Rolleri rendi kindlustustingimused Pattayas

Kas keegi on Pattayas rentinud rollerit sellistel tingimustel, et kindlustusega oleks kaetud mitte ainult rentija ja reisija, vaid ka sõiduk ise? S.t. et millise iganes rolleri vigastuse korral (avarii, igasugused (parkla)kriimustused jms. kaasa arvatud - olenemata süüdlase isikust) ei oleks rentijal vaja kahjusid kinni maksta. Olen siin mitmetes kohtades tingimusi uurinud. Igal pool räägitakse "First class Insurance" või "All included" jne. tingimustest aga kui olen küsinud näha tutvumiseks lepingut, on igal pool kirjas et kõik kahjud, mis on sõidukile tekkinud rentija süül, peab hüvitama rentnik. Sellest tulenevalt jääb minu jaoks arusaamatuks, mis "first class" see selline on, kui põhimõtteliselt on tegemist vaid meie sundliikluskindlustusega?

Minu sooviks on saada rent selliste tingimustega, kus on tõepoolest kõik sõiduki vigastused (olenemata süüdlase isikust) kindlustusega kaetud ning sellega seonduvalt et ei oleks mingit eelneva deposiidi maksmist.

Kas on keegi Pattayas saanud sellistel tingimustel rollerit rentida ning kui on, siis äkki jagaksite oma kogemust ja rendifirma kontakte? Tänud juba ette.

P.S. Asjaga on päris kiire, seega ootaksin kiireid vastuseid. :)

1
2

Saabusin just ise paar päeva tagasi Pattayast ja rentisime seal rollerit 6 päeva. Rente on igal tänaval hulganisti ja hinnad samad kõigil. Paarist kohast uurisin ja ei pakkunud keegi mingit kindlustust. Tehti rendileping ja kõik. Tagatiseks 1000 bahti. Kui lõhud maksad kinni. Läbisõidulimiiti polnud samuti. Samas kui vähe oskad sõita siis mingit probleemi pole.Keegi sulle otsa ei sõida, autod pigem lasevad rollikuid ette. Et mingit pauku panna pead olema erakordsel "andekas"

0
0

No võibolla Pattayas siis muud moodi kui mujal Tais...ei pea olema erakordselt "andekas" et matsu panna kellegi teise süü läbi.Nägin mina ikka sellised asju,et võttis endalgi isu ära see sõitmine kohati....

Aga kindlustust keegi ei pakkunud,samas ei küsinud ka.

2
0

Lisan veel et sõitsime Pattayast Koh Changi ja seal ka 3 päeva sai ringi traageldatud, ei näinud ühtegi kolksu. Ah jaa, kindlasti peavad olema rahvusvahelised juhiload. Oli meil kokkupuude liikluspolitseiga ja euroopa load neile ei sobinud, rahvusvahelisi aksepteerisid kohe

0
0

Lantal oli nagu maal ikka, vaikne ja hea sõita. phuketil aga nägin paari õnnetust. Võtsime kamba peale hoopis tuktuki. Leppisime soidukijuhiga kokku marsruudi ja hinna. Väga ok. Päev aega sõitsime erinevates kohtades. Aga see kõik jah sõltub sellest, et mida näha tahad, kus ööbis jms. Infoks.Kui kiivrit pole peas, saab ikka trahvi kyll. Ühed said siin. Kui matsu paned, maksad kulud ise. Ka ühed maksid. Ei tea, et oleks neil peal nn kindlustus kui rendid. lantal samas oli roller asendamatu. Tallinnas ma ei julgeks kyll rolleriga sõita, siin aga kyll. Samas lihtsam on jah tuktuk variant kui just igapäevaselt sõitma ei pea.

0
0

Tais ei kindlustata rollereid üleüldse kuna neid on nii palju. Seda rääkis meile juba eelmine aasta rendikoha omanik. Kõik vead mis sinu kasutusajal juhtuvad tuleb ise kinni maksta. Me ise hetkel Phuketil ja täna tehti kontrolli Patongi-Kamala vahelisel teel. Kontrolliti ainult välismaalasi ja mitte lube ega alkoholijoovet vaid kas narkootikume pole. Lisaks kuulsime Phuketil resideeruvalt soomlaselt et eelmine aasta jäid tema 2 sõpra 0,6 joobega vahele rolleriga sõites. Üks võttis taskust 8000 bahti ja lasti minema, teine polnud nõus maksma. Viidi jaoskonda kus hoiti öö kinni ja väljudes sai 20 000 bahti trehvi ja teatati ka Soome politseile ja Soomes võeti temalt load ka veel lisaks ära. Kohalikke politsei ei tüüta, neile kõik lubatud. Aga turistid peavad alt hoidma.

0
0

Altss. Kui palju km on Pattayast Koh Changile? Kas saarel ka rolleri rent on?

0
0

Mis tähendab, et ei saa kindlustust? Kui avarii teed ei pääse siis ka ainult rollri kinni maksmisega vaid pead kinni maksma ka puruks sõidetud 2015 aasta BMW näiteks.

0
1

Mis tähendab, et ei saa kindlustust? Kui avarii teed ei pääse siis ka ainult rollri kinni maksmisega vaid pead kinni maksma ka puruks sõidetud 2015 aasta BMW näiteks.

Seda tähendabki ja maksadki, Sa oled kõigest õieti aru saanud. Võid nüüd kapist küpsist võtta

1
0

Pattayast Koh Changi ca 260 km, nelja tunniga peaks hakkama saama. Praam sõidab saarele ca 50 min. Saarel on ka küllaldaselt rolleri rente, nii et pole vaja muretseda. Pattaya poolt sõites peab jälgima et enne Trati linna mõnikümmend kilomeetrit pöörab tee paremale otse sadamasse (seal ka teeviit üleval), tuleb lühem kui läbi Trati sõita. Pattayast läheb ka buss Trati, Trati bussijaamast lähevad mikrobussid sadamasse

0
0

Lugupeetud 1000volti, võtsin kapist küpsist ja rollerit ma kindlasti sellistel tingimustel ei rendi. Puupead aga andku minna...

0
1

To altss

See rahvusvaheline juhiloa nõue on ainult siis, kui autoga sõidad? Ega rolluga sõites seda pea siis olema?

A.

0
0

Meid peatas politsei Chanthaburi linna juures ja kontrollis lubasid, mitte midagi muud. Rolleriga sõites peavad olema rahvusvahelised load A kategooria, euroload neid ei huvitanud.

0
0

Ok, aga kui pole siis palju see trahv-altkäemaks on rolleriga?

0
0

Meile öeldi kohe rendi kohas mis summa oleks politseille ok. Oli suht mõtetu summa. Kiivrit kasutasin niikuinii.Aga kui reid ,siis summad vist suuremad. Tahtjaid ju palju. Ja 2015 bemmile on raske pihta saada ,kuna neid niii vähe seal

0
0

Ma tõesti ei oska kommenteerida. Mul olid load ja lasti mul politsei poolt koheselt edasi sõita ning sooviti head teedki. Küll kuulsin pattaya linna peal et olla hiljuti makstud 12000 bahti trahvi

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased