Siselennud Argentiinas LATAM'iga

Ostsin siselendude piletid avantripi kaudu.

Algul nagu näitas et äraantav pagas on hinnas aga kui tuli kinnitus siis enam polnud?
LATAM-i kodulehel ei ole ka kuidagi võimalik juurde osta?
Kas kellegil on kogemusi antud teemal?

Ikka koos pagasiga olid piletid. Argentiinas oleks mõistlik osta lendamise pass, mis võrreldes muude pakutavate hindadega võib osutuda vägagi kasulikuks. Ma ise olin juba ära ostnud, kui komistasin sellisele võimalusele. Minu arust nii Latamile kui Argentina Aerolineasele.

Mitte küll Argentiinast, aga Tšiilist: Tšiilis oli kõige odavam LataAmi pilet ilma pagasita.

Ja pileteid oli palju odavam osta Tšiilis kohapeal olles.

Olen ostnud LATAM Brasili piletid expedia kaudu ja pagas automaatselt juurde ei läinud. Selle eest tuli maksta lennujaamas, aga lisatasu oli sama nagu kohe piletitega tasudes. LATAM-i enda lehelt ei õnnestunud Eesti kaardiga midagi osta ega ka pagasit juurde lisada. See oli ka ainus Brasiilia firma, millega otse ostmine üldse ei toiminid. Tundus olevat endise riikliku firma igand.

Mina ostsin paar nädalat tagasi Latam'i lehelt Tšiili siselendude pileteid ja sain ka iga lennu puhul pagasi sellele kõige odavamale light klassi piletile juurde osta. Millegipärast mitte kohe piletiostu käigus, küll aga hiljem eraldi paari hiireklikiga . Maksmisel krediitkaardiga mingeid probleeme polnud.  

hhbert, Kust leiab selle lendamisepassi kohta infot?

Äkki leiad siit https://www.aerolineas.com.ar/en-eu/cheap_flights/visit_argentina

Ma ise ei kasutanud, kuna olin osa pileteid juba ostnud. Kuna need ikka üsna jõhkrad hinna olid, siis küsisin Estravelist tuttava käest, kas mingit mõistlikumat võimalust ei ole. Ja tema siis soovitas ja ütles, et Estravel müüb ka (müüs).