Sõidan okt.-ris Costa Brava Hispaaniasse puhkama, puudub reisikonsultant-giid. Kas on eestlasi kes tuleks appi (tasu eest)?

Tere, probleem on selline, ostan reisi läbi reisikorraldaja , kuid nemad kahjuks ei pakku reisigiidi teenust , kuna sõit on lastega, siis on tunda natuke muret, (äkki-midagi), lugesin siin foorumis , et Hispaanias elab palju eestlasi , kas on mõni inimene eesti-vene keelt kõnelev, kes nõustuks tasu eest meil abiks olla Costa Brava kurordis ,võib -olla me saame ise ka hakkama (on vaja ainult esimesel päeval hotelli registreerimisel abi ja viimasel päeval väljalennu infot , aga tahaks ikkagi kindel olla, kuna inglis keele oskus on vilets , vene keelega pole seal midagi teha ja lugesin veel , et seal suhtlevad ikkagi rohkem hispaania keeles.

1
2

Sa ostad teise firma paketireisi mingi vahendaja kaudu? Sellisel juhul on sul ikkagi paketireisikorraldaja reisikonsultant sinu päralt.

0
0

Täpsustan Naabrimeest: tellimus(tsharter-) reiside korraldajal peaks olema kohapeal reisiesindaja. Rõhutan sõna- peaks. Muidugi, kui pakett on pandud kokku liinilend+hotell, siis esindajat pole.

0
0

Jap, kõik on neil hinnas, lend TLN-Girona-TLN , 4 tärni hotell AI, transfeer hotelli ja tagasi, kindlustus kuid reisikonsultandi ei ole. Kuna sõidame Hispaaniasse esimest korda siis on nats vilets tunne. Küsingi kas on kedagi kohapeal, kes saaks asendada reisikonsultandi rolli tasu eest.

0
0

Ryanairi lend + hotell ? Kus täpselt see hotell siis on? Costa Brava on üle 100 km lai.

Hotelli check-iniga saad igal juhul hakkama, või kui sina ei saa, siis hotell saab. Ja - vene keelt räägitakse üsna paljudes hotellides.

See, mida sul vaja on, on teile reisi müünud inimese(firma) mobiilinumber ja lubadus, et see vastu võetakse, vähemalt kohalejõudmise ja lahkumise päeval. Hotelli ja transfeeri kohta on vaja vouchereid, küsi kaasa kõikvõimalikud telefoninumbrid (mõlema kohta)

Lennuinfot saad regulaarlendude kohta lennujaamade kodulehekülgedelt - tee see töö ära ja pane endale kirja aadressid.
Võta kaasa krediitkaart - see aitab paljudel juhtudel, eriti, kui raha ka peal on.

0
0

H.Top Royal Beach on nelja-tärni-hotell 150 meetri kaugusel Lloret de Mar'i parimast Platja de Fenals rannast. Lloret de Mar'i keskus on hotellist 10-minutilise jalutuskäigu ning Angel de Lloret golfiväljak ja Water World Park 3 km kaugusel. Ma pole kindel et Ryanairi lend aga aitäh soovituste eest, lootsin et leian kedagi kuid vist peaks hoopis Türgi valima, seal sellist probleemi pole. Jätan siia oma e-maili [email protected] kui kellegil on infot(kuurordi kohta) kirjutage. Paar päeva on aega mõtlemiseks kas Türgi või Hispaania.

0
0

Lloret de Marist korraldatakse igale poole venekeelseid ekskursioone ka. Tuleb lihtsalt hotelli retseptsioonist küsida või turismiinfo punktist. Kui teil on voucher olemas, siis hotelli sissekirjutamine on väga lihtne, annate retseptsioonis voutcheri ja saate võtme vastu. Oktoober on muidugi juba see aeg, kui hooaeg on põhimiselt läbi. Kes on teie reisijorraldaja, kelle kaudu te reisi ostate?

0
0

Reisikorraldaja on -Sinu reisikorraldaja- , nad müüvad individuaalreise.Neil oli kõige soodsam hind , nüüd ma saan aru miks...Kaalun tõsiselt Türgi reisi, lihtsalt seal me juba käisime , tahtsime midagi muud vaadata , kuid paljud kirjutavad , et Costa Brava`s okt.-s on juba külm vesi aga tahaks , et lapsed saaksid veel merevees supelda.

0
0

Ärge vee pärast muretsege - vesi on eesti laiuskraadi päritolu inimestele täiesti soe (ca 25 kraadi ehk) ning see, et hooaeg on läbi, on ainult hea. Pole trügimist, hinnad on ka odavamad.
Kui Türgis juba käidud, siis kasuta siiajäetud soovitusi ning vaadake ikka Hispaania poole ka. Päris kindlasti saate hakkama, nagu tuhanded teised turistid. Näiteks olen ise reisinud omaette nii Hiinas kui Venetsueelas, oskamata ei hiina ega hispaania keelt ning alati hakkama saanud. Hispaania kuurordis on palju-palju lihtsam. Kuna aega veel on, tasuks hispaania keeles ära õppida näiteks numbrid - algus seegi ning sellest on kohapeal palju abi.

1
0

Julgen kahelda, et mere vesi nii soe on. Aga kui on normaalne hotell siis võib olla ka soojendusega bassein. Miks üldse kasutada Sinu reisikorraldajat. Ryanairi piletid võib ju ise osta. Ka hotelli saab neti kaudu ise broneerida. Näiteks booking.com i kaudu. Gerona lennujaamast läheb Barcelona buss, mis peatub Llorete Mari bussijaamas ka. Samuti on Gerona lennujaamast võimalik võtta takso. Gerona ja Llorete Mari vahe on 35 km. Sugugi ei ole seal nii, et ainult hispaania keel. Meie olime mai kuus Llorete Maris ja meie hotelli registratuuris oli näiteks üks Läti neiu tööl.

0
0

Family Room (2 Adults + 2 Children) Prices are per room for 7 nights

Included in room price: 8 % VAT.

• FREE cancellation • Breakfast included

Vaatasin just seda hotelli booking.comis.Poolpansion 522,50 eurot. Täispansion nädalaks 547.25 euro ja kõik hinnas on 725,50 eurot, kui on 2 täiskasvanut ja kaks last ning Ryanairi pilet on inimese kohta natuke üle 130 euro, siis tuleks kuskil 300 euro ringis inimene. Sinu reisikorraldajal on 455 eurot.

0
0

Kui inimesel on kõhklusi korraldatud reisi puhul, siis vaevalt ta söandab ise pileteid osta. Minu meelest on kõige keerulisem lennujaamast hotelli saamine, aga transfeer on kenasti juba paketis sees. Lennujaama tullakse arvatavasti suure plakatiga vastu, seal on reisija nimi või reisifirma nimi. Soovitaksin kõik Sinu reisikorraldajaga üksipulgi läbi arutada ja selgeks teha. Kui sind juba hotelli kohale tuuakse, siis söögiajad saab hotellist teada, ranna leiab ise 200 meetri raadiuses üles. Matkapakkujaid saab ka hotellist küsida, üldse kõike ümbruskonnas. Rahvusvaheline reisikogemus on olemas Türgiga ja võib-olla rohkemgi. Julget pealehakkamist maailma avastamisel!

0
0

Ei usu, et sellise reisipaketi korral keegi lennujaamas plakatiga vastas.

0
0

Soovitan teil Türgi valida.

0
0

Sellelt leheküljelt saab infot busside kohta http://www.sagales.com. Ühe otsa pilet 10 eurot. Läheb Gerona lennujaamast Llorret de Mari bussijaama. On ka võimalik tellida shutle https://secure.shuttledirect.com.Lennuk saabub 14.40. Sel ajal on kõik transpordid võimalikult.

0
0

Tere, aitäh kõikidele , kes leidsid aega ja vastasid mulle. Olen hetkel palju enesekindlam kui paar päeva tagasi. Transfeeris pidi olema inimene kes räägib kurordist ja hotellist - hispaania keeles. Minu reisikogemused piirduvad Türgi ja Bulgaariaga ja alati reisikonsultandiga, Londonis ja Frankfurtis käidud iseseisvalt äkki ikka saan hakkama:)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased