Soojale maale

Tere, Kes annaks hyva nõu kuhu ja kuidas soodsalt soojale maale nädalaks aega veetma minna (Küpros,Türgi,Kreeka,Kreeta,Korfu ..)Kes pakub odavama hinnaga reise. Ette tänades,

Reisibüroodest oled midagi kuulnud?

on see, et mõtle enne välja mida saada ja näha tahad. Kui oled selline puusalttulistaja tüüp kes käib õhtul klubides naisi lantima vaid mõttega mitte kuivale jääda, sobib sulle ju ükskõik mis koht ja tase. Vahet pole. Kui tahad midagi enamat siis liiguta ajusid ja kuula sultanjat.

Ma olen madalam kui muru Johhaidii. ;)

Tänud targutajad, teist oli tõesti palju kasu. Aga ehk ka midagi targemat oskaksite rääkida ja nõu anda. Soov minna kaaslasega reisile ja mitte naisi lantima mida ehk enamus seal tegemas käib vaid meremõnusid ,päikest ja loodust nautima. Ehk siis ka mõni asjalikum kommentaar siia ära eksib. Sultanja soovid juba läbi käidud

Kuku, musimees, võta aru pähe ja räägime homme edasi!

Vaevalt et sa homme midagi targemat välja pakud

Anna oma kaaslasele teada, palju Sul pappi kulutada on ja usu, küll tema juba oskab reisi välja valida:)) Naised on väga osavad planeerijad ja kulutajad.

Vaata musimees, siin portaalis on nii palju infot üle maailma, kaasa arvatud neisse menupaikadesse, mis Sind huvitasid (Küpros,Türgi,Kreeka,Kreeta,Korfu) - iga koht on hea. Seetõttu ei ole soovitust, kuhu ja kuidas soodsalt soojale maale nädalaks aega veetma minna, lihtsalt võimalik anda. Ei ole võimalik aru saada, mida Sa selle "Vaevalt et sa homme midagi targemat välja pakud" all mõtled. Täpselt nagu küsid, saad ka vastuse.

Ei saa mitte "vaiki olla". Kõik nad on kunagi läinud Soojale Maale: http://www.trip.ee/search/google/soojale%20maale?query=soojale%20maale&cx=015929853835927772274%3A4qnsrj4nd3m&cof=FORID%3A11&sitesearch=&hl=et&lr=lang_et#945 Ja kui sa musimiis suudad sellest segapudrust välja lugeda, kus see Soe Maa lõppude lõpuks asub, siis ma annaks sulle tõesti musi! :P

Miks mulle on jäänud mulje, et inimesed, kes ise ei viitsi (oska?) välja möelda, kuhu minna, on lihtsalt laisad uusabitud ja ootavad, et keegi nende eest köik ära teeks? Vöi on mötlemisvöime ja fantaasia kadunud? Parandage mind, kui eksin.

Tere, Sooviks mingisugust odavat viimase hetkeke pakkumist kuskile soojale maale. Kellelgi mingeid häid kohti kust võiks leida?

lastminute.ee on päris hea viimase hetke pakettreisi valimisel. Aga ka reisibüroode kodulehed, kus samuti kõik viimase hetkel pakkumised kirjas. Muideks, sama vastuse andis selles samas teemas paar postitust üleval pool on täpselt samasugune vastus naabrimehelt olemas. Võiks enne ikka läbi lugeda...

www.thomascook.com ja www.tui.com (+ tütarfirmad), häid pakkumisi on piisavalt, et nende vahelt siis ise otsustada!

on eespool pakutud väga hea. Ainult üks pisike nüanss. Kui soovite midagi meeldejäävat, siis võite ka reisibüroode asmel kasutada midagi individuaalset. Aga Te peate olema valmis enda jaoks selgeks tegema mõningad küsimused. Neid võib kujuneda rohkem, kui oskaete arvata, aga vastakem vähemalt pooltele. Kui Teile tundub, et asi kisub keeruliseks, siis soovitaksin vähemalt esimene kord turismifirmaga rännata, teine kord otsustate vastavalt juba oma parimale äranägemisele:

  1. Kas soovite, et et enamuses seose reisiga on varasemalt juba paika pandud või eelistate koha peal improviseerida.
  2. Kas tulete erinevate võõrkeelte rääkimisega üksinda toime, arvestades et inglise keelt kaks kolmandikku maailma ei räägi.
  3. Kas suudate orienteeruda kõikvõimalike lennukompaniide graafikutes, piletite ostmistes, jne...
  4. Kas Teil on selle regiooni ligilähedane kaart silme ees, kui tekivad ettenägematud olukorrad - peate ehk bookima uue hotelli, uued lennupiletid?
  5. Kas olete endale seoses kõikvõimaliku seoses viisadega, kindlustustega jm... selgeks teinud.
  6. Kas olete võimeline leidma endale mõnda alternatiivtranspordi vahendi, kui väljakuulutatud kellajal-kuupäeval vajalik lend-bussireis ei välju. Kas Te teate, mida järgmisena proovite, et kodumaale saada? Ja kui see ka ei õnnestu, kas Teil on ka kolmas variant? Ma ei pannud neid erinevaid nüansse siia selleks siia, et Teiega norida. Kui midagi Teie reisiplaanis ei klapi, siis peate hakkama ise mõtlema, et EV Välisministeerium ei suuda Teid tavaliselt kohe abistada. Tean omast käest. Võib juhtuda nii, et mõtlesite küll puhata, aga kokkuvõttes oli selline reis väsitavam, kui oleks iga päev tööl käinud.

polnud nüüd turismifirmade halvustamiseks mõeldud. Kaugel sellest. Paljude turismifirmadega on võimalik väga kvaliteetselt reisida. Igaüks peab ise oma valiku tegema.Kui on pakkumine eksootilisel maal, siis turismifirmaga võib see paremgi olla. Kuid siin peate arvestama, et olete 3-4 nädala jooksul ainukene eestlane, nii, et kõik ülejäänud jääb samaks. Raha peab olema, keeleoskus ja mingi elementaarne arusaamine geograafiast. Vaadake "trip advisor"-it, seal on häid pakkumisi läbi kompaniide. Igale maitsele. Aga mõeldud loomulikult juba veidi tõsisematele reisihuvilistele.

Kui soovid saada hea nõu, siis, palun, too välja konkreetsed soovid, mida sa sellelt reisilt soovid/tahad. Kas sa tahad luksusliku reisi või võimalikult odavalt? Millised on sinu tingimused (soojus, mugavus, puhtus jms)? Mingid erisoovid? Ole, palun, täpne!