Reisisaated TV-s - Ehh, uhhuduur vs Kaks kanget Ameerikas

Infoks niipalju, et sügisene telehooaeg on toonud mõlemale reisisaatele järjed.

ETV-s jooksvat Ehh, uhhuduuri saab vaadata tasuta netist - LINK

Sel korral seiklevad ratturid siis Aafrikas. Isiklikult meeldib uhhuduuri saade rohkem kuna on ehedam ning seiklusrikkam.

Kaks kanget on kommertsilikum ning seda netist tasuta ei näe aga Elionis peaks saama järelevaatamist teha tasuta.

Kumb rohkem meeldib?

Lisaks näitab ETV2 saadet "4x4 Tadžikistan ja Türkmenistan". Ei saanud küll aru, kas need on päris uued osad või on neid varem juba näidatud, pidi vist 2014.a filmitud olema.
Ise hetkel huvitun rohkem Kahest kangest Ameerikas, sest Ameerika tõmbab rohkem kui Aafrika. Aga Uhhuduur on jah selline tõelisem.

Minule meeldib reisisaadetest kõige rohkem 4x4. Olen vaadanud nende erinevaid seiklusi. Praegu on eetris uued osad mis on filmitud 2014 suvel. Varem neid osasid näidatud pole. Ehuutuur on filmitud samuti 2014 suvel.

4x4 on reisisaatena minu arvates kõige adekvaatsem. Kaks kanget on meelelahutus (stiilis "teeme pulli") eelkõige. Mis sorti saade on uhhuduur ei ole ma õigupoolest aru saanud, seal on tegelased ise oma filosoofiliste mõlgutustega ja muuga liiga pikalt kaadris.

4x4 Magadani seeriat võib pidada juba klassikaks. Kersna tegi oma tiimiga ka kohati väga häid saateid, Tätte "Minemine" oli samuti adekvaatne. Uhhuduuri rännud on olnud vast kõige vingemad. Kangete Venemaa sari vist oli jällegi kõige lõbusam :)

Öeldakse, et inimesi kisub kuriteopaigale tagasi. Olles omajagu Aafrikas elanud-rännanud, siis on eelistus selge - Uhhuduur. Aga 4x4 on samuti hea. Kaks kanget - ei vaata ja nagu ei huvita ka.

Neid 4x4 osasid olen vahelduva eduga vaadanud, kui olen peale sattunud. 4x4 ongi selline südamelähedasem.
Katsun siis ise selle Tadziki osa üle vaadata.