Soodsad piletid TLL-MIA-TLL ?

Tere, äkki keegi oskab aidata- nimelt otsin pileteid Tallinn-Miami-Tallinn järgmise aasta mai, juuni kuuks, kuid alla 8000eek ei ole nagu midagi leinud veel. Loodaks piletid saada alla 7000eek, kuid ei tea isegi, kas see väga reaalne on. Kui kellelgi on kogemusi kust võiks midagi soodsat leida või on sellesse ajavahemikku midagi soodsat juba leidnud, siis suured tänud juba ette ära!

Kahtlen, et nii odavalt leiad. Ise pole kordagi nii odavalt saanud, aga arvan, et vara mõelda piletite peale! Häid pakkumisi võib veel tulla! http://reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/lan/ee Sealt võid aeg-ajalt uurida, olen seal isegi 4500krooniga näinud! Listi muudetakse pidevalt! EDU!
:D

tervist..ma siin tallinnas uurin ja puurin mingeid paremaid pakkumis miamisse lendamiseks..mõte oli minna võibolla riia-dublini-miami kaudu. kas keegi on äkki märgand kuskil mingeid häid pakkumisi viimasel ajal? mul juba nendest erinevatest lehtedest silme eest kirjuks läinud.

Täpsusta aega! Kui oled aja suhtes paindlik, siis:
München-Miami-München alates 6191 kr + TLN-München-TLN ots
http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/subac/vaata/id/49829/lan/ee

Seda ma piilusin kah jah, aga see max lubatud kohaloleku aeg 1 kuu on kahtlane. Tahaks rohkem, aga see on hea variant. Tänud.

Tõstame teema taas üles - antud juhul minu huvi leida hää hinnaga piletid oktoobrikuuks. Finnair ja SAS pakuvad alates Tallinnast ca 9-10 tuhat pileteid. Käsi hirmsalt kibeleb ostma, kuid tundes Murphy seaduseid - nagu ära ostad nii kohe ka sooduspakkumine tuleb :D Mida spetsialistid arvavad, kas tõusvate lennu- ja turismihindade valguses on tulemas ka spetsiaalpakkumisi antud liinil?

Tere, Scandinavian Airlines koostöös Estonian Airiga lennutab edasi-tagasi väga hea hinnaga Miamisse 13,339.00 EEK(Kõigile reisijatele, koos maksudega).

13339 on rõvedalt kallis ju. Finnairiga on 9300 oktoobrisse vabalt saada.

Kuu paar tagasi kirjutasin reisieksperti ja seal tuli mulle pakkumine 6800 Stockholm-Miami-München. Küsige pakkumisi seal ma arvan.

on mugavam ja sisuliselt sama kulu (lisanduvad Tln-Stockholm ja München-Tln piletid) võtta alates Tallinnast Finnairi pilet.
Seega tuleb jääda ootama Finnairi ja SAS-i pakkumisi, kuni 8000 EEK alates Tallinnast oleks ju igati atraktiivne juba.

Tahaksin teada kui usaldusväärne koht on reisiekspert? Kas keegi on sealt endale pileteid ostnud? Kui ma leidsin näiteks sealt http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/lan/ee/id/50120824 nii soodsa hinnaga piletid Orlandosse, siis mida ma peaksin edasi tegema? Kust saaksin lennuaegu vaadata jne.

Siis sa peaksid saatma neile meili, mille leiad nende kodukalt ja seal meilis pärima, et kas sinu soovitud päevadeks on selle hinnaga lende pakkuda ja kunas väluvad lennud jne. Reisiekspert on usaldusväärne firma, endal head kogemused :)