Ryanairi sooduskampaania jaanuaris

Tere, küsin kas kellegil on varem kogemust Ryanairi sooduskampaaniatega, kus broneerimine õnnestub ning tuleb teade, et tellimus kinnitatakse siis kui see on e-mailile tulnud?

Jaanuari alguses sai "enda arvates" ostetud piletid Riiast Frankfurt-Hahni, 2 piletit 2 erineva deebetkaardiga. Võttis jubedalt kaua aega, kuid kuna tegemist oli väga grandioossete allahindlustega, siis sai tublisti kannatust varutud.

Nüüd avastasime, et raha tegelikult pole üle võetud ehk siis need mõlemad broneeringud peaksid ryanairi juhiste järgi olema katkestatud (http://www.ryanair.com/site/EN/faqs.php?sect=pnr&quest=notconfirmed).

Tahaksin teada, kas selliseid asju juhtub Ryanairi poolt tihti. Tahes tahtmata läheb mõte natuke teistrada käima, et ju me paistsime Ryanairi'le suhteliselt rotid, ei valinud ühtegi pagasit kaasa ja kaardimakse ka ei nõudnud sentigi. Et kas see on kõige odavama variandi tulemus?

Just oli teema kaartide kohta.
Ise tean 99% kindlusega, et deebetkaartidega ei saa osta netist lennupileteid.
See ccv või mis tähekombinatsioon sellel numril on, see on ainult krediitkaartidel.
Seega pakun et see ost lihtsalt ei õnnestunud.
Ise ostsin just eile aga ikka krediitkaardiga.

Kas sa peale tehingu tegemist said e-mailile kinnituse broneeringu kohta ja kas kontolt oli raha maha ka läinud? Kui kumbagi ei olnud, siis tõenäoliselt tehingut ei toimunudki.

endal soomes välja antud deebetkaart,seal taga on see ccv number ja osade lennufirmade maksevahendite loetelus on visa electron,vähemalt oli see easyjetil 2 aastat tagasi kui ise broneerisin,siis sai selle soome visa electroniga maksta kyll.peale seda kysisin hansapangast et kas neil ka selline vöimalus,aga öeldi et eestis välja antavatel deebetkaartitel see puudub kahjuks.

tõsi ta on, et meile ei jõudnudki e-meil kohale ja kontol ka raha alles. Kahjuks tõesti üritasime tungivalt oma deebetkaarti läbi suruda ning lõpuks see meil ka õnnestus,aga nagu näha ei olnud sellest kasu.

Igatahes teinekord oleme targemad:-)

U-neti virtuaalkaarti saab kasutada Visa Electron deebetkaardina lennupiletite eest tasumisel tasuta.

Kasutasin ise ka seda u-net virtuaalvarianti, kuid Easy-jet broneeringul seda aktsepteeriti, aga Ryanairi broneeringud tulid kõik tagasi, et raha maha ei läinud ja kinnitust ei saanud

Mul Visa Electron. Olen Ryanairiga alati ainult U-neti virtuaalkaarti kasutanud. Broneeringuid olen väheamalt 6-7 korda teinud, kordagi pole probleemi tekkinud. Ja paljud kurdavad, et meilile ei laeku broneeringu kinnitust. Mul vist on maksimaalselt 10 minutit läinud ja kinnitus confirmation numbriga kenasti olemas, alati. Aga pean mainima, et olen nii juhuslikult kui ka teadlikult teinud kõik oma broneeringud hilistel õhtutundidel. Võibolla pole siis liinid nii umbes neil, või on mul lihtsalt vedanud.

Alles eile toimis ja minu rõõmsaks üllatuseks ka visa deebetkaardina so. ei pea maksma krediitkaardi eest võetavat tasu. Bronni tegin ca kl 15.00. Põnevaks tegi küll asja see, et esimene kord tuli miskine "põnev" teade ette ja nii higistasin 10 minutit enne, kui kinnitus maili peale tuli.