Rongiga Rovaniemi

On keegi käinud rongiga Rovaniemis, huvitaks selline asi, et kas kolmeses kupees on võimalik öine sõit normaalselt mööda saata kahel täiskasvanul+kahel lapsel(5.a 7a.a)? kui kalliks läheb edasi-tagasi sõit, kas see öine sõit kupees oluliselt kallim? reisime ilma autota. uurisin ka ise rongiliikluse kodulehelt, aga küsin neilt, kes on käinud, sest Estravelits tuli mulle pakkumine rongipiletitele(2 täiskasvanut + 2 last) , kus Helsingi- Rovaniemi pilet on 4102 EEK Rovaniemi - Helsingi 7642 EEK,

mulle tunduvad need lennupileti hindadena?

osakb keegi kogemusi jagada?

1
2

Vene ajal sai reisitud. Mu arvates väga mugav ja mõnus. Õhtul Helsinkist välja, öösel magad rahulikult, hommikuks kohal - mis saab veel paremat olla! Kupeed viisakad, hommikune hambapesuvõimalus kah olemas ilma, et peaks kupeest lahkuma. Praegune hind iseküsimus... Autoga tuleks vist mõned tuhanded odavam kokkuvõttes kogu see teekond + saab veel kohapeal kiiremini liikuda, näeb rohkem. Samas autoreis eeldab vaheööbimist ja küllaltki kurnavat sõitu piloodile, kui vahetusjuhti pole. Ise läheks vist kah veelkord rongiga.

Kes sellise hinnapakkumise tegi? Eesti mingi büroo? Vaata ka siia: http://www.vr.fi/heo/index.html

0
0

Hinnaklass kipub jah sinnakanti olema, 3+ inimest (või ka pere) peaksid ka alet saama, samuti on hind odavam edasi-tagasi pileti (Menoopaluu) ostu korral. Magamisvagunis ülemine voodi on vist odavam, igaljuhul praegu näitas otsinguga, et üldiselt on 2.lk magamisvagunis sõit ligemale poole kallim, kui tavalises istmevagunis sõita. Tavalises istmevagunis on suhteliselt laiad ja pehmed istmed. Kui ei ole nädalavahetus, siis neil istmetel saab ka rahulikult ööd mööda saata (piletihind odavam). Lastega on muidugi kehvem. //Ise sain eelpool toodud otsinguga näit esmasp Hel-Rov 2.lk magamisvagunis 2 täiskasvanut, 2 last hinnaks 260 EUR. Lkm on lukumäära

0
0

www.vr.fi nii on olemas perepilet (perhelippu) selles iga täishinna maksva täiskasvanu kohta üks laps (alla 17a) ilma rahata kusjuures saab oma koha. hind vanas sinises vagunis 72.80e muidugi on olemas veel körg/madalhooaeg ja ka paremate mugavustega uued 2-kordsed vagunid seal kallim...

0
0

allahindlust enam juba mitu aastat ei tunta vr-l

0
0

oli yks täis+laps

0
0

Perepilet 3-ses kupees (2+2) tuleb 145,60 eurot

0
0

käisime küll eelmisel aastal jõulude ajal, meie pakett oli 4-in ja auto. saime ilusti magada, hommikul puhanud ja päev tegus, tagasi tulime samuti. meil aitas piletit eestis reisifirma ajade, maksime siin ka ära, kui Helsingi jõudsime saime piletid ja kõik sujus. kodulehel on kõik hinnad ilusti olemas

0
0

Edasitagasi allahindlust pole, aga on olemas köike muud - pere-, ryhmapiletid, alla 5ne poole hinnaga jne. Vaata ise VR saidilt (ingliskeelsel 'tickets and discounts'). See eesti turbyroo poolt antud hind on minu arust kyll liiast. Kui vötta aluseks nt eelnevas kommis olev hind, siis 2x 146 e= 292 e 15x292=4380 krri. Odavaim lennupilet Rovaniemele on 143 ege inimeselt.

0
0

Navi -le tegemist jah eesti reisibüroo Estravel pakkumisega , ei tahtnud ise eriti aega kulutada. aga pakkumine selline, et paratamatult on nüüd uurimisele ja otsimisele aega kulunud! jah, see 145,6 eurot peaks olema ühe otsa pilet, aga kas selles kolmeses kupees saavad kaks täiskasvanut ja kaks last ilust magatud?

0
0

3 inimese kupees saavad 2 täiskasvanut ja kaks last ilusti magatud. Proovitud eelmisel talvel. Siis maksis Helsinki -- Oulu -- Helsinki autopakett (auto + 3 kohaline kupee) 476 EUR. Kui oleksime tagasi tulnud pühapäeva õhtu asemel näiteks esmaspäeva õhtul, oleksime saanud 100 EUR odavamalt. Rovaniemi on väheke kallim. Piletid broneerisime ja maksime Estraveli kaudu -- hinnavahet www.vr.fi lehega polnud ja nii oli lihtsam toimetada. Praeguses pakkumises tundub aga midagi viltu olevat kuna kodulehe andmetel vähemalt autopaketi hinnad muutunud ei ole.

Hindadest veel -- erinev hind Helsinki -> Rovaniemi ja Rovaniemi -> Helsinki võib olla tingitud sellest, et tagasitulek langeb n.ö. "kõrghooaja" (sesonkihintakausi , high season price) sisse. Üldjuhtudel on reedel, laupäeval ja pühapäeval ning jõulude ja lihavõtete eel ja ajal väljuvad reisid kallimad kui tööpäevadel väljuvad reisid. Hinnavahe on ligi kolmandik, Soome raudtee on kasumit taotlev ettevõte :-) www.vr.fi lehelt leiad täpsema seletuse.

0
0

Sõidame perega (2 täiskasvanut+ 1 laps)ja oma autoga Helsinki -Rovaniemi - Helsinki (17.dets sinna ja 20. dets tagasi).Rongipiletid kokku edasi tagasi maksavad 7744 EEK -i.Tellisime ja maksaime Eesti turismifirma kaudu.

0
0

Rong mõnus, samas oli kupee väga soojaks köetud ja kütte mahakeeramise võiamlust ka ei leidnud. Aga rongiga on küll ainuvõimalik viis, mis on mugav - autoga sõita 840 km sinna ja sama tagasi on mõttetu, kui just tingimata ei taha tutvuda muude asjadega mis teepeale jääb, kuid see tuleks juba oluliselt kallim kui autopilet rongile osta. Kusjuures autopilet rongile, nagu ma siit loen, ei olegi kallis. Meil oli samas edasi-tagasi ilma autota 335 € (5 253 kr), ostetud otse vr.fi-st. Praegu vist võtaks ka auto kaasa.

0
0

ei saa tõesti aru, kas raha enam üldse ei loeta või mis, et selliseid summasi Rovaniemi saamiseks välja käiakse. Ei saa ka õelda, et ise vähe teeniks , aga 7744 EEK-i välja käia, selle asemel, et 8 h autoga sõita ja pea 6 korda vähem välja käia... . Kas autosõit siis tõesti nii jube ja vaevarikas on, et selle vältimiseks selliseid kulutusi ollakse nõus tegema?

0
0

Edasi tagasi, üle 2000 km sõitu (Helsingist) + laevapiletid (autole) + teede libedus talvel. Kas sa ikka oskad summat lugeda?

0
0

Ka rongiga Rovaniemis käinud ja väga mõnus oli. No kes viitsib mingi 2 x 1000 km maha sõita autoga ? Ikka auto rongi peale :) Aga et 3ses kupees 4kesi ... no ma ei tea. Seal ju 3 voodit üksteise peal ja minu mäletamist mööda suht kitsad, kuhu siis see teine laps magama läheb ? Kas neil neljaseid kupeesid pole ? Piletid ostsime meie ka VR-ist otse, oli mingi pakett 2 kupeed + 1 või 2 autot ja hind tuli igatahes palju odavam kui lennukiga minna + auto rentida.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased