Seattle'sse

on plaan minna Seattle'sse,moneks ajaks, ehk saab siit head nou, kuidas seda teha odavamat viisi.ja voib olla ka yksi pulgi ära tuua mida tegema peaks.Tean. et vaja boimeetrilist passi kui läed viisa vabalt olen natsa ka uurind seda.see oleks mu esimene reis yldse, yle suure lombi. tänud ette

Mis see boimeetriline pass on? Kas sõnast boi ( Boi (plural: bois) is a term used within LGBT and butch and femme communities to refer to a person's sexual and gender identity.[1][2] In lesbian communities, there is an increasing acceptance of variant gender expression and intersexuality, as well as allowing people to self-identify with labels such as boi.[3][4][5] The term may denote a number of possibilities that are not mutually exclusive )

Ma arvan, et sa saad tegelikult aru, mida teemaalagataja mõtles.

Aru võib ju saada, aga "yksi pulgi boimeetrilise" passiga tasuks reisida tõesti "lombi taha". Pikemaid reise ei soovitaks ette võtta, sest asi võib veel keerulisemaks osutuda.

egas ei ole vaja just tähte ka puruks järada mul pole vaja teada teite sona osvaust vaid infot reisu puhul antud hetkel mulle väga oluline reis egas ma muidu ei teeks, aga vaja.oleks väga tänulik kui keegi vasta tulex.kas on vaja ka reisu kindlustust ja kus seda taotleda saab ja palju maksab jne

Kulla ilussuli, loe oma eelviimast postitust! Siis peaksid aru saama, miks norima hakatakse.

Kindlustus tee iga juhul! Võib ette tulla kõike terviserike, reisitõrge, jms. USA-s on meditsiiniabi maailma kallim.
Teha saad seda reisibüroodes, kindlustuskontorites (olemas ka ostukeskustes).

Puhkasid hommikul peale paari korda kui külastasid Trip- ee´d (vähemalt mulle tundus nii)? Soovitan soojalt peale lõunat enam mitte peale võtta kui siia miskit trükkima hakkad.

Ilussuli, teen PUUST JA PUNASEKS - eesti keeles alustatakse lauset suure tähega, iga lause (mõtte) lõpus kasutatakse punkti, eesti keeles on olemas 2 kaunist tähte - k ja s (x asemel), peale punkti kasutatakse tühikut jne

Head nõu saab ikka, Ilus Suli, kõige lihtsam/odavam viis on teha pättust ja sõita lennukiga jänest. Aga kindlustus võta katusepakkujatelt hoopis, küll nemad kindlustavad et sul mingeid probleeme ei teki kohalikega, kui vaja, saadavad oma gängi peale.

Kas taas yks uusabitu, kes ootab, et keegi teine teeks 'yksi pulgi' asjad valmiks?

Minu kommentaari võib ju jälle ära kustutada, aga ma siiski soovitaks enne inimesele nõu anda kui norima või mõnitama hakkata.

Bibiaana, vastaks ju, aga kahjuks algpostituses puudub konkreetne küsimus.