Sri Lanka otselend - SkyUp

Heiheii,

Kes on lennanud SkyUp Airlines otselennuga Tallinn Sri Lanka? Kuidas oli kogemus? Kuidas lennuki mugavus?

Kas JoinUp on usaldusväärne reisifirma?

Kõik nõuanded teretulnud!

Siin teemas jagati kogemusi.

2
0

Olen kuulnud otseallikast kommentaare nende esimese lennu kohta. Need olid väga elavad ja värvikad. Kokkuvõttes tundus olevat tõeline kolmanda maailma seiklus. Reaalselt ise sellist asja vastu ei peaks. Olen nõus eksootika mõistes lendama näiteks Ariana Afghan Airlinesi, Air Koryo jpt firmadega, aga pigem lühematel piirkondlikel liinidel.

3
0

JoinUp täitsa norm .

Tegelt meil on neid pakketikate chartereid kes pakkuvad :Nova, Tez , JoinUp,Coral,Anex.

Kõikidega on norm kogemus (Anexi ainult tutavate kaudu)- loomulikult paketikatega peab sul arusaamine olema kuhu lähed ja sültuvalt sellest millised hotelle valid

1
1

Üks tuttav tegi selle teekonna läbi - kui ilustades öelda, siis minnes oli vaimustus oluliselt kõvem kui tagasi saabudes (lõpuni aus olles, siis enam vaimustust ei olnud üldse kohe), ehk nagu aru sain siis ootused ületasid kõvasti reaalsust.

1
0

@ovrat

Kuna valdav osa inimesi lennukitüüpi ei vaata, oodatigi tõenäoliselt suurt ja avarat laiakerelist lennukit, saadi aga hoopis väikese istmevahega väike lennuk, mis pole mõeldud selliste lendude jaoks.

Seega ütleks mina, et oma hooletus ja eks järgmine kord ehk huvi vaadata, mis lennuk mingil firmal on, mitte teha otsus ainult hinna ja lennukestuse baasil.

2
8

to henry086

ajad paska kogu aeg , mitte lennukitüüp määrab mugavuse vaid istme vahed ja istmete paigutus .

6
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased