Telkimine Riia-Jurmala lähedal

Kas Riia või Jurmala kandis on võimalik kusagil mugavalt telkida? Plaan külastada Livu veeparki, seejärel telkida öösel ja järgmine päev Riias veeta. Ühel päeval sinna ja tagasi sõit oleks liiga kurnav.

Meie telkisime mõned aastad tagasi mereääres. Sõitsime jurmalast läbi ning mere äärt mööda edasi ning valisime sobiva koha. Seal metsa all säädisime oma telgid püsti ning hommikul tuldi küsiti telgi eest raha. Summat ei mäleta aga mingi üüratu nüüd ka polnud. Vahva igatahes.

http://www.bt1.lv/bt1/camping/

Telgid linnas :)) Kahel korral kasutanud - soojal suvel täitsa okei.

Eelmisel suvel puhkasime mõned päevad Jurmala kämpingus Nemo.Väga ülerahvastatud oli.Paras nõukaaegne ettevõte.Samas ei leidnud ka midagi paremat mis oleks asunud Jurmalas sees.Lastel oli lõbu laialt, kuna seal on väli veepark.

Eks see Nemo üks paras õudukas ole, aga samas mis sa selle tühise raha eest tahad saada. Samas Riias olemas ka "Kempings Siguldas pludmale". Ei oska reohkem kommenteerida kui ainult link panna.

http://www.bed24.eu/et-EE/Company/Kempings-Siguldas-pludmale/4331/Default.aspx

Riias tohib ikka igal pool mere ääres telkida või?

Kas keegi teab kuidas telkimisega seal lood on? Tahaks minna Jurmala kanti. Silma hakkas ka Nemo camping, kuid kas kuskil on ka telkimine võimalik?

Selles campingus ju ka telkimise võimalus!

Meie käisime 2 suve tagasi ja leidsime ühe väikse metsatee Jurmalast otse läbi sõites eramajade vahel. Sealt sõitsime sisse ning saime kenasti täitsa merekaldale tasuta ööbima :) Ma ei oska päris täpselt kirjeldada kus see oli loomulikult, aga sõitsime seda pea teed mööda otse läbi ja vahetult enne Jurmala lõppu keerasime paremale eramajade vahele. Keegi ära ajama küll ei tulnud ja seega saime kenast öö seal rannas veedetud.

Plaanime Põhja-Läti reisu ja ööbimist telkides. Igasugused kogemused, soovitused ja hinnad on teretulnud. Ma ei ole senini piisavat infot siit leidnud.

Aitäh!

Tere. Kas kellelgi on värske info telkimise kohta? Kuidas on lõkke tegemisega kuskil mere ääres?

Üks igavesti värskena püsiv info on järgmine: soovides vaikselt omaette telkida on lõke küll viimane asi mida teha. Sama käib seltskonna suuruse ja alkoholi koguse kohta. Mida rohkem on seda varem teid minema pekstakse.

Ei saanud aru. Meie läheme kahekesi, ilma alkoholita. Milline on teie pakkumine?

Kui sõidad Jurmalast Kolka suunas siis näed mitmeid telkimis kohti.Kui tahad mugavalt puhata siis vali http://www.abragciems.lv/pub/

pikkmees35, aitäh! Kas oskad soovitada ka vaatamisväärsusi selles kohas?

Ise telkisin eelmine suvi Usmas, Riiast u 60km Ventspilsi poole sõita. Ventspilsi poole sõites on vasakut kätt tankla ja kohe pärast tanklat tuleb vasakule pöörata. Paarisaja meetri pärast pöörab tee järve äärde. Väga mõnus koht telkimiseks või suvemajakese üürimiseks. Põhja Lätis on selline järv nagu Burtnieku ja sinna tasub ka telkima minna. Saab laenutada paati, pesta, lõket teha, kala püüda .... ja hinnad on ka mõistlikud.

Minge Burtnieku järve äärede Dures'se telkima.

jansa759, uurisin Burtnieku järve ala kodulehekülgi. Ei saanud aru, kas on võimalik ISE OMA SEADMETEGA lõket teha?

Tänud pikkmees35'le selle Abragciemsi kämpingu viite eest! Just jõudsime sealt tagasi ja on küll igati viisakas koht. Värske olemisega majakesed, moodsad pesuruumid nende külje all. Asub otse mere ääres. Toitlustus on väga odav (kohv + pannkoogid 1 latt). Kord on majas ja on rahulik. Super liivarand ja männid nagu sealkandis kohane. Jurmalast 1h 10 min sõitu. Majakese peaks kindlasti ette broneerima, sest suvel on need väga hõivatud. Telkimisega muidugi probleemi pole. Lisaks veel info, et 4km enne kämpat Engures on Kapten Granti pubi, mis osutus igati korralikul tasemel toidukohaks.