Ryanairiga ümberistumine Stockholm Arlandas

Tere! kuidas Arlandas Ryanairi ümberistumine toimub-tuleb terminale vahetda või kas saabudes pääseb kohe turvatsooni ja ilma uue kontrollita järgmisele lennule? NB! mõlemad lennud Ryan.

Märtsis 2023 lennatas pidin läbima uue turvakontrolli. Mõlemad mu lennud olid Ryanairiga. Tulin Suurbritanniast, vahemaandumine Rootsis ja edasi Riiga. Lennult tulles pidid kõik esmalt läbima passikontrolli. Ma ei tea, kuhu teised reisijad läksid, mul oli vaid käsipags ja edasi liikumiseks pidin läbima uue turvakontolli, see oli selline väike ühe masina ja kahe turvatöötajaga ruum. Mäletan seda, sest istusin turvakontrollis ja jõin oma veepudeli seal tühjaks. Mina vähemalt ei pidanud minema nn lennujaamast välja seda teed mööda nagu need liiguvad, kellel on pagas vaja pagasilindilt kätte saada.

1
0

Teema algataja võiks ikka täpsustada, kuhu läheb või kust tuleb. Mais Tallinn -Stockholm - Toronto SAS-iga. Turvakontroll enne Torontosse lendamist. Tagasi - NY -Oslo- Stockholm - Tallinn SAS-iga. Kuna EL - sisene lend, siis turvakontrolli ei olnud.

2
0

kas EL siselend või muljale ?

0
0

Lend TLN-ARN,ARN-BZR

0
3

EU siselend

0
2

Praeguse seisuga on Ryanairil Arlandast kuus ELi välist sihtkohta, seega täiesti õigustatud küsimus Petsilt ja Toomaselt.

1
0

Tänan!-vastused olemas-minu poolt teema lukus!

3
3

Tegelikult pole sul vastuseid, Ryanair maandub ja väljub erinevates terminalides. Kas neil turvakontroll vahel seal ka on kahjuks ei oska öelda.

0
0

Saabub terminal 5, väljub terminal 4. Tagasi tulles siis vastupidi. Terminalide 4 ja 5 vahel saab liikuda ilma turvakontrollita.

A new connecting walkway has been built between Terminals 4 and 5. For passengers, it means those landing at one terminal and flying out of the other is able to get there smoothly without having to go through security screening. The walkway have a travelator, which will make it easier to get between terminals.

3
0

neandertaal väga kasulik info.

Teema algatajale veel niipalju, et kui sul on ostetud äraantav pagas või jääd näiteks liiga suure pagasi tõttu sellest ilma ja lennukisse kaasa võtta ei saa, siis lähed igal juhul transiittsoonist välja ja kogu pagasi sisse chekkimine, turvakontroll jne "kõik algab taas..."

0
0

neandertaal -tnx. infi eest-mul käsipagas-nagu aru sain,siis lihtsalt sees tipa-tapa järgmisesse terminali

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased