Söögikohad Londonis

Tere!

Soovitage häid söögikohti/kohvikuid Londonis, mis oleks meeldejäävad, ja samas ka taskukohaste hindadega. :)

Üldiselt on Inglismaal ja Londonis nii, et toit on kallis ja maitseb keskpäraselt. Ma olen aegade jooksul käinud igasugu reitingutega kohtades, mis väidetavalt on kah head. Ja alati maitseb pakutav toit nagu Inglismaal. Nad kohe ei oska teha või on nende maitse omapärane. Raha oskavad küsida küll.

Ma sõin Londonis suvalites ettejuhtuvates pubides, kõik oli alati väga maitsev. Hinnatase sarnaneb Eestile, võibolla natuke kõrgem.

Briti toidul on maailmas üsna halb maine, võibolla seetõttu Londoni toit ületas ka minu ootusi. Muidugi on igasugu Aasia jm. toidukohti ka.

Üks meeldejääv koht oli Chin Chin Labs, jäätisekohvik, kus tehakse lämmastikuga käsitööjäätisi.

https://chinchinicecream.com/

Mulle meeldib näiteks Salsa! Soho. Toidud on head, hinnad normaalsed ja neil on head kokteilid. https://www.tripadvisor.co.uk/Restaurant_Review-g186338-d733797-Reviews-Salsa_Soho-London_England.html?m=19905

https://www.thedrunkenbutler.com/

Viimane elamus. See küll kallis (hinnad kodulehel), aga väga hubane, hea teenindus ja toit. 

Mulle meeldib tegelikult ka turgudel tänavatoitu võtta (Greenwitch Marketilt näiteks) ja siis kuskil jõe ääres süüa, kui ilm lubab.

Konkreetset kohta soovitada ei oska, aga kui juhtud olema Londonis pühapäeval, siis pakuvad enamus kohad sellist asja nagu "sunday roast". See on siis liha, kartulid, juurviljad ning Yorkshire pudding. Korduvalt proovitud ja alati on väga hea olnud.

Üldiselt soovitan valida koht Tripadvisorist või mujalt vastavalt piirkonnale, kus ise viibid, sest London on väga suur ja kuhugi ainult toidu pärast minna võib võtta väga kaua aega. Olen isegi korduvalt netist toidukohtade soovitusi kirja pannad, ja kui lõuna/õhtusöögi aeg on kätte jõudnud, siis olen avastanud, et üks või teine koht on 45 minuti kaugusele.  Seetõttu pole kordagi eelnevalt välja valitud kohtadesse sööma jõudnud.

https://duckandwaffle.com/

Väga äge ja meeldejääv koht, eelnevalt tuleb ka laud broneerida.

Aasiapärased söögid - Wagamama, kunagi keegi soovitas ja nüüd eelmine aasta lõpuks proovisin ära. Mulle meeldis.

See sunday roast mulle jälle ei .meeldinu,, samas pubitoit on seal reeglina hea. Fich and chips näiteks või mõni steak.

Regency Cafe kindlalt soovitan. Üks kuulsamaid ja vanemaid kohvikuid Londonis. Odavad, autentsed toidud ja head hinnad. Soovitan hommikul varem minna, pärast võib palju rahvast olla. Kindlasti meeldejääv kogemus.