Rongipiletite broneerimine India rongidele

Tere,

Kas keegi oskaks öelda, kui pikalt on võimalik ära broneerida rongipiletid Mumbaist Goasse. Ja kuidas see broneerimine täpsemalt ikka käib? Plaan minna veebruaris ja olen lugenud siin tekste, kus öeldakse, et on targem ära broneerida interneti teel ja võimalikult vara( muidu saab piletid alles järgmiseks päevaks). Üritasin ja uurisin paari erinevat raudtee kodukat aga ma ei suutnud küll aru saada, kuidas see asi täpselt käib. Võibolla oskab keegi natuke detailsemalt kirjeldada.

Kiis

0
0
1
2

Väga tore juhend, mille abil sain kenasti piletid ostetud. :) Tänud autorile ja loodetavasti ta ei pahanda, et sellele siin viitan. http://sellinemaailm.wordpress.com/2007/06/15/india-rongipiletite-ostmine-internetis/

0
0

ostsid e-pileti või i-pileti?

0
0

e-pileti

0
0

Broneeringu eest maksmise võimalust ma sealt küll ei avastanud, kas keegi täpsustab?

0
0

sellel teemal on siin ka varem juttu olnud.. tee väike otsing!

0
0

Kas keegi on hiljuti www.irctc.co.in lehele broneeringu teinud ja siis selle eest kas tasunud mõne Eesti panga krediitkaardiga? Seal pakutakse maksmiseks igasuguseid erinevaid pankasid, millest enamus on rahvusvahelised, aga milline valida kui tasumine on Eesti panga krediitkaardiga?

0
0

Millist panka oled sealt valikust kasutanud ja võid kindlalt öelda et töötab (kasutades tavalist Swedpanga või SEB krediitkaarti)? ICIC PG, CITI PG, AXIS PG või American Express?

0
0

katse-eksitus meetodiga sai booking tehtud läbi AXIS PG. ICIC ja CITI'ga ei toiminud. päikest :)

0
0

kui Indias rongiga reisite siis AINULT PÄEVAL!! Ööseks hakkab igast praost paksult igasugu elukaid välja ronima. Tänasime jumalat et oma 12h ronisõidu päeval tegime, muidu oleksime koguaja püsti seisnud ja prussakaid tapnud.

0
0

Olles paar korda kasutanud öist rongi seal, pealegi sõitnud ühe öö ka kõige odavamas vagunis, kus 3 platet ülestikku ja mitte ühtegi looma ei kohanud. Seega pole sinu jutt reegel. Prussakaid võid veel tänagi kohata ka mõnes Tallinna majutusasutuses. Kõik siin elus on loterii, lenda lennukiga ja oled selliste üllatuste eest kaitstud.

0
0

Thekla, mismõttes kõige odavamas? Kolm platet ülestikke ehk Sleeper II class on India mõistes ikka väga bro ja mugav :)

0
0

Ausalt, ma ei mäleta täpselt kuidas seda klassi nimetati, äkki SL, aga A2 Sleeperis anti linad ja "bokse" sai kardinatega eraldada. Tolles kõige odavamas selliseid luksuseid polnud. Aga raha ka´i küsitud sõidu eest. Hinnavahe oli 4 x.

0
0

Ma arvasin, et sul kõik juba olemas :-). Minul igatahes on. See, et seal kiirelt liigutama peab on tõsi, aga kui oled juba ühe pileti bronninud, siis teised lähevad juba kiiresti. Kui sa võtad pileteid korraga rohkem kui endale ja kindlale seltskonnale, siis saad seal koostada enne bronnimist oma seltskonna listi, kus saad ka ära määrata oma koha eelistused näiteks second sleeperis ja siis läheb bronnimine ka sivem. Seal, kus küsitakse reisijate nimesid vajutad vaid nuppu ja lisad kõik nimed ühe korraga. Proovi, küll see vilumus tuleb :-) Minu pika teekonna ainsaks komistuskiviks sai rongipiletid lõunas Alleppey ja Varkala vahel..., aga veaks mainib, et ei saa ühendust mingi databaasiga.., aga tegelt on mul ükskõik. Eelmine aasta sai rongiuksel rippudes ka sõidetud ja mingi varjandi leiab ikka :-) Tegelt küsimusele vastus ka, et alternatiivina võid proovida Indiamike foorumis pakutud portaali www.thomascook.in (endal sellega kogemus puudub).

0
0

ei tea nende tähiseid ja ei oska bronnida kui soov oleks olla neljakesi ühes kupees.

0
0

Panin vastuse sulle su teise tehtud teema alla.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased