Taas küsimus reisikorraldajast (Hiina)

Palun ärge kohe öelge: reisi ise. Ma küsin arvamusi nende korraldajate kohta, kes pole mitte Albion. Reisiekspert tundub asjalik, samuti Eurotuors, samas on TopTpurs nii palju kallim kaks päeva pikema reisi eest. tänud kui keegi kogemusi jagab.

Reisiekspert on reisibüroo mitte reisikorraldaja.

miks bürood ei tohi korraldajaks nimetada?

büroo ei korralda vaid vahendab teiste korraldatud reise. Ise valiksin teist korda ka Albioni.

jah, taipasin isegi. Kas käisid suuremal ringreisil? või ainult pealinnas, ja mis meeldis kõige enam nende korralduse puhul? miks ei vali näiteks Germalot? Ise ka kahtlen sügavalt teistes, eriti eurotouris. MIKS on Albion parim?

Albioni eeliseks on pikaajalised kogemused...

subjektiivne arvamus ju, ma pole teistega Hiinas käinud. Käisin ainult Pekingis. No oli väga hea giid - Indrek Park, kes oskas Hiina minu jaoks nii huvitavaks teha, et nüüd - olles aasta aega uurinud Hiina kohta infot ja netis natuke keelt õppinud - lähen ise veebruaris 2 nädalaks Lõuna-Hiinasse. Albionil pidi Taivo Koppel ka väga hea olema. Arvan, et esimest korda Hiinasse minnes peakski olema hea giid, kes asju lahti seletab. Ka muidu toimis kõik ladusalt. Lisab plusse, kui reisifirma julgeb giidi nime enne reisi teatavaks teha.

Albion sai valitud just nende kogemusi arvestades ja olgem ausad, nende poolt pakutud reisid on kõik suht affatlevad:)kindlasti on ka sõprade meeldiv järelkaja olnud reisidest, suur mõjutaja. Ootan juba reisile minekut Hiinasse:)

Meie oleme käinud Albioniga 2 reisil ja kohe kindlasti ei julge Albioni kellelgi soovitada. Siiani olin kuulnud Albionist head kuid oma kogemused räägivad hoopis muust. Ja just viimasel ajal olen kuulnud negatiivset Albioni kohta. Meie igatahes enam nende teenuseid ei kasuta.

Käisime paar aastat tagasi Bergeritega ja jäime küll väga rahule. Reis kestis 13 päeva, alustasime Pekingist ja lõpetasime Hong Kongis. Peale hommikusööki oli programm, siis tuli lõunasöök ja veel veidi vaatamisväärsusi ja õhtuti oli endal veel piisavalt aega ja tahtmist linnades ringi kooberdada. Hotellid olid hea asukohaga, erit Shangais ja Hong Kongis, ei tekkinud isegi pimedas probleemi, et võiks ära eksida. Ja sellist tunnet ka ei tekkinud, et peaks peale reisi veel puhkuse võtma, sest programm on nii tihe, et reisi lõpuks on võhm väljas.

Väike Hiina ringreis

Tere.
Kas keegi on käinud Go Adventurega väikesel Hiina ringreisil? Kuidas reisiga rahule jäite? Kuidas hotellid olid? Kas see ei olnud väga ringikihutamine ja seda väga huvitatat programmi ka tõepoolest õnnestus nautida? Ning milline on Hiinas hinnatase? Mõtlen siis võrdluseks näiteks, et mis maksab coca-cola? vesi? Ning kui palju tuleks raha kaasa võtta?
Tänud vastajatele.

Hiinas maksab vesi ca 1-2 RMB 0,5l ja coca enam-vähem samapalju. Ülu alates 4 RMB (0,66 l) poes kuni 40 RMB (0,33 l) ööklubis, toidukord restoranis ühele alates 20 RMB (ülempiiri pole), kahele koos veinidega ca 200 RMB jne. Nagu aru saad, Hiina on suur ja lai - Shanghai on kallis, Changchung odav jne.
Hiinas soovitan korraga vähem ette võtta, sest vahemaad on üüratud ning väga palju aega kulub lihtsalt liikumisele punktist A punkti B ja reeglina see ei ole huvitav (ei lennuk ega rong).

Millist Goadventuri reisikava pead silmas?