Saudi Arabian Airlines

Kas keegi on hiljuti (või üldse) lennanud Londonist Aasiasse SAA-ga, milline on kogemus?

Ei ole lennanud, kuid ei ole nende kohta midagi head kuulnud. Kunagi oli plaan nendega lennata, kuid abikaasa laitis kohe selle mõtte maha, kuna temal on Saudi Airlinesiga ainult halvad kogemused. Lisaks pead vist ka lennukit vahetama Saudis? Lennujaama töötajad siin on mõtetud ja ülbed, kõik hilineb. Saudis elajad uritavad võimalusel Saudi Airlinesi vältida ja ainult kiruvad seda. Kui on võimalust, võiks parema lennufirma valida.

Kas Saudi Arabian Airlinesi kohta on ka miskit positiivset?????

Ise lendasin nendega Singapur-Ryhad-London ja midagi väga negatiivset nagu ei oskagi välja tuua, süüa sai, Ryhadi lennujaam võibolla polnud kõige moodsam aga vähemalt süüa sai tasuta jätkulennu ootamise ajal.

On kellegil äkki veel kogemusi nendega lendamisel viimasel ajal? Hetkel päris hea pakkumine Sri Lankale kuid SAA kohta pole varem midagi kuulnudki..

Ise just ostsin selle pakkumise raames piletid Pariisist Colombosse.

Airlinequality.com midagi väga negatiivset nende kohta ei ütle, 3-tärni lennufirma olevat. Wiki andmetel on nad alates 2012.a ka SkyTeam´i liikmed. Koduleht tundub igati OK.

Ma usun, et ei ole see firma midagi nii hullu. Alkoholi pardal muidugi ei saa.

Kas vahemaandumisel Riydahis viisaprobleeme ka esineb? Või on seal samad reeglid, mis Dubais jätkulennu puhul?

Lendasin Pariis-Colombo, jaanuaris 2013, vahepeatus Jeddah-is. Lennufirma ise oli täiesti tavaline, anti magamistarbeid ja süüa, check-in-id läksid sujuvalt. Lapsele anti nännina täiesti korralik väike seljakott. Ei oska ka midagi negatiivset öelda. Alkoholi jah loomulikult ei pakuta.

Jeddah lennujaama kohta olin eelnevalt lugenud igasugu hirmu- ja õudusjutte. 6h passimist läks aga suht ludinal. Teha seal midagi ei ole aga lennud olid sellised regiooni siselennud(tabloo peal olid kohanimed millest kuulnudki polnud) ja igasugu huvitavat rahvast liikus ringi. Sai päris palju teiste ootajatega juttu puhutud.

Kõik täpselt nagu Vanatoi kirjutas. Jeddah´s anti veel lendude vahepeal istumise ajaks terminali söögikoha kupongi. Gurmee just ei olnud, aga kõlbas süüa küll. Terminalis oli päris huvitav tegeleda people-watching´uga. Ka meie tekitasime seal üsna palju huvi, sest olime vahepeal ainukesed valged naised seal (ja veel ilma mees-saatjateta). Ei soovitaks eriti paljastavalt riietuda, kombekam outfit on kindlasti soovituslik. Ainsa puudusena Jeddah terminali puhul nimetaks istekohtade puudumist. Või noh, istekohti oli, aga vähe ja kõik oli palverändurite gruppe täis. Kokkuvõttes magasime põrandal:/