Ryanairi olemasolevale broneeringule lapse lisamine

Oli soov lisada Ryanairi broneeringule üks alaealine laps:

Lapse olemasolevale broneeringule lisamise tavapärane protsess on see, et peate tegema lapsele broneeringu Internetis, kuid tegema seda TÄISKASVANUNA, ja võtke Ryanairiga siis  ühendust koos lapse ja olemasoleva broneeringu numberiga, kahe broneeringu ühendamiseks. Protsessi kiirendamiseks veenduge, et käepärast oleksid lapse dokumendi üksikasjad (sünniaeg, dokumendi number, kehtivusaeg, kodakondsus, väljaandmise riik).. Pange tähele, et tuleb maksta lingitasu 30 € / £, kui mõlemad kaks broneeringut pole tehtud Ryanairi 24-tunnise ajapikenduse jooksul.

Broneeringute ühendamiseks saab lahtiolekuaegadel pöörduda klienditoe poole:

https://www.ryanair.com/gb/et/useful-info/contact-us

ja .... küsimus...probleem olid mis?

Noh...lihtsalt võtke teadmiseks:)

Ma sooviks teada kuidas lapsepiletit pagasi vastu vahetada?

Aga milleks last broneeringule lisada? mõistlikum oleks ikkagi osta eraldi pilet ja lisada täiskasvanule ja lapsele kidlad istumise kohad. 

Samas kui laps ei ole väga väike siis las istub eraldi :) 

Alatest 10 aastat pigem laseks eraldi istuda , rahulikumalt lend läheb ja lapsed ei tüüta nii palju ilma asjata :)

Alaealise pileti peab täiskasvanu omaga ühendama juhul kui lapsega koos lendab reisija, kes pole tema isa või ema. 

Lisaks sellele peaks kaasas olema ka lapsevanema volitus, kuigi seda vähemalt varem kontrolliti minimaalselt.

Volituse vajaduse puhul tuleb silmas pidada lennundus reegleid kui vastava riigi migratsiooni reegleid (viimaseid eriti kommenteerida ei oska). Lennundus reeglite järgi alla 5 aastane laps ei tohi iseseisvalt lennata, 5-11 aastasel lapsel peab olema saatja kes on vähemalt 16 aastane või vormistatud kui saatjata reisija (saatjate reisijana vormistamine on enamasti. soovi korral võimalik ka reisijate puhul vanus 12-17). Saatja on kaasreisija samas broneeringus või märkustega seotud broneeringus. Antud Ryanair olukorras ilmselt on mõistlik teha hinnavõrdlus: lapsesoodstusega pilet + täiskasvanu pilet + bronnide sidumis hind vs. 2 täiskasvanu piletit + tasulised istekoha broneeringud.

Broneerisime reisi lastega.  

 Hiljem selgus, et ka õepoeg tahtis kaasa reisida, kuid 14 aastast õepoega üksinda ei saanud reisile registreerida, sest uut broneeringut saab Ryanairis esitada vähemalt 16 aastane laps. Broneeringule last lisada ka ei saanud.