Tais elektroonika.

Kas Tais on elektroonika odav ja kui siis mida tasub osta.Tänan.

0
0
1
2

Üldiselt ei ole tuvastanud,et kvaliteetelektroonika oleks oluliselt odavam Eestist. Viimane kord võrdlesin telefone,arvuteid ja tabe ja hinnaeelis Tai kasuks vaid ca 20-30 eur. Igasugu kloonitud tehnika küll odav.

0
0

Aga kas kloon töötab ka eesti sagedustel.

0
0

Minu kaasaostetud kloonid mobiiltelefonide näol töötavad ideaalselt.

0
0

Aastaid tagasi sai ostetud Canon peegelkaamera 40d, ei tea kas kloon või mitte , töötab ilusti ja pildistab ilusti , tarkvara on uuendatud jne . Hind oli eestiga võrreldes tookord 50%

0
0

Pantip Plaza on elektroonika suur kaubamaja. Seal meile näiteks laoti kõik nende erinevad S Galaxy S4 telefonid lauale. Originaali neil ei olnud, aga. 100€ oli selline, millel ekraan ja kõik originaalis olevad sensorid ka olemas, kõige uuem android jne. 50€ oli välimuselt sarnane S4 telefon, menüüd olid ka samad, aga puudusid igasugu sensorid. ja 30€ oli selline mille ekraan oli ka juba mingi tuhm, st et ainult kaugelt vaadates oli telefon sama.

Ja see kehtib kõikide vidinate kohta, originaalid, kui neid ülse on, siis on sama hinnaga, mis Eestis, kvaliteetsed kloonid on täitsa mõte!

0
0

Tõime ka paar aastat tagasi "kloonitud" telefonid, mis meie võrgus tööle ei hakanud. Töötasud Soomes, Lätis kuid mitte Eestis. Tuli lasta "lahti muukida" mis maksis üle 30 eur. Telefon ise oli vist 100 eur, ka TV vaatamise võimalus oli.

0
0

Kas neid poode on ka Phuketis patongi juures otsin kuid pole leidnud.

0
0

Kloonid on turu peal ja originaalkaup Phuketis kaubanduskeksustes. Patongis mina ei ole näinud suuri tehnika kauplusi kuid midagi leiab kindlasti ka sealt. Kuna aga vahemaa Phuketiga lühike siis Phuketis ära käia ei tohiks olla probleem.

0
0

Phuketil Patongis Jungceylon-i ostukeskuses leiad nii kloone kui ka originaale. Oli vist kolmas või neljas korrus, kus terve korrus oli tehnikat täis (enamus mobiilid ja arvutid).

0
0

Kui Patongist soov saasta soetada, siis ohtusel ajal Banzaan turu ymbrus ning Thawewong - ja Ratuhit Songroip road. Lisaks paar letti Jung Ceyloni 3 korrusel.

0
0

Plaan osta siit Taist kloonitud samsungi nutitelefon. Kas on kellelgil kogemust? Hind note 3 näiteks 3500 .batti. Mida kontrollida ostmisel?

0
0

Noh ma arvan et need kloonid on ainult välimuse poolest samad, sisu mingi hiina oma. Aga ka originaalid on siin umbes 20% odavamad kui Eestis, näiteks Nokia 625 maksab 160 eurot

0
0

Ise arvan, et sisu on kõikidel hiina oma, ka nn originaalidel. Tähtis, kas meilt ostetud akud jne ning uuendused kodus sisse tõmmata saab. Kas on sellega kellegil kogemust?

0
0

Ostsin kunagi Nokia N8, sai ilusti Eesti keele peale panna, ning muude uuendustega ka probleeme polnud.

0
0

See Nokia N8 oli kindlasti originaal kuid Tai variant. Telefonide ja muu hitech sisu pole praktiliselt võimalik kloonida ja osta ning varastada neid kiipe ka ei saa. Müüakse jah mitmeid iphone sarnaseid telefone kuid Apple tarkvara seal peal ei jookse, sama teiste brandidega. Üldiselt on ikka USA-s elektroonika kõige odavam.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased