Takso hind lennujaamast Nusa Duasse

Palun meenutage mis maksis takso antud lõigul. Mulle nagu meenudb mingi 15 või 20 USD aga vist on ju tegelikult liiga palju, kui terve päev on ca 40 USD

Lennujaamast olid fix hinnad, mis olidki keskmisest kõrgemad. Mingi putka kaudu käis takso peale panemine.

0
0

Lennujaamas peatuvad ainult(eks pisut kaugemal on igatsugu pakkumist)fix hindadega taksod. Nusa Duasse(24 km)maksab umbes 100 000 kohalikku.

0
0

Kurimutt, mina küll mingist putkast taksost ei saanud, nagu üle tee kargasin oli sada tonti ümber, ainult hinda ei mäleta enam, mäletan seda et nahkt tõmmati igatahes üle kõrvade. Järgmine päev oli vennike hotelli juures meid uuesti kalastamas ja siis naeris ise ka hea hinna üle :P

0
0

Kuna mul oli bronnitud hotelliga nats probleeme, siis oli mul aega ka lennujaamas ringi vaadata :D Seal oli miskine putka, kus olid taksohinnad väljas ning selle loogika alusel ka kliente teenindati.

0
0

Kõndige lennujaamast välja ja võtke värava eest korralik (nt Bluebird) takso. Inimesi lennujaama toonud taksod võtavad värava juurest uuesti inimesi peale, lennujaama territooriumil on see neil keelatud. Taksomeeter on olemas, igaksjuhuks vaadake, et juht selle ka kohe sisse lükkab. Petmise võimalus jääb tiirutamise näol muidugi alati. Kutasse oli taksoga u 25000Rp (2012). Üksi ja käsipagasiga reisija võiks võtta ojeki (motikatakso), Sanuri sõit oli 40000Rp.

0
0

Kuta Beachi ja Legiani vahele maksis 8 USD. Vahemaa on ju lühike, aga selles liikluses läks u 40 min ilma keerutamiseta- selles mõttes pole väga palju. Vaevalt sul sellest abi oli, aga Nusa Duasse saab otse hullematest liiklusummikutest mööda ja seega ajaliselt sama, aga pappi vast tahetakse ikkagi rohkem.

0
0

Atomik'uga täiesti nõus ja kasutanud ka seda varianti, et kõnnid aga sirge seljaga lennujaamast väljudes alguses otse kõikkidest "soodus" pakkujatest mööda ja pickup/drop off areast läbi kõndides hoia vähe paremale ja nii saadki välise värava lähedale. Sealt saad juba taksomeetri hinnaga takso väga lihtsalt. Sõidu hind peaks jääma alla 50 tuhande ruupia.

0
0

Küsimus ei olegi nii väga just rahas, vaid "naha_üle_kõrvade_tõmbamises" . Nii et see 100 000(ca 10USD) võiks ju ok hind olla?

0
0

Kui sa selle takso lennujaamast seest võtad, siis jah see on tavaline, aga ei tea kui normaalne hind mida küsitakse. 3 minutit jala kõndimisega saab selle hinna poole väiksemaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased