Soodsalt kaugele päikese kätte novembri lõpus või detsembri alguses?

Kas kellegil on silma jäänud soodsat pakettreisi? Sobiks kõik kaugemad eksootilisemad kohad(Dominikaan, Mauritius, Maldiivid, Kuuba, Mehhiko, Jamaika jne.) Mineku aeg oleks alates novembri teisest poolest. Võiks minna ka detsembri alguses kuid jõuluks tahaks kodus tagasi olla. Kindlasti tahaks 2 nädalat ära olla ja hotell peaks olema AI.
Olen siin tükk aega kamminud Saksamaa(lastminute.de, ltur jne) lehti kui ka Inglismaa omasid(lastminute.com, onthebeach, directline jne) kuid midagi väga head ja soodsat pole silma jäänud. Üks päris ahvatlev pakkumine jäi silma directholidays lehel kuid nemad Eestiga nagu ma aru saan ei toimeta? Või miskit moodi ikka neilt saaks? Kas inglismaa tuttav saaks kuidagi ära osta? Või peab ta ikka kaasa ka reisima?

Pöördu Nt. Estraveli pool.
Või Soome kaugreiside korraldaja:
http://www.finnmatkat.fi/

Olen enam-vähem samade plaanidega, kuid reisiks aasta alguses jaan-märts. Hetkel on reisibüroo kaudu saadud suht sarnasest hinnaklassist pakkumised Mauritiusele ja Kuubale. Minu tingimus oleks ka see, et reis algaks Tallinnast, ise neid lende orgunnida ja lennujaama vahetada pole eriti mõistlik ja lapsega ka mitte tore. Veel on tekkinud väike kahtlus AL suhtes, kui juba nii kaugele sõita, tahaks ikka veidi ringi ka sõita, seega olen leppinud hommiku-õhtusöökidega. Viimase hetke pakkumisi olen jälginud kuu või rohkem aega, alguses olin valmis ka nov/dets stratima. Tegelikus on see, et paljud armastavad aasta lõpu reise ja eriti midagi head pole silma jäänud.
Dominikaan tundub hetkel soodsaim olevat. Nii et hoian teemal silma peal.

AI hotell ja kaugreis küll kokku ei käi. AI naelutab üldjuhul su hotelli külge kinni ja tavaliselt selline AI hotell ei pruugi olla turismitsentrumis. Hommikusöögist võiks piisata ju, kuna enivei nii kaugele kolistades võiks ka väheke rohkem tutvust teha, kui hotelli baari ja rannatooliga. Kaugreiside puhul loota mingit paketi soodukat on tänasel päeval suht kahtlane, ise kokkupannes tuleb kindlasti odavam ja parem reis. Omale reisi sebimise õpetusi leiab siin foorumis ringi kammides tonnide viisi.

Dominikaanis on AI hotellid väga lahedad s.t sõltub muidugi hotellist. Ise käisin seal patareisid laadimas paar aastat tagasi ja plaanin millalgi koos lastega uuesti minna (justnimelt suht soodsa hinna ja superhea AI tõttu). Meie hotell oli Puerto Platas ja AI tähendas tasuta sööke 7-24 rootsi lauas, rannarestos, pizzarestos + 4 erineva riigi a´la carte restos (10 päeva jooksul kuni 4 broneeringut neisse tasuta) ja lisaks kõik karastusjoogid tasuta + kohalik alkohol tasuta.
Keskmine turist meie hotellis oli megapaks ameeriklane ja poissmeestest britid, venelasi ei olnud ja väga äravajunud inimesi peaaegu, et ei kohanudki.

Lastega reisides on see seiklemine nii ja naa. Sellest 14 päevast kindlasti pooltel võiks seigelda, võtta ette mingi merereis, rentida auto ja kohtuda kohaliku eluga, või vaadata ära mõni vaatamisväärsus - aga peaks jääma ka lastele mõeldud aega - piiramatult ookeani või lihtsalt vaba kava. Ja eks isegi tahaks mingid päevad, kasvõi päev peale saabumist, lihtsalt olla ja nautida. Siis tulebki mängu see, et väga hea kui sa ei pea mõtlema lisakuludele, iga õhtu söögikoha leidmise ja sinna minemise peale. Kuigi jah, ilmselt piisaks ka õhtu ja hommikusöökidest.
Punkelil täiesti õigus, foorum on vägagi täis nö seljakoti reisi kirjeldusi, ilmselt ka kõva eeltööd enne minekut. Mina aga olen suht mugav perereisija, ning ausalt öeldes on minu jaoks puhkus just see, et ma ei pea mõtlema, kus magada, kus süüa. Nüüd kindlasti tekib teema, miks ma Egiptusesse ei sõida :) Vastus ilmselt on see, et Egiptuses on käidud ja hing ihkab midagi enamat.

Ei pea end kaugeltki paketireisi eksperdiks, aga Euroopast hetkel midagi soodsat leida on vist üsna keeruline. Näib, et praegu on reisi- ja lennufirmadel haavade lakkumise periood ja üritatakse igatpidi oma pureda saanud finantsseisu parandada. Mis tähendab, et eelmise aastaga pole suurt mõtet hakata võrdlust üles võtma. Ja kui otsida kõike seda kõike soodsalt, mida Euroopast ei saa, veel algusega Tallinnast, siis ... ei prognoosiks väga meeldejäävaid puhkusereise.
Regulaarlendudele on novembris aga päris huvitavaid pakkumisi nii Londonist kui Saksamaalt.

Lastega reisile, puhkama?! On ikka kindel et see puhkus saab olema?

Hästi kasvatatud lastega on võimalik puhata.

Lastega puhkama jah:) Mul endal on laps veel päris väike ning mul ei ole vahet kus ma temaga tegelen. Kas Eestis või välismaal. Me juba ühekorra käinud(küll Euroopas) ning laps on üllatavalt tubli reisisell. Andis julgust veel ja veel käia:)
Eks see meie "puhkus" oleks kellegile kindlasti igav kuid meile piisab praeguse Eesti ilma kõrval lihtsalt päikesepaistest ning lapsele ka soojast veest. Loomulikult käiks ka ringi kuid see pole primaarne.
AI olekski just laste pärast vajalik, et ei peaks kõht tühi ringi kappama. Ja kui läheb seal mõni söögikord raisku kuna me tutvume kohaliku eluga siis see pole ka nüüd nii suur kaotus.
Aga jah tundub, et Veikol on täiesti õigus. Kui poleks lapsi kaasa tulemas siis paneks ise midagi kokku aga no tahaks mugavalt kohale lennata ja puhkama hakata:D

Rubriik ongi ju lastega reis ja mina arvan, et laps minu puhkust nendesse paikadesse küll ei sega. Olen ka sihtkohast välja jätnud Tai ja India, kuhu lapsega veel ei läheks. Ja olgem ausad, kui on valida, kas lapsega reis, või üldse mitte reis (kuhu jätta lapsed 2 nädalaks?) siis ikka reis ju ;)

Hetkel pakub reisifirma Jahn Reisen lende algusega Frankfurdist Mauritiusele 16100, hotell 2* hommikusöögiga ja 15 päeva. Algus siis 13.12.2010
Tasub ilmselt uurida

13.12 jääb meile hiljaks. Ning odavamalt saaks Dominikaani, paremasse hotelli ning AI :)

Pane pärast siia kirja ka, mis mis asja sa, siis lõpuks imeodavalt kätte said.

Mind ka huvitaks millise imeodava pakkumise siis lõpuks leidsid? Sinupakutud sihtkohtadesse ju lennupiletid üldjuhul juba krõbeda hinnaga ning need viimase hetke pakkumised tihti 1-2 vabale kohale lennukis, seega perega reisimiseks ei sobi. Tärnid ja AL erinevates kohtades erinevad, Mauritiusel tundus et 3-4 tärni hotellid olid suht sama tasemega vaid 5 tärni oli tunduvalt luksuslikumad. Ja kui lastega minek tasuks alati uurida millised rannad läheduses on kuna suure lainega rannas pole lastega just kõige mugavam.

Praeguse seisuga pole veel otsustanud kust kaudu lähme:) Ootame natuke ja vaatame palju Soome firmad alla lasevad. Jutt ei käi meie puhul täitsa viimase hetke pakkumisest ning alati oleme ka vaadanud kas kohti on niipalju kui vaja.
POle paar päeva nüüd vaadanud pakkumisi kuid viimati oli näiteks First Choice lehelt saada Dominikaan 4* kõik hinnas ca. 10500,- Lisanduvad siis piletid Inglismaale+oleneb aegadest ka võib-olla sinna minekul hotell.

Ja mingi aeg oli veel Aurinkol algusega Soomest Dominikaan küll 11.11 minekuga 3* söökideta 775,-EUR ja hommikusöögiga 845,- EUR.

Tahaks soodukat Panamasse nov-dets aga ainult lennupileteid-ühe hotelliga ma ennast küll ruineerima ei hakka. Lennujaamast auto ja Teretulemast Panama -siit me tuleme! Piletid siis 2+2 . Kas nad üliõpilastele ka soodukat teevad? Pole ammu üliõpilane olnud!

Soodsaid pakkumisi võib Dominikaani reisidele nüüd tekkida küll, möödunud nädalal pühkis orkaan Tomas üle kariibide ning laastas seal loodust ja elektriliine. Wundergroundi andmetel näitab seal siiani äikest ja vihma ning kuna tormihooaeg lõpeb alles detsembris siis ilmselt seni peaks jätkuma ka sooduspakkumisi kuid lastega reisijatel tasuks ettevaatlik olla. Lähemalt saab lugeda ka siit http://travelwithkids.about.com/od/caribbeanfamilyvacations/a/caribhurricane.htm .Õnneks sai endal kariibide piletid ostetud alles järgmisesse aastasse ja loodetavasti siis tormid möödas ning taastamistööd löpetatud.

algusega Tallinnast? Mitu lendu? Mis hotell?

Seal lehel on reisid kindlasti algusega UK-st.
Eestist alates küll sellise hinnaga ei saa.