trip-krainetrip-ukraine-dark
Teemade lisamine ainult registreerunutele

Tänasest alates nõuab uute teemade lisamine Tripis registreemist/sisse logimist. Miks? Mitmed diskussioonid on selle üle maha peetud, loe siit ja siit, lühidalt öeldes: püüame tõsta foorumi taset, loodame et registreerimine vähendab kiiruga lisatud korduvaid küsimusi.

Lisaks on igal teemapüstitajal nüüdsest nimi ja nägu (varem anonüümsena teemat postitades ei saanud oma nime ja e-maili jätta). Registreerimisel on veel palju muid häid omadusi, loe lähemalt siit.

Kommentaaride lisamine töötab nii nagu varem, ei pea olema registreerunud ega sisse loginud.

hurraa ,komentaare ikka tohib veel lisada ,äkki on perekonnaseisu ka varsti vaja ära märkida .

Minu teada tore tegu. Ma leian, et kui sinul eelmisel kommenteerijal, oleks ka oma sait, ja teeksid sinna foorumi ja puha, siis teeksid ka sa sinna igasuguseid reegleid, nii kuidas just sinule meeldib. Milleks kritiseerida. Kui ei meeldi need n6uded siis ma m6tlen, et siis ei ole ka vast vaja foorumisse midagi sul lisada v6i kuidas...

Väärt algatus. Ehk jääb vähemaks igasuguseid ülepäeviti esitatavaid küsimusi ühe ja sama hotelli kohta ja uuritakse seda rohkem reisikorraldajate kodulehekülgedelt. Nüüd vast enne mõeldakse, kui hakatakse teemat püstitama.

Hästi tehtud. Kui kommenteerimine ka ainult registreeritud kasutajatele oleks, jääks üleüldist sappi ka eeldatavasti vähemaks.

Mõistlik otsus. Ehk tuleb tagasi arutelu ja analüüs nig asjalike küsimuste esitamine ning neile vastamine. Ei maksa solvuda, aga viimasel ajal tekkis siia palju ilmselt noori inimesi, kes ässasid nagu vanad maailmarändurid, aga jutu järgi otsustades tegid alles esimesi kobavaid samme reisimaastikul, olles ise laisad kui kurat, tegemata igasugust kodutööd. Edu modedele

Kas ei oleks võimalik varjatud meili kasutamist? Et meili saatmine oleks võimalik, kuid aadress ei oleks avalikult nähtav.

Parempoolses tulbas võiks kõigepealt olla nimi ja selle all maa. TIhti peale komistad nii valesse teemasse kui üldse olla saab, siis vähemalt jääb võimalus autori põhjal otsustamiseks.

Lõpuks ometi! Ehk ei viitsi-oska igasugused ajukääbikud enam lolle küsimusi esitada teemal, et kui palju maksab saiapäts türgis või, et tahaks reisile minna aga ise ei oska. Sisukust ehk on nüüd rohkem ja vähem pealiskaudsust. aitäh adminnidele!

Ei tea, miks saiapätsi hinna küsimine ajukääbikuks teeb? Rahast rääkimine on tabu? Või on portaal rikkuritele, kes raha ei loe?

küsija suu pihta ju ei lööda, aga näe siis... Ma ei saa aru, et kui mõne inimese küsimus ei meeldi, miks siis seda teemat üldse avada ja lugeda ja veel vastu ka kirjutada midagi solvavat? Arvestades seda veel, et kui asjalik rahvas peaks siin ringi liikuma, aga Näit "Vahva" tundub küll...hmmm selline kibediku moodi tegelane!

Kas sa tõesti arvad, et saiapätsi hind näiteks mujal Euroopas (seda on ju korduvalt küsitud) on sellises suurusjärgus, et selle tulemusena läheb reisieelarve lõhki? See et muu maailma dumbuser'stuma kipub, ei tähenda seda, et Eesti võiks sama teed minna.

Modedele:

Kas osade alamteemade sticky teemad (Töö välismaal ja Egiptus) on teinud mõni vabatahtlik kasutaja või on teie poolt koostatud? IMHO igal alamteemal võiks midagi sellist kokkuvõtvat olla, ise oskaks panustada näiteks autoreisi ja suusareisi kohta.

ei leia, et sellest foorum midagi võidaks. küsimused mida teha ja kus olla või palju maksab näitab lihtsalt osalejate taset, paneb õlgu kehitama ja ei midagi muud. samas arvan, et registreerunute baasil seda üleval pidada on kah nadi, pigem on see seltskond igav ja mannetu. kuid eks iga peremees teeb oma hoovil oma reeglid.

huvitav lähenemine, kuidas küll registreeritud kasutaja on igavam mitteregistreeritud kasutajast? ntx enamus sati foorumeid ei saa ilma regamata lugedagi .

Lugupeetud protestijad - milles küsimus, milliseid delikaatseid isikuandmeid teilt siis tahetakse, et ei julge registreeruda? Kas meiliaadressi andmine teeb haiget, kas sealt saab keegi teie rahakoti kallale? Registreerige, kirjutage ja MÕELGE, aga ärge virisege iga asja peale. Kui meiliaadress on nii püha ja puutumatu- tehke registreerimiseks ja kustutage seejärel ära. Ongi rahu majas....PS: IP on ikka teada, olge te registreeritud või mitte! IRW. Veidi võiks olla ka kodanikujulgust. Ja ilmselt nendel, kes ennast julgevad registreerida seda ka on. Loodan, et see võtab vähemaks jura stiilis "...see ja teine firma on jama, ise teen ikka paremini, lähen sinna, kus keegi teine pole käinud, aga äkki keegi oskab aidata kuidas sinna saab ja kas seal kilu ka müüakse ja mis see maksab.....". Rohkem asjalikkust seltsimehed

lauriandres Tean noort, kes käis 3-nädalasel reisil eelarvega 500 eek. Usun, et talle oli ka saiapätsi hind oluline. Me ei saa eeldada, et just enda majanduslik seis ongi see kõige alus, millest lähtuda. Sama hästi võiks siin esineda mõni eesti esirikkur, et milleks üldse need foorumid, kui võib palgata kolm reisikonsultanti, anda neile oma soovid ja õigel kuupäeval muretult reisile minna.

See, millest kirjutad, ei ole normaalne. Ja saipätsi hinna küsimine ei ole ka normaalne. On loomulikult tore aegajalt kohtuda, selliste haigete küsimustega, aga kui neid on palju, siis muutub foorumi eesmärk. Kardan, et see foorum on mõeldud normaalsetele inimestele, kes ei tee inimkatseid enda ja teiste peal. Võib olla peaks ka autahvli kõrval olema eraldi ka friiginurk, kus siis kirjeldatakse erinevaid ekstreemseid kogemusi alates sellest "Kuidas 500 krooniga ära käia kolmenädalasel reisil", "Kuidas reisida teiste kulul", "2 aastat keele õpet Itaalia vanglas", "Kuidas saada kiiresti vanglasse", "10 soovitust sakslaste pügamiseks" lõpetades teemadega "Limusiiniga läbi Euroopa", "Miks inimesed ei ole kõiki metsikuid loomi likvideerinud", "Kohalikud elanikud häirivad omakohal olekuga minu puhkust", "Kolm päeva koos Paris Hiltoniga" jne. Usun, et friiginurgas oleks selliseid asju lõbus lugeda, kes võtab siis seda tõsiselt ja kes kui head nalja või leiab, et ka meie hulgas on marslasi.

Mu meelest pole probleem mitte saia hinna küsimises, vaid viitsimatuses uurida, kas ehk päev tagasi keegi Tripis juba samale küsimusele vastanud ei ole. Enamasti on. Guugeldamisoskust ei maksa sellisel puhul oodatagi.

hbert Saime lugeda, mis kõik paha on. Millised on normaalsed teemad?

Mis viga on teemal: Limusiiniga läbi Euroopa ?

See nüüd küll normaalne pole, mida hbert räägib. Kuidas on seotud 500-krooniga reisimine vanglate ja "sakslaste pügamisega"? Neid ühte patta panna on täiesti idiootlik! Ja ka mina ei näe limusiiniga läbi Euroopa sõitmises midagi valet - kui kellegil on selleks nii palju raha, siis keegi ei keela tal sellest rääkida, küsida infot, jagada muljeid jms.

Lugedes su eelnevaid postitusti hbert... Paistab, et asi on su enda kapriisides - sulle ei meeldi reisida odavalt ja mitte nii kehvades tingimustes, kui odavates paikades peab taluma. Samas sa oled seda sunnitud vahel tegema ja selletõttu siin sa nüüd eladki ennast välja. Arvad, et veidi ebamugavamalt reisimine on friiklik vms. Hale lihtsalt!

Seda teemat hakkasin ma arendama üldse sellepärast, et tahtsin selgitada, miks hberti postitusi ei ole mõtet tõsiselt võtta. Mina arvan nii, et reisifoorumist võiks ikka kõike küsida - odavad reisid, kallid reisid jne. KUID tuleks alati pöörata tähelepanu sellele, et otsingut kasutades võid juba endale vastuse leida ja seda eirates on see ju foorumi reostamine mõttetu pahnaga. Ja teine asi on sellised väga spetsiifilised küsimused nagu: "Kas selles Ankara hotellis on ikka konditsioneer või ei ole?" jms. Sellistele küsimustele saab ka vastuse hotelli kodulehelt või siis veidi googeldades.