Santorini majutuse soovitus?

Sooviks infot kuhu piirkonda on Santorini saarel kõige mõistlikum majutust võtta. Ja mis on seal must see and do kohad? 

Aitäh :)

1
2

Majutuse soovitaks võtta Kamari'sse või Perissa'sse, seal nii majutus kui söök odavam, kui neis kuulsates postkaardi-kohtades ja lisaks on neis linnakestes rand ka. Ühistransport toimib saarel hästi.

Külastada soovid kindlasti seda Santorini kõige kuulsamat linnakest, Oia't. Ka Thira ja Imerovigli on ilusad. 

Kui oled veinisõber, siis astu Santo Wines veinitehasest läbi. Saad imeliste vaadete taustal veini ja suupisteid maitsta.

Mulle meeldis ka laevaekskursioon kõrvalasuvale vulkaanisaarele, kus maapind praegugi veel kuum on. Ekskursioone pakkuvaid turismibürookesi leiad tänava äärest kindlasti paljusid.

2
1

Majutuse osas olen eelkirjutajaga nõus. Perissa ja Kamari on mugavamad. Tegevust pakuks (kui ei ole kõrgusekartust) Perissas jalgsi (või ka eesliga) mäkke tõusu. Põnevust kuhjaga. Tavaliselt ootavad eesliajajad mäejalamil. Kohale pääseb jala mitmelt poolt Perissas. Üks võimalik tee on ranna teed pidi mäeni ja sealt vasakule.

0
0

Meie olime Santorinil 3 päeva, majutus oli Thiras. Saar on nii väike, et ATV või rolleriga jõuad kõik kohad ära vaadata.

0
0

Olen korra Perissas olnud.Põhimõtteliselt ühe tänava küla.Merepõhi laava ja mingid vetikad peale kasvanud, kõnnid nagu sametil,väga mõnus ja sügavaks ka ei lähe üleliia kiiresti.Kamaris võib olla õhtuti tegevust rohkem.

0
0

Olen peatunud Kamaris. Selle koha eelis on eelkõige see, et seal on olemas rand ja hea valik toidukohti igale maitsele. Oia külastamiseks on vaja rentida ATV-d või kasutada ühistransporti, mis on odav ja mugav.

0
1

Me oleme kohapeal 4 ööd, teeme sellise mõnusa nn pika nädalavahetuse. Aega üleliia ka pole aga olen aru saanud et sellest peaks piisama. Muidugi tahaks Oia’s majutuse leida aga seal ikka hinnad nats ülemõistuse. Seega hea lugeda et enamus ka sinna majutust ei soovita.

0
1

Oia on saare tipus,kohe päris ääre peal. Mugavam on Perissa või Kamari. Neis kohtades on rand lähedal,samas väga palju söögikohti. Võib aega veeta nii Kreeka muusika õhtutel kui ka niisama.

Varuge aega Oia külastamiseks üks pikk päev, teine Thira  jaoks. Soovi korral kolmas päev Kaldeeral seilamiseks koos kuuma vee allikatel suplemisega ja päikese loojangu nautimisega. Neljas päev jääks siis ülejäänud saarega tutvumiseks. Kui rendite sõiduriista siis sõitke majakat kaema,tõuske Kamari poolt saare kõrge mäe otsa. Perissa poolt saate sama teha jala või eesliga. Head reisi!

1
0

Plaanis oktoobri algul külastada seda aaart, elamiseks valisin Kamari piirkonna, nüüd vaja soetada lennupiletid. Hetkel Aegean pakub 250 per nägu, mis on minumeeles kallis.., mis hinda võiks oodata ja ara osta ja mis ajal? Praegu vist vara veel oodata heid pakkumisi. Pslun teie kogemusi. Tänud.

0
0
2
0

Me ostsime hetkel Aegeani pakkumisega kahele ~360€ ja lähme mai lõpu poole. Tagasitulles teeme päeva tripi Ateenas. Lendude vahe 8 tundi, peaks olema paras korra Ateenasse põikamiseks.

1
1

Meie leidsime sobiva majutuse Thirasse, mitte küll kaldeerale, aga kõik oli jalutuskäigu kaugusel. Sõitsime ka rendiautoga Perissast ja Kamarist läbi, aga tuul oli iga päev nii tugev, et polekski saanud sealpool saart rannas olemist nautida. 

Veetsime oma 'rannapäeva' hoopis Black Beachil sellises mõnusas rannabaaris nagu Akro Beach Bar (Black Beachil). 

Oia's peab kindlasti ära käima, see on tõesti ilus linnake, aga sealne turistimass oli meile liiast. 

Uudistasime ka väiksemat linnakest - Pyrgost, mis oli palju rahulikum ja saime ka imelise päikeseloojangu osaliseks Franco kohviku terrassilt. Soovitan.

Kui jalutada viitsite ja kõrgust ei pelga, siis minge päikeseloojangut vaatama Skaros Rockile. Põigake ka seal läheduses asuvale Theoskepasti kiriku juurde - samuti ilusad loojanguvaated.

Red Beachil soovitan ka ära käia, aga valige veidi hilisem aeg, sest tippajal ei ole seal parkimiskohtigi. Vesi on seal ülipuhas. 

Imeroviglis oli hea päeval jalutada, rahvast oli seal vähem kui Theiras ja Oias, väikesed treppteed majade vahel olid puhtad ja ilusad, ja igast kohvikust avanes kaunis kaldeeravaade.

Tahtsime ka Santos Wine'i veine degusteerima minna, sõitsime sealt mööda ja mõtlesime hilisemaks laua broneerida aga teenindajad tundusid nii ülbed ja parkla oli täis busse aasia turistidega. Seega loobusime.

Head reisi!

1
0

Diana_le, mis aastaajal olite seal? Kas tuul nii häiris?

0
0

Olime juuni teises pooles. Seal möllasid sel ajal melteemituuled (küklaadidele tüüpilised tuuled). Ühel päeval ei saanud renditud väikesel Fiatil katustki pealt ära kerida, kuna väiksematel teedel keerutas korralik liivane tuul. Tundsime ATV'ga sõitvatele turistidele kaasa. Läänepoolsel saare küljel oli okei, oligi hea jahutus linnatänavatel kõndides, kui vahel nurga tagant tuuleke tuli.

1
1

.. ju siis oktoobris puhub täijega..

0
0

Võibolla siiski mitte. Melteemituuled esinevad peamiselt suvekuudel (mai lõpp - september).

0
1
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased