Tahaks soojale maale

Niisis kindel plaan on veebruaris puhkus võtta ja minna kuhugi kus on kuum päike ja soe vesi, selline et nädalaga saaks pruuniks :D. Et kuhu tasuks vaadata üldse viimase hetke reise, muidu vaataks Egiptusess aga seal praegu nati kylm ja vesi veel külmem, nii ma arvan vähemalt ilmateadet vaadates ;), kui odavalt keegi Taisse on lennanud ja kuidas sealne majutus, elu ja olu välja näeb, olen kuulnud, et Egiptimaal pidi alko hotellides tasuta olema näiteks :D

Täpsusta oma võimalusi! Meie reisikorraldajatega: Tenerife, Tai, India, Iisreal, Egiptus

Soovitan Iisraeli, Eilat, näiteks 10 jaanuar 2010 lubab 31 kraadi. Ise lähen veebruari alguses, loodan, et siis samasugune ilm on:) Tai on muidugi soe ja odav, kuid nädalaks pole küll mõtet nii kaugele lennata, isegi kui odavalt saab. Alles oled taastunud pikast sõidust ja ajavahest, kui pead juba tagasi hakkama lendama.

Tule Taimaale . Me läheme 2.-ks nädalaks. kirjuta gerh@hot.ee Imelik, miks eelmine kommentaar ära kustutati?

Ei vastanud postitusreeglitele.

Kuidas seal Iisraelis on, kas kallis või odav maa.

Ikka kallis maa, kuid autorent on mõistliku hinnaga ja kõrval asuv Jordaania on palju odavam.

Tere, Palun andke nõu ja ideid, kuhu sõita veebruar /märts, kus oleks (enam-vähem) soe ja huvitav?:) Hind võiks jääda 15 000 EEK`i ringi.

Kuiv ja soe. Huvitatusega on siis nii, et mis Sind huvitab?

Njah, ei leia viimasehetke reisi sinna Jordaaniasse, pikalt ette bronnides on kallis, tahaks sellist maad, kuhu on odav minna, kus on soe tuul, päike ja vesi, ja kus on odav õlu :D Äkki on midagi sellist ka :D Ja veebruari alguses tahan minna :D

Kui palju on sinu jaoks "odav minna"?

Siitsamast lennufirmade sooduspakkumistest tuli just Lufthansa kampaania info. Kui ei karda veidi seigelda, saad toreda reisi. Soe tuul, päike, vesi ja isegi odav õlu garanteeritud.

Jordaania ei ole veebruaris küll kategooriast "soe maa".

Pühapäeval lubab seal 29 kraadi. Külm? Muidugi Tais on kindlalt soojem ja ei puhu ka jahedat tuult.

Aqabas on homme 23 kraadi, pühapäeval tõesti 29 kraadi, aga esmaspäeval 18 kraadi. Ammanis on esmaspäeval 12 kraadi.

Sa oled tõesti Hea Kurimoor. Aplaus.

Olin eelmine aasta veebruari esimesel nädalal Egiptuses, Hurghadas. Meri nii mõnus, et oleks ainult seal olnudki. Päike kõrvetas hooletutel naha maha. Õhtud olid jahedamad, aga ikka etemad kui mõnigi meie suveõhtu. Ilmateade annab ju temperatuurid varjus, päikese käes hoopis teine tera. Pealegi oli jaanuari alguses sel aastal seal nn. kuumalaine - seega ei saa merevesi eriti jahtunud ollagi. Kui tahad talvel nädalakese odavalt suve nautida, siis Egiptus.

Tere plaan on veebruaris (05-06 kuni 15-16.04) puhkus võtta ja minna kuhugi kus on kuum päike ja soe vesi, ainult on Eesti ID kaart (pass on vene viisat ootamas:(( ) kas on mingi reis olemas? olegsychov@hot.ee

No siis saad valida Schengenisse kuuluva Hispaania. Peaks ID kaardiga Kanaaridele vist saama küll, iseasi, kas see päike seal nii kuum ja vesi soe on.

Vildemar, Honne on Solarises turismiturg, kus piiratud kogus soojamaareise müüakse maha uskumatu hinnaga al. 3333 krooni! Eksklusiivsed reisipakkumised kehtivad vaid Solaris Club liikmetele. Homsed parimad pakkumised Egiptusesse, Eilatisse, Türki, Kreetale ja Türki .

Turg algas Solarises juba täna. Kruttige oma hiirega teema algusesse ;)