Rong Soomest Rootsi

Tere!

Kas keegi oskab öelda kas Soomest on võimalik sõita rongiga Rootsi? Kui on siis kas oskate öelda kodulehekülge, kus kohast leiaks infot? Tänan

Milleks? Rongiga võid sõita Kemisse, siis bussiga üle piiri (Tornio) ja oled Rootsis (Haaparanta).

http://www.vr.fi/eng/aikataulut/reittikartat/kaukoliikenne/kemi.shtml

Või oskab soovitada keegi, kuidas saaks Eestis odavalt sõita Rootsi Skavsta lennujaama ja tagasi? Sõita on vaja 4 inimesel. Lennuki ja laevpiletid otse on kallid. Mõtlesime, et äkki laeva Sooma ja sealt rongiga edasi tuleb kõige soodsam.

Tallink (4 inimese kajut üks suund ca 2000 kr, http://www.tallink.ee/ee/trips/routeTrips/talSto/) + metroo sadamast Cityterminalenisse (20 SEK inimene üks suund, http://www.sl.se/templates/PriceList.aspx?id=5302) + buss Stockholmist (Cityterminalen) Skavstasse (edasi-tagasi reis 15 EUR inimene, https://www.flybycoach.com/Public/BookingSteps.aspx) -- vaevalt odavamat varianti leiad... Metrooraha võid tegelikult ka kokku hoida, Stockholmis on sadamast kesklinna ca 30..40 min jalutamist :-)))

Rongiga Soomest Rootsi? ja soodsam? Irv! Pennivenitamises tulevad inimestel ikka väga jaburad mötted pähe. Kui odavalt tahad, mine oma paadiga. Soomes on rong teiseks kallim yhiskondlik transport. Esimesel kohal on lennuk. Soome raudteevörk: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Suomen_rautatiet.png Soome raudtee kodulehekylje oleksid leidnud, kui oleksid alustanud teemast 'Soome' :-)

nojah, sellisel juhul variant ka laev Paldiskist-Kappelskär ja näiteks oma autoga. Aga rongiga läbi Soome...nojah

Võib-olla läbi Soome minek polegi kallim, kui otse Tallinnast laevaga. Viking Line'l on aeg-ajalt häid pakkumisi Helsinki-Stockmanni liinil. Võimalik, et mingi pakkumise raames on hinnad odavamad, kui Tallinkil Tallinnast. Hiljuti tuli meiliga pakkumine HEL-STO kruiisile alates 280 kr kajut. See aga kruiis ja väga vähestel kuupäevadel.

Tallinn-Riia lennujaam hommikuse Ecolines bussiga maksab ca 250 EEK ja lõunane Riia-Stockholm Skavsta lend maksab ca 300 EEK(ilma krediitkaardi- ja pagasitasuta). Stockholmist lennujaamabuusid maksavad ca 150 EEK(90 SEK)