Tai, mida kindlasti vaatamas käia?

Reisi põhisihtpunktid on Bangkok, Pattaya ja Koh Chang. Plaan on ilmselt auto võtta ning ringi sõita. Millised on kohad, kus peaks ära käima, mida võibolla turistidele niisama igaüks ei reklaamigi?

Tänud,

PS. Kui kellelgi peaks Tai Lonely Planet olema, siis sümboolse vastutasu eest laenaks seda heameelega.

Kadi


Trip.ee parandas õigekirja!

Auto rent ja sõitmimne Bangkokis tundub mulle küll natuke kahtlane. Sealne ülitihe ja vasakpoolne liiklus võib esmalt palju ebamugavust tekitada.

0
0

Mugavam on osta päevatuurid või takso, kui ise autoga ringi liikuda. Käia soovitaks kindlasti paaditurul Damnoen Saduak (~70-80 km Bangkokist läänes).

0
0

autot ise ei julgeks seal proovida- päris keeruline liiklus- seda eriti Bangkokis, seal ikka jala, skytrainiga, taksoga või tukiga. Pattayas ka. Koh Chang on küll nii väike, et seal paras rolleriga liikuda. Rolleriga muidugi peab ka ettevaatlik olema, et avariisse ei satuks ja pimedas käänulistel mägiteedel eriti. Ikka päris paras adrenaliiinilaks. Pimedaks läheb ruttu ja nii kella 6 paiku õhtul!

0
0

Kuule, kas sa lähed meie jaoks reisile, et pead kuskil ära käima? See on ju sinu, mitte meie reis. Kes oskab reisil asju tähele panna, saab elamuse igalt poolt, kes ei oska, sellele pole soovituste jagamisel ka mõtet. Kui lähed turistikohtadesse ja otsid kohalikku atmosfääri, siis tuleks minu arvates teha valik, kumba sa ikkagi soovid.

0
0

Ping-pong show'd soovitaks ;)

0
0

sa teed ikka vahest head nalja ka! Selle võiks kohe esimeste seas võtta nagu Bangkokki jõuda;)

0
0

Veigo ma kogun lihtsalt soovitusi, ma seekord ei saa ise üldse kaasa, otsin tarka infot oma pereliikmele siin:)

0
0

siis on ikkagi parim alguses Snoopi poolt soovitatud ping- pong show;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased