Sri Lanka lennujaam

Kas Colombo lennujaam on linnast kaugel? Kas tasub paar päeva seal peatuda?

30-40 km. kesklinnast. Teeääres on tihe asustus, bussiga loksusin linna ikka tubli tunni.

Lennujaamast kesklinna l2heb t6esti ca tund-poolteist, kuid ma ei saa kysimuse pystitusest aru... Lennujaamale suht l2hedal on Negombo rand, kus on v6imalik kas siis vahetult peale riiki tulekut v6i enne 2raminekut rannam6nusid nautida.

ma saan küsimuse pystitusest väga hästi aru, tegu ilmselt odava ex-CMB piletiga;)

tegu siis bangkokist ära tulemise piletiga :) et ei tea veel kas veeta seal üks päev või mitte.. http://www.srilankan.aero/ tundub olevat parim võimalus frankfurti tulemiseks :)

Braavo Helen, kena leid:) Aga Sri Lankal praeguses olukorras pole väga turvaline just viibida, kunagi ei tea, kus mingi enesetaputerrorist end õhku laseb. Loodetavasti mitte Srilankani lennukis:) 1986 ja 2001 on nad seda firmat muide rünnanud.

snoop pole vist ise kunagi kohal käinud----ise täna jõudsin tagasi ja turistidele absoluutselt ohutu---hoitakse nagu s...ta pilpa peal.

Bali oli ka turistidele ohutu niikaua kuni ükspäev oli tänav käsi jalgu täis. Elasin mõne päeva Colombos Fort linnaosas, seal kus asuvad valitsushooned. Hotellide ümber okastraadiaed, liivakottidel kuulipildujad, kontrollpunktid iga 100 m. järel. Pauk võib tulla seal kus iganes ja kui seda kõige vähem ootad.

tasub teada et islamiterrorism ja tamili tiigrid on täiesti erinevad asjad. tamilid võitlevad ainult singalite ja valitsusegs--- islamiterroristid aga kogu maailmaga.

Lähim paik Colombo lennujaamast on Negombo. Seal ka suhteliselt normaalne rand ja päike. Siiski tegeliku pildi saamiseks sellest maast peaks minema kuskile kaugemale ja rahulikumasse paika. Vähemalt meie nägime Negombos seda tüütumat ja turistilt seitse nahka koorivat Sri Lankat. Lõunas oli meeldivam ja rahulikum, aga eks see oleneb juba konkreetsest kohast. Ja turistile on see riik turvaline, sest kõik madin ja pommiplahvatused on suunatud ikkagi ainult kohalikele. Teatavasti on tamilid ja singalid juba palju aastakümneid jagelenud ja ilmselt ei lõpeta seda ka mitte lähitulevikus. Üks on neil aga ühine, turisti ei tohi puutuda, sest see toob ju neile mõlemile raha.

väga hea giid---korraldab teile kohapeal ja aitab lennupiletite hankimisel. karnal3@hotmail.com

mt, väga rumal jutt. Tamilid on rünnanud nii SriLankan Airlinesi kui Colombo keskraudteejaama, mõlemad on kohad, kus võib ikka üsna palju turiste olla. Tiigrid minu teada küll turistide pealt midagi ei teeni, vastupidi, neile käib närvidele, et Sri Lanka valitsus turismist laekuva rahaga relvastust ostab. Üsna loogiline, et nende huvides on turiste hirmutada.

snoop-----kas oled kunagi ise kohapeal käinud või usud turueitede jutte.

yloolm, kui faktid, mis ma tõin on sinu aju jaoks "turueitede jutud", siis pole meil midagi arutada. veel üks link: http://www.tamilnation.org/tamileelam/boycott/080115boycott.htm