Riia-Bankok

Kas keegi teab midagi piletite ostmisest Riia lennujaamast Uzbek airlaini Riia - Taskent -Bankok lennule hind pidi pidi umbes kaheksa tuhat olema. Tänud

1
234

k ei tea konkreetsest pakkumisest aga paar aastat tagasi sai indias käidud läbi riia ja tashkendi. piletid saime reisieksperdi roosikrantsi büroost.

0
0

Sinna paari aasta tagusesse aega see 8k pakkumine võis ka jääda. A no mine sa tea, eelmina aasta oli küll suht kirves juba neil.

0
0

veel ei tea, aga nädala lõpuks saan teada. praegu tean riiast läbi istanbuli hinda.

0
0

mis see riiast läbi istambuli hind on siis?

0
0

siis keegi teab ka midagi???

0
0

Ise lendasin Bangkokki edasi-tagasi Finnairi nädalalõpupakkumisega pakkumisega 453 EURi

0
0

närveerib, sest lubatud head riia hinda pole veel saabunud. plaan minna 6kesi jaanuaris. finnairi soodukaid olen muidugi vaadanud, aga puhkust pikalt ette planeerides ei saa nendele loota. hetkel on üks büroo pakkunud läbi riia-istanbuli-bkk 13,4 , mis pole just eriti hea hind

0
0

Vaata www.siam-reisen.com Ise ostsin sealt.Novembris minek ja maksis ei rohkem ega vähem kui 429 EURi.Lennufirmaks on Mahan Air.Lend läheb Düsseldorfist ja siit Düsseldorfi leiad ka hea hinnaga pileti,kui alles jaanuar on minek.Nii,et sinna 10 k kanti tuleb hind või isegi vähem.

0
0

Mahan Airil keelati Euroopas lendamine, sest nad ei vasta ohutusnõuetele, mis krdi vajadus teil on friigifirmadega lennata

http://www.javno.com/en/world/clanak.php?id=79378

0
0

Aga mix mitte, elu niigi yyrike, mis seal ikka karta. Parem lendan "friigifirmadega," kui jätan rahapuuduse tõttu yldse minemata ja vananen turvaliselt:) Ja pealegi.. ahh..ei juhtu ju niikuinii midagi!

0
0

Riiast Bankoki läheb ka Turkish Air. Käisime eelmisel kevadel ja jäime väga rahule. Uued ja ilusad lennukid, ruumi jalgadele piisavalt. Vahemaandumine Istambulis. Hind oli 11 tuh millegagi inimses kohta edasi-tagasi.

0
0

sedasama turkish airi ma sihingi, aga siinpoolne vahendaja on loiuvõitu. äkki soovitad, kuhu veel pöörduda? lätis keegi? reisiekspert pakub sedasama 13,5-ga jaanuariks praegu.

0
0

Kui läbi Riia->Instanbul->dubai->hongkong Emiratesiga kõlbab, siis leidsin kokku (v.a. riiga sõit) ~13.5Keek/inimene variandi aastavahetuse perioodiks. Mõni tuhat lisaks upgradeks suvalisest odavfirmast emiratesile pole minumeelest palju. Pileti Istanbul->Bangkok sain Emiratesi kodulehelt, Airbaltic Riiast polnud ka kallis. Tõsi sõitu peab nautima, sest see kestab ikka mitu päeva :)

0
0

hm, kuulge Saksamaalt saab mitmete firmade pakkumistega 8-9 tuhandega Taisse, Saksamaa ots lisaks, st 11 tuhandega peaks pileteid suht kergesti leidma...

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased