Suvel Bulgaariasse

Tere!

Plaanis minna juulis elukaaslasega Bulgaariasse, pole veel kindel, kas Varna või Burgasesse. Ei suuda me aga otsustada, mida majutusega teha. Algul oli kindel plaan võtta all in pakett, nüüd aga foorumeid lapates lugesime hirmsaid jutte sellest, kuidas toidud halvad, hotellid ülerahvastatud ja basseini ääres toole jääb väheks, hotellitoad räpased, personal ükskõikne. Ehk oskab keegi, kes käinud anda nõu? Kas otstarbekam oleks võtta rendi korter ja muretseda ise toidu/joogipoolise eest (sain aru, et seal ka suhteliselt odav), või minna siiski all in’i peale välja? Kuidas muidu ise olete Bulgaaria kogemustega rahul?

Ette tänades.

Meil oli odav hotell hommikusöögiga,sest kôikjal on odavad ja väga maitsvad söögid. Liikusime palju ringi ja AI pakett oleks olnud ahistav ja kinnistanuks meid hotelli külge. Bulgaaria iseenesest väga mõnus. Olime Sunny Beachil. Isegi hotell meeldis meile. Balaton on nimi.

Täpselt, nii ongi nagu eelkirjutaja sõnas. Võta hommikusöögiga hotell ja muul ajal söö väljas. Väikesed elava muusikaga baarid, toidud maitsvad ja taskukohased. Pigem pane rõhku hotellile (asukoht, tärnid, reiting). Juulis pole vaja basseini ääres olla.