188&sub=197

Kuuba teema oleks ka väga teretulnud, ega ma ise siis monoloogi seal pidada ei taha :)

Palju toredaid saateid on olnud ka lähematest sihtkohtades nagu näiteks Soome ja Leedu. Põnevad saateks saaks nii Lätist, Moskvast jne.

Ei hakanud silma. Lõputult põnev ja vastuoluline maa (äkki kutsuks saatesse Märt Läänemetsa?).Ise ootaks huviga saadet!

Mulle tundub suhteliselt uskumatu, et Uus-Meremaa on puudu. Enda viimaste aastate lemmik sihtkohtadest pole nagu mitte midagi, nii et kui Uus-Meremaa, Süüria, Moldova, Mali, Mauritaania või Montenegro huvi pakuvad ... siis võib teada anda :)

Kuigi ma vist korra selles saates juba käisin, hääletamisest siis rääkimas.

Kummaline , et sellest nimekirjast ei leidnud ma sellist , eestlastele populaarset sihtkohta nagu on selleks Iirimaa , kuid jah, London ja Shotimaa on juba ära nimetatud, eks need kolm ole suht sarnased ka.

Tundub ka nimekirjast puuduvat :)

Fidzhi, Kuuba, Iirimaa, Uus Meremaa, Süüria jne jne jne - tulge saatesse! Olen osadest seal ise ka käinud ja saame toreda saate kokku küll!!!