Ärge reisige Join up'iga

Oleme reisil Join Up'ga ja ei soovita kellelegi. Lennuk väga väike, õhuaukudes hüppab palju, süüa antakse kohe kui lennuk õhku tõuseb ja väga vähe, ülejäänud 12th ole näljas, kes targemad olid ostsid ühe toidukorra juurde. Hotellid armetud, seinad halltavad, öösel toa konditsioneer teeb tugevat müra läbi seina (naabertoa oma)

1
2

Nii kurb

5
1

Teemaalgataja vôiks väiksema pakettreisija kogemusega ränduritele täpsustada, kas tegemist on palju elevust tekitanud "mugavate otselendudega " Sri Lankasse?

11
1

Kõige odavam valitud hotell oli armetu?

Uskumatu. Seda poleks tõesti oodanud.

15
1

1 söögikord ja 12 tundi lendu ei jäta eriti kahtlusi - Sri Lanka reisist jutt.
Kurtjale teadmiseks: head ja odavat korraga kahjuks ei saa.
Olles ise Lankal käinud julgen kinnitada, et saab ka vägagi odavalt ja superägedaid öömaju, tõsi küll - endal tuleb eeltöö ära teha. Kaasa arvatud lendude valik.

18
0

Sai korra pilk peale visatud kuu või poolteist tagasi nende Sri Lanka pakkumistele. 900-1000.- eest sai juba väga korraliku hotelliga paketi, odavamad olid 800.-. Näiteks Turkishiga lennates ja samu hotelle eraldi võttes tuli hind 2000.- kanti. Jäin juba ise korraks mõtlema, aga kuna Sri Lanka pole ikka päris see koht ja jäi ostmata. Olen Delhist lennanud Kiievisse B737-ga tankimisega Bakuus, pole see nii hull midagi.

5
1

Tegemist oli jah otselennuga Tallinnast,vahemaandumisega Bahreinis,seal reisijad jäid lennukisse,ootasime 1.5th,sealt edasi kestis lend veel 6th Mattala lennujaama,sealt hotelli Unawatunasse veel 2th

1
10

mis asi on th? tuhat või tonn-tundi? Üldiselt on nii, et 12 tunnisel lennul tasub toit ette tellida või ise kaasa võtta.

11
2

Kas lennuinfo oli eelnevalt teada ja vastas tegelikkusele? St lennu kestvus, vahemaandumine ja selle tähendus, vajadus söögid ette osta?
Pane palun need konkreetsed hotellid ka kirja, kus mainitud probleemid olid, järgmistel lihtsam! Või oli kõigis Sri Lankale pakutud hotellides sama probleem?

9
0

LiisM, veel parem, võtta Taxfree TLL-s üks Jägermeister ja lend on muretu;)

9
7

Join Upi kodulehel on valikus kümneid hotelle. Kõik hallitavad ja on papist seintega?

6
2

Kahju,et autor ei rääkinud sellest ,et öösel konnad krooksusid ,päevasel ajal yhel ekskursioonil yks pull pani emasele taha lagedal platsil....oh öudust !

5
3

Praegusel reisil kõik hosteliomanikud veendunud, et kõik oli hästi ja siis paluvad kindlasti arvustus jätta. Häda selles, et kui oli ok, siis ei arvustata ja kui midagi ei sobinud, siis lüüakse kirves selga.

Aga ma tahan ka kaevata - viimasel BA lennul oli nii külm, et kõrvad said külmakahjustusi. Mütsi kahjuks ei olnud.

3
3

pakketikaid tuleb osata valida .

Näiteks JoinUpi ja Corali Türgi suurim eelis on 8 täis päeva puhkus (homikune väljaläend ja öine tagasilend )

to jaanusm

usud või ei , aga viimasel ala (5 aastat juba ) alati võtan salongi õhuke jope ja mütsi :)

7
0

Sai sellel kurikuulsal esimesel lennul kohe oldud. Ei kurda, ruumi oli ja otselennu puhul käis kah. Söökide osas olin teadlik ja vajalikud snäkid ja võikud kaasas. Ka joogid. Küll aga häiris see, et tõesti peale vee midagi ei pakutud (ei pea alkoholi silmas). Mõnda teist sihtkohta sarnase lennuga otse TLL kasutaks küll ka teisel korral (kui vaid graafikus ka püsib). Hotell sattus endale suht ok (kurta saab ikka aga täiesti elamisväärne mõningate vigadega), vahemaa 55 km lennujaamast muidugi oli 3 tundi ja peale sellist hilinemise katsumust ootaks midagi paremat. Hommik oli aga õhtust targem ja basseini äärde maandudes olid mured unustatud.

6
0

to Heli Kuul

Mis hotellist jutt, teaks vältida?

to K_

Kus piirkonnas olite, mis hotell? Kuidas rand? Endal väike plaan kah minna, lennupikkusest ja muredest teadlik.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased