Tasuta Türki - ???

Tere,

Oleks teie abi vaja. Nimelt on mu vanaema studio moderna club5 liige (lihtkeeles - top shopi püsikunde) ja täna sadas talle postkasti kiri, et saab tasuta Türki 8 päevasele reisile, lisanduvad ainult maksud, kuskil 120€ ulatuses, mis siiski on väga vähe. Lisaks saab kaasa võtta ka kaaslase aga tema eest tuleb tasuda kindel summa (oleneb perioodist).

Mingeid tingimusi polnud, et tuleb osta midagi jne et reis saada tasuta vaid reaalselt oligi tasuta reis.

Helistasime infoliinile ka ja sealt öeldi, et kõik on õige ja saabki tasuta reisi. Kuid ometi tasuta lõunaid pole ju olemas ja eriti veel seda TOP SHOPILT??

Helistades broneerisime hetkel 16. oktoobri väljumiseks reisi Türki, kaks inimest läks kokku kuskil 600€. 439€ oli reisikaaslase hind ja lisandusid siis igasugused maksud.

Reisi ajal ööbitakse 4 või 5 tärni hotellides ja hinnas on hommikusöök.

Lisaks on reisil kindel ajakava ning vaatamisväärsused.

Lisan siia pildi nö. sellest kupongist ja öelge mida teie oskate öelda selle kohta - kas on hinda väärt, kas vaatamisväärsused on tuntud (pole Türgist õrna aimu ka) või mida tarka oskate üldse kosta?

Pole kunagi varem Türgis käinud ja ei oska öelda kas see hind on üldse väga hea.

Pildid::

1 ) http://www.upload.ee/image/3497598/_20130807_18114707.jpg

  1. http://www.upload.ee/image/3497604/_20130807_18110501.jpg

Aitäh ja kõike parimat.

1
23
...
9

Tere Vaatasin neid vaatamisväärsusi ja need tõesti sealkandi kõige kuulsamad kohad ja kindlasti huvitav vaadata aga minu silmi jäi lause, et on tegemist 4 v 5 tärnihotell aga süüa antakse ainult hommikul.....äkki on siiski võimalik organiseerida ka hotelli poolt vähemalt õhtusöök sest väljas söömine pole seal kõige odavam. See summa miste olete siiani maksnud selle eest on väga hästi saadud, kuna tavalislet 4 v 5 tärnihotelld kallimad. =)

1
0

Minu ämmaga sama lugu. Aga infotelefonil ei ole võimalik kedagi kätte saada, sest kõnejärjekord on nii pikk. Olles mitu korda seal pool tundi telefoni otsas istunud, tekib küsimus, kas asi on ikka usalusväärne?? Kuidas ma saan lisainfot küsida ja kuhu peaksin helistama?

0
0

Me praktiliselt helistasime kohe peale kirja kätte saamist sinna ja siis pidime ka 5 minutit järjekorras ootama, eks see päästis meid. Õnneks infotelefon pidi tasuta olema aga siiski ma ei taha kuidagi uskuda tasuta lõunatesse ja eks ole näha mis saab. Lähipäevil peaks arve saabuma.

0
0

Oi meil on ka kahtlusi. Aga andke siis teada, kas kõik tõesti nii nagu lubatud. Tegelikult selgub see vist alles siis kui esimesed inimesed on sellel reisil ära käinud.

0
0

Kutsuti ka kaaslaseks. Reisikorraldaja Nikal Travel. Selle raha eest pakutakse küll tihedat programmi, aga tahaks rohkem infi reisi enda kohta. Jagage infot

0
0

Nikal Travel on Eestis alles sel aastal registreeritud, kuid neti järgi on mujal tegutsenud juba 15 aastat. Arvatavasti midagi hullu kahtlustada pole põhjust ja võib reisile minna küll. Lisakulu tuleb lõuna- ja õhtusöökide näol. Kauplejad-teenindajad võtavad eurosid meelsasti vastu. Saan aru, et tegemist on Türgi ringreisiga, parimad turismiobjektid on seal kirjas. Seetõttu on normaalne, et hotellides on paketi hinnas vaid hommikusöök. Hommikul kõht täis süüa ja terveks päevaks reisile, sest kõik vaatamisväärsused asuvad kummastki hotellist üsna kaugel. Mõlemad hotellid on üsna üksildastes paikades, nii et rahulik ümbrus vanemale generatsioonile on garanteeritud. Oktoobriga hakkab sealkandis hooaeg lõppema, merevesi läheb jahedaks, kuid eks kauplemine käib kuniks turiste jätkub. Vanemaid inimesi tuleks hoiatada, et nad sealt igasugu jama, st enese jaoks mitteolulist kaupa (nahka, vaipu, tekstiili, ehteid jmt) ringreisidelt kaasa ei ostaks (kohalikes linnapoodides on sama kaup kordades odavam kui turistilõksudes) ega ülikallisse türgi sauna end meelitada ei laseks. Tuleb osata viisakalt ei öelda, kui teenust tegelikult ei soovi. Igasuguse teenuse või kauba ostmisel tuleb aga lõpphinnas ENNE ostu kokku leppida ja kui kokkulepe on tehtud, tuleb ka osta, mitte müüjat solvata.

0
0

Käisin Nikal Travelis kohapeal lõpuks. Lisainfot sain veel niipalju, et üks osa reisi kuludest tuleks maksta 10 päeva jooksul ja ülejäänu 45 päeva enne reisi algust(kui nüüd õigesti mäletan). Asi tundus õige, aga eks päriselt saab teada alles reisil olles. Igaljuhul broneerisime praegu ära enda reisi :)

0
0

Mina neid kätte ei saanud.Isegi ootejärjekorda ei sattunud.Üks ja sama vastus,et helistage uuesti,kuna kõnekeskus üle koormatud.Nii oli see 9.08 hommikust saati.Kas see müük on läbi?Huvi pärast küsin,et kas reisikaaslase andmed pidi ka kohe kirja panema?Mul just selle taha takerdus,et ei saanud kohe 08-ndal helistada.

0
0

tommyx, tundub, et ei maksa väga närveerida, mingi vihje põhjal eeldan, et vajadusel tehakse ka lisagrupp, kui see rahaliselt end ära tasub NIKALile. Tõenäoliselt on neil mingi programm, mis jälgib kõnejärjekorra pikkust. Kui viimane on liiga pikk, pannakse teisel pool toru hargile, mis tundub ebaviisakas. Kui aga lõpuks ootejärjekorras olles muusikat kuulad (vist mingi 15´), siis saad aru, et tegelikult hoidsid nad su aega kokku. Reisikaaslase nime hiljem kirjapanemine tõenäoliselt tähendab täiendavat 19 euri broneerimistasu. Infotelefon (61 60 107)ei tea, millega lennatakse, missugustes hotellides peatutakse, soovitati pöörduda firma kontorisse. NIKAL-i enda telefon 6640064 ei vasta, kuigi aeg-ajalt on kinni! Üritan meiliga. Kardan, et lennud on ümberistumisega või siis hoopis vms ehk a la Smartlynx (4t kannatab välja, aga n. Madeirale lend on juba vaevarikkam). 4 - 5# Türgis võib olla üpris veniv mõiste, eriti kõrghooaja väliselt, hea oleks enne arve maksmist natuke interneti piiluda.
Päris tasuta ei ole ta ka club 5 kliendile, kaasasõitja hind tundub soolasevõitu (al.519 + 49 + bron.)

0
0

Kas keegi juba teab, mis lennukit kasutatakse ja mis hotellid, koos reisikaaslasega tuleb mul tasuda 940 euri... Mis sinna siis lisandus, kui reisijatasub 499, kas peale õhtusöökide lisati siis veel midagi? Mulle tundub, kas pole kahtlane...Viimase hetke pakkumise saab ju ka Türki 2-le 940 eest?

0
0

Vaadake seda?!!!! http://www.nikal-travel.ee/index.php?plink=tuerkei-lykien&alink=index seal 1 reisija 299...Miks siis see, keda kaasa võetakse, maksab 499

0
0

sihy, 299,- on 27.11 ja 04.12 väljumistele. Ega see 299,- ei ole ka lõplik hind, lisandub igasuguseid makse veel juurde. Info võiks olla aga konkreetsem, nad isegi lennukompaniid ei ole paika pannud rääkimata hotellidest.

0
0

sihy Sõidate 25.09 või 02.10. 499 + 98 +98 + 49 + 49 + 19 + 19? = 831. Ka mulle öeldi telefonis suurem hind kui ise kokku sain. Oodake arve ära ja kui reisikirjeldust kaasas pole, küsige üle (koduleht täna lõunast olemas) või pöörduge tarbijakaitsesse Äkki ei pane väga puusse, kui eeldada, et see uus tegija veel (aug. keskel) päris täpselt ei tea, kuidas ta meid vedama hakkab ja kuhu majutab?

0
0

kas siis tavaliselt firmad ka võtavad lennujaamamakse ja bronn tasu?, pole nagu märganud, see nagu hinna sees? Kui jubatasuta reis, oleks võinud kõik tasuta olla, mitte kirbukirjas tekst lisatud, et mis kõik tuleb juurde maksta....

0
0

Njh, tasuta lõunaid paraku pole olemas! Imelik hakkab kui lugeda neid postsitusi-ei teata, mis hotellid, millise lennukompaniiga jne. Soome kaudu reisid Türki on hinnad alates 199 euri ja 17.aug Deturi kaudu Marmaris ja Bodrum lausa 149 euri, per inimene. Müügitrikk antud juhul ju tavaline, kui üks inimene maksab 831 euri ja esimene ka mingi 199 või rohkem, siis liitke need summad kokku, jagage 2-ga ja siis saate teada, palju tegelikult see nali maksma läheb. Ka Eesti kaudu reisides võib saada päris norm hinnaga pakkumise. Ja tahaks küsida, et kas Teil kõhud on nii tühjad??? Kõik hinnas pakkumised siiski aktsepteeritavad kallites hotellides, aga tavainimese hotellides,kus eestlane tavaliselt puhkab, on ta siis 4 v 5 tärni, siis toidu kvaliteet, sortiment jätab soovida. Eesti maitsele see toit küll ei vasta! Joogi kvaliteet täiesti jama v. a. õlu ja kallimad veinid. Tuleb meelde aastate tagune lugu, kus türgi ALL INCL hotellide õlledes jms. avastati piisav kogus uriini.:D Ka on vahel liiga palav, et süüa. Parem kokkuhoida reisi pealt ja ise osta restoranis, mis meeldib ja süüa kus meeldib. Tulge pilvedelt alla palun!

5
0
1
23
...
9
Lennupakkumised
Reisikaaslased