Soodsad lennud Bulgaariasse

Tere kõigile!

Et sooviksin minna juuni teine nädalavahetus Bulgaariasse. Et äkki keegi oskab öelda kuidas sinna kõik soodsamalt lennata saab? Kui keegi käinud on, et kuda neile meeldinud on jne.? Kas oleks sinna võimalik mingi 3000.- edasi tagasi ära käia?

Äitah!

Tere,
olen käinud kahel korral jaanipäeva paiku Sunny Beachil puhkamas. Väga mõnus ja tore. Otselendu Tallinnast kahjuks Bourgasesse või Varnasse ei ole. Saab lennata Tallinnast Tsehhidega läbi Praha Sofiasse ja sealt edasi bussiga Bourgasesse (c 7 tundi bussisõitu). Või veel variant Stockholmist Bourgasesse, vt www.sterling.com
Mis Sind veel huvitab?

Tänan!

Aga palju bussipiletid maksavad umbes?

Tere jälle!

Et äkkki kui keegi näeb midagi odavat sinna kanti siis võiks tead anda.

Tänud!

  1. Võtan ette kaardi. Ja näen, et Bulgaaria nimelist riiki on maamunal vähemalt kahe kuu jagu.
  2. Kaarti edasi silmitsedes leian kohad, mis huvitavad ja annan neist ka laiemalt teada.
  3. Kaarti veelgi edasi vaadates näen, et Bulgaarial on ka naaberriigid olemas. Ja ennäe, näiteks üle Bukaresti on mõnda kanti hoopis lähem. Ja ennäe, mõne lennufirmaga ka odavam.
  4. Trükin wikipediasse "xxx airport" ja saad teada, kes mingile lennuväljale lendavad. Ja siis uurin. Rahvas on täheldanud, et lennufirmadel on vahest midagi ka internetis.
  5. Alternatiivina kasutan näiteks dohop.com.
  6. Kui kõik see polnud arusaadav, siis vutt-vutt-vutt reisibüroosse ja algad kogu ringi otsast peale.

Sa võiksid ju liituda ka Est-Reiside Rumeenia ringreisiga, mis läheb juuni keskel ja tuleb jaanipäevaks tagasi. Mina lähen!

Ei sa kahjuks!
Aga tänan info eest ja sõidan ise kindlasti juuni algul.

Tere kõigile.
Plaan minna Sunny Beachile juuni esimesel poolel. Otselennud lähevad siiski Tallinnast nii Burgasesse kui Varnasse. Vaata Novatoursi ja Sunny Holidays pakkumisi. Usun, et lennu saab edasi-tagasi kindlasti 3000 krooniga.
Kuuldavasti on seal viimase peal, nii et ei jõua ära oodata!

lennukid täitsa puupüsti täis, nii et otse pole võimalik tõesti saada, augustis ainult, peab seda ümber istumisega uurima.

Tere!

piletid on veel täiesti vabalt saadaval....hind edasi -tagasi 4800,-.Ise lähen jaanipäeva paiku Bulgaariasse.

Soovin sulle head reisi!

Kas keegi on käinud Bulgaaria kuurodis Konstantin?
Kuidas on muljed?

Rumeenia on tunduvalt lahedam.
Mamaia, Kostinesti, Vama veche jne.
Oehh.
Ootan juba suve.
Ise juuli algul autoga Rumeeniasse.

ABC Travel sõidab küll otse varnasse, isegi lähen juunis.

..võivad ka hingusele minna. Näiteks Happy Travel. Varasemast Wris Tours. Ja nii edasi.

Hetkel on täiesti saada veel lennupileteid otselennule Tallinnast nii Varnasse kui Burgasesse.
Küsi Novatoursilt või Fiji travelilt.

Odavalt lennukiga Varnasse (Bulgaaria)

Tere!

Palun abi võimalikult odava võimaluse jaoks, kuidas jõuda kohale Bulgaariasse, täpsemalt Varnasse.

Minnakse siis kümnekesi. Märtsi kuus. Algus 3 või 4. märts, tagasitulek 9. märts.

Ilmselt peaks minema Bulgaariasse lennukiga. Pole leidnud Varnasse lendu.
Sobiks lennata ka Sofiasse, aga siis peaks olema võimalik sealt bussi või rongiga minna edasi Varnasse.

Kas keegi teab, mis oleks kõige odavam variant? Lend ei pea väljuma Tallinnast, võib ka Riiast või mujalt, kui kokkuvõttes tuleb odavam.

Ise olen praegu leidnud kõige soodsama võimaluse bookinghouse.ee kaudu. Lend läheb Sofiasse ja hind on praegu alla 3000. Aga probleem on see, et ei tea, kas pärast sealt ka bussi peale jõuaks, sest lend jõuab alles hilja õhtul kohale.

Samas peaks plaan olema üsna kindel, sest minnakse grupi õpilastega.

Oskab keegi midagi soovitada?

Ega sel ajal te puhkama ei lähe? Esinema?

NÄITEKS:

Thu 3 Mar 2011
15:05 TLL Tallinn Czech Airlines OK879
16:10 PRG Prague 2h 05
Connect in airport 4h
20:10 PRG Prague Czech Airlines OK854
23:00 SOF Sofia 1h 50

ÖÖBIMINE SOFIAS

Fri 4 Mar 2011
09:30 SOF Sofia Bulgaria Air FB971
10:30 VAR Varna 1h

Tue 8 Mar 2011
07:20 VAR Varna Bulgaria Air FB978
08:20 SOF Sofia 1h

PÄEV SOFIAS*

*- võib ka hiljem tulla tagasi

Tue 8 Mar 2011
17:55 VAR Varna Bulgaria Air FB974
18:55 SOF Sofia 1h

Wed 9 Mar 2011
08:20 SOF Sofia Czech Airlines OK855
09:15 PRG Prague 1h 55
Connect in airport 2h 05
11:20 PRG Prague Czech Airlines OK878
14:20 TLL Tallinn 2h

Pilet: 2945 + 437= 3382 kr

Tegemist on noortevahetusega. See tähendab, et Varnas on juba korraldajate poolt majutus ja kõik tegevused ära organiseeritud.

Kas keegi teab äkki veel mingeid variante, mis ei nõuaks ööbimist? Ööbimise peale kulub veel eraldi raha, aga seda saab kulutada nii minimaalselt kui võimalik.

Kui tihe bussiliiklus on Sofia ja Varna vahel?

Proovisin vaadata bookinghouse.ee-st selle sama Tallinn-Sofia piletite hinda 9-le inimesele ja öeldakse, et lendu ei leitud.

Kas see tähendab, et 9 vaba kohta pole? Sest kuue inimesega leidis ta selle lennu ilusti üles.

Saan aru, et viimane rong väljub 03.03.11 kl 23.36 ja esimene rong 04.03.11 kl 10.11, kui Sofia Sever on Sofia raudteejaama nimi ja Varna Spirka on Varna raudteejaama nimi. Rong sõidab kuidagi liiga kaua.

Uri siit:
http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/en?newrequest=yes&protocol=http:&

Kas kohapealsed vastuvõtjad ei saa infolinke saata ja aegu uurida.

Kirjutatakse nii:
http://www.varna.info/sofia-to-varna/
By Train
It takes around 7 to 8 hours to get to Varna from Sofia by train. A one-way ticket in an express train would cost just around 25 lev. Train travel is extremely inexpensive in Bulgaria. However prices vary according to the speed of the train service as well as the day of the week it is operated on. Tourists may catch the train from Sofia to Varna at 9.05 am /through Plovdiv/, 10.15 am, 12.35 pm, 10.25 pm. The express train departs for Varna in 7.45 am.

Bulgaaria raudtee koduleht:
http://bdz.bg/

By Bus
Some people prefer to travel to Varna by bus. The price for a ticket is almost the same as the fare by train. Buses which do not make many stops manage to safe an hour of travel time when compared to trains. There are also luxury bus services that are more comfortable to travel by. Different bus companies have different schedule for departure to Varna. Busses of Group Company depart from Sofia to Varna at 7.30am, 8 am, 2.30 pm and 6pm; Etap-Adress Company – 11am, 12.30pm, 1.30pm, 3pm, 4pm, 7pm and 10.30pm; while the schedule to Varna of one of the most popular Bulgarian bus companies Biomet is 7.30am, 1pm, 4pm, 10.30pm.

Bussifirma kdouleht:
http://www.centralnaavtogara.bg/