Tai piletid

Tere.Kas keegi oskab siin pakkuda,kust hetkel saada soodsaid lennukipileteid Bankokki.Plaanis minna Veebruaris ja jääda 3x kuuks.Ise nagu otsind üksjagu,aga ikka sinna 12000eek inimene kanti.Kindlasti saab ju soodsamalt.Ette tänades.

1
2

Soovitan KLMist vaadata. www.klm.com

0
0

Saab odavamalt küll, aga kahjuks on sooduspakkumiste puhul on ajaliseks piiranguks 1 kuu. KLM http://www.klm.com/travel/ee_en/special_offers/flight_offers/index.htm

0
0

Estravel vahendab praegu sooduskampaania pileteid kuni 02.02.09. Seal päris head hinnad: http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=2175

0
0

Plaan hea, aga kas kolmeks kuuks viisat ka saad? Antakse ju vist kaheks, mis hakkab kehtima juba saatkonnas viisa väljastamise päeval ja pikendada saab vist max kuu aega, ilma maalt lahkumata? Nii et kuni passi kätte saad, läheb ka veidi aega ja koos varuga saaks ehk max 2,5 kuu pikkust reisi planeerida? 12 k kolme kuune pilet ei ole üldse paha variant. Võib proovida finnairiga läbi Hong Kongi nikerdada (hetkel on mingi pakkumine 500 eur), kuid see ei tasu vaeva ära, sest edasi BKK läheb ikka mingi 2 kuni 3 tuhat ära ja kui otsapandud aasia lennufirma peaks lennuaega muutma (mida suure tõenäosusega tehakse), siis paar päeva Hong Kongis veetmine viib kogu projekti miinusesse. Nii et, kui keegi 12 kiloga 3 kuust connecting flighti pakub, siis pole see paha!

0
0

Minul pandi Helsingis passi viisa 12.01.09. "remarks" 11.04.09. Nädalaga sain kätte.

0
0

Inimesed, palun saage aru, et see kolm kuud ei ole riigis viibimiseks lubatud aeg, vaid aeg, mille jooksul viisat saab kasutada. Riigis saab olla ikka 30 päeva.

0
0

... et siis peale 30 päeva riigis viibimist pean koha peal pikendama max. 30 päeva ja igaks järgmiseks pikendamiseks Taist lahkuma?

0
0

Seda teemat on siin varem pikalt hekseldatud. Löö otsingusse "tai viisa". Veel targem oleks külastada Välisministeeriumi kodukat, helistada sealsele spetsialistile või saata Helsingi saatkonda meil. Piiril lüüakse Sinult küsimata viibimise aeg sisse. 13.dets 2008 sisenedes löödi mulle väljumisajaks 10.veebr.2009 (ligi 2 kuud). Sama ka elukaaslasel, kes läbis teist immigratsioonilauda. Samas 2.nov 2007 löödi sisse max viibimisajaks 1.dets 2007, sama ka elukaaslasel; seega 1 kuu. Nii et eks nad nii annavad, kuidas "turg" on. Sel aastal külastasime Taid vahetult pärast kollasärkide mässu ja ju siis oli turiste vaja hoida ja anti 2 kuud. Sama ehk ka nüüd! Nii, et uuri asja.

0
0

Tegelikult olen löönud otsingusse ja kõik postitused ka läbi lugenud. Aga info on nii erinev. Samuti olen käinud ka välismińisteeriumi lehel, helistanud küll pole. Sellest ma olen aru saanud,et kuidas viisat saada jne aga huvitas just see pikendamise osa, kuna kavatsen viibida seal kuni 6 kuud.

0
0

Kui pappi on, siis pole probleemi! 10 000 eeku ja aasta hooletu: http://www.thaiwalen.com/student_visa.php Kui pappi ei ole, siis on see raske ülesanne olla lihtsalt 6 kuud Tais. Kes ei tahaks!

0
0

Lennupiletid Bangkokki

Tere

Otsin märtsis 2 odavad piletid Bangkokki. Kaheks nädalaks

Kui keegi teab sellest midagi palun andke teada=). On väga kiire!

[email protected] tel.56998696

0
0

Aurinkomatkat.fi pakub praegu 595 EUR kaheks nädalaks Taisse (Phuket, Krabi) pileteid. Lennuajad tunduvad paremad Krabisse minemisel(saad laevade lennukitega koju samal päeval) Lennukiteks Finnairi A330-ned. https://www.aurinkomatkat.fi/akkilahdot/thaimaa Rootsi kaudu minemiseks abi siit: www.sistaminuten.se Soovitan valikul hoolega jägida lennu ajatabeleid, et jõuaks laeva või lennukiga samal päeval minema-tulema. Bangkok-i saamiseks ilmselt märtsis odavaim läbi Rootsi ca 700EUR

0
0

Lendude info

Tere

Vaadates lennupakkumisi veebist www.momondo.com Tallinnast Hong Kongi sain hinnaks 569 Estonian Air Amsterdami ja selat KLMiga edasi. Viitas www.travelpapa.com lehele. Kõlab hästi. Kuupäevadena proovisin 27.11– 11.12 Vaadates KLMi kodukalt aga sellist soodsat lendu samale ajale ei leidnud. Kas kellelgi on kogemust travelpapa.com lehega? Kas need hinnad reaalsed ja kui siis kas KLM ei kuva selliseid soodukaid lihtsalt oma lehe vahendusel? … või on siin muud selle taga, millest ma algaja otsijana aru ei saa? Soov jõuda nendel kuupäevadel lõppkokkuvõttes Taisse ja tagasi. Hää nõu teretulnud:))

0
0

Ju siis on tõene www.sky24.ee pakub praktiliselt sama hinnaga 588 eur.

Kui oled paindlik, siis 28.11-14.12 oleks võimalik TLN-Bangkok-TLN saada 669 eur eest samalt lehelt.

0
0

Minek Taisse, Phuketile jõul+uusaasta. Oleme leidnud hetkel odavaima Finnmatkat 1200 ja AIR Berlin 1300.-. Google ka ei aita, igalpool selline kirves ja hea kui üldse kohti saab. Järsku keegi aitab, tänud ette.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased