Siselennud Argentiinas LATAM'iga

Ostsin siselendude piletid avantripi kaudu.

Algul nagu näitas et äraantav pagas on hinnas aga kui tuli kinnitus siis enam polnud?
LATAM-i kodulehel ei ole ka kuidagi võimalik juurde osta?
Kas kellegil on kogemusi antud teemal?

Ikka koos pagasiga olid piletid. Argentiinas oleks mõistlik osta lendamise pass, mis võrreldes muude pakutavate hindadega võib osutuda vägagi kasulikuks. Ma ise olin juba ära ostnud, kui komistasin sellisele võimalusele. Minu arust nii Latamile kui Argentina Aerolineasele.

Mitte küll Argentiinast, aga Tšiilist: Tšiilis oli kõige odavam LataAmi pilet ilma pagasita.

Ja pileteid oli palju odavam osta Tšiilis kohapeal olles.

Olen ostnud LATAM Brasili piletid expedia kaudu ja pagas automaatselt juurde ei läinud. Selle eest tuli maksta lennujaamas, aga lisatasu oli sama nagu kohe piletitega tasudes. LATAM-i enda lehelt ei õnnestunud Eesti kaardiga midagi osta ega ka pagasit juurde lisada. See oli ka ainus Brasiilia firma, millega otse ostmine üldse ei toiminid. Tundus olevat endise riikliku firma igand.

Mina ostsin paar nädalat tagasi Latam'i lehelt Tšiili siselendude pileteid ja sain ka iga lennu puhul pagasi sellele kõige odavamale light klassi piletile juurde osta. Millegipärast mitte kohe piletiostu käigus, küll aga hiljem eraldi paari hiireklikiga . Maksmisel krediitkaardiga mingeid probleeme polnud.  

hhbert, Kust leiab selle lendamisepassi kohta infot?

Äkki leiad siit https://www.aerolineas.com.ar/en-eu/cheap_flights/visit_argentina

Ma ise ei kasutanud, kuna olin osa pileteid juba ostnud. Kuna need ikka üsna jõhkrad hinna olid, siis küsisin Estravelist tuttava käest, kas mingit mõistlikumat võimalust ei ole. Ja tema siis soovitas ja ütles, et Estravel müüb ka (müüs).

Kas kellelgi selle lennupassiga päriselt kogemusi? Kirjutasin juba estravelile aga pole veel vastust saanud. Tundub nagu asjalik asi... 

Ei müü Estravel neid passe.  Uurisin ka seda ja ei saanud sotti. Meie ostsime oma piletid  sellelt leheküljelt. https://www.aerolineas.com.ar/en-eu.  Kasulikum oli osta multipiletid kui ükshaaval. Passisime soodsaid pileteid mitu kuud. Seal on kaks valikut : Base ja Plus. Hinnavahe on umbes 14 eurot. Base on käsipagasiga ja Plus on koos pagasi ja istekoha valikuga.
Ostmine oli väga lihtne. Pilet saadeti kohe mailile. Võrdlesin ka teisi lehekülgi. Kõik olid ainult käsipagasiga.

Väga imelik, mul estravel just kirjutas, et kohe uurivad, et kas saab ning annavad mulle teada. 

Ma juba proovisin osta, aga mingi jama, ütleb mulle et sünnikuupäevad ei kõlba. Ei lase osta. 

Jagan veidi infot, nimelt ei pea Argentiinas enam kasutama tavalennufirmasid, on tekkinud väga palju odavlennufirmasid. Kuid absoluutselt kõigi firmade puhul ei ole tavapileti hinna sees pagas, vaid see tuleb juurde osta, mitme firma puhul ka on eraldi hinnaga normaalse suurusega käsipagas.

Nt:

https://flybondi.com/ar (hetkel ei saanud mina Euroopa krediitkaardiga broneerida, sest mingi poliitiline jama ilmselt)
https://www.andesonline.com/
https://www.avianca.com/ar/en/
https://www.skyairline.com/ (Argentiina - Tšiili)

Lisaks kallimad LATAM ja Aerolinas Argentinas. 

Enamike puhu saab siselennud hinnaga alates 20-30 eurot pilet, kuid peaks veidi rohkem ette planeerima, kui kuu aega. 

Tuleb arvestada, et Buenos Aireses on kolm lennujaama, ning odavlendude lennujaama nimi on El Palomar. Paljud otsingumootorid ei näita kõiki odavlende (nt Skyscanner). 

Kui ei saanud otse otsa, siis rahvusvahelistest saitidest sai teatud lende broneerida läbi mytrip.com lehe. 

Estravel pakub endiselt lennupassi, kuid vaatasime koos nendega, ning kõiki lende ei olnud saadaval ning lennupass ei tulnud soodsam (ainult limiteeritud kohad, mida saab sellega). Soodsa hinna mõttes ei olnud võrreldav sellega, kui ise broneerisin.