Tenerife autorent ilma krediitkaardita?

Hei!

Selline rumal seis, et paari päeva pärast Tenerifele minek ja sai cicarist auto broneeritud, aga avastasin alles nüüd, et maksta saab ainult krediitkaardiga ja nüüd enam pangast ei jõuaks kaarti tellida. Kas on firmasid, kes aktsepteerivad makseid deebet või sularahas?

Suured tänud

Täis kindlustus ja maksa deebetiga .

Kui täis kindlustust pole siis rendikat broneerivad sul tagatis mingi 1k ja lisaks mõned broneerivad küttuse .

Kui sul on kaarti tagant CVC number siis arvatavasti saad toime , kui ei siis täis kindlustus peale kindlastus peale

Sularaha peale lennujaamas ära looda

0
0

Paar päeva tagasi Gran Canaria lennujaamas ütles Cicar'i teenindaja mulle, et tal on täiesti ükskõik, kuidas ma maksan. Temale oleks vabalt ka sularaha sobinud. Maksin siiski tavalise Swedi deebetiga (kaasas oli ka krediitkaart aga kuna seda ei nõutud, siis ei olnud selle järele ka vajadust).

Minu teada on Cicaril Tenerifel on täpselt samad tingimused, mis Gran Canarial ja ka muudel kanaari saartel.

Vaatasin praegu Cicari Tenerife autode listis mitut autot ja seal on ju selgelt kirjas, et maksmine on võimalik ka sularahas?!

Kas antud juhul on tegemist mingi eriti kalli rendikaga, mida saab ainult krediitkaardiga? Isegi Jeep Grand Cherokee broneerimisel TFS lennujaamast on juures kiri:

"Payment in cash or by credit/debit card"

Kus see kirjas on, et tasumine ainult krediitkaardiga?

@dim 123

Minu teada on Cicaris kõik autod juba "by default" täiskindlustusega ning ilma selleta rentida ei saagi.

5
0

to E.T

tundub et jah , minu viga .

Ma tavaliselt vaatasin golcare ja muid taolisi reegleid - aga näed sa mõnel on lihtsalt full kindlustus juures algselt .

0
0

@E.T. tõepoolest tunnen end üsna rumalalt praegu. Jäin termse ja conditioneid lugema ja seal justkui oli kirjas ainult krediitkaardist ja mitte ühestki teisest makse võimalusest

0
0

Kirjuta neile ja küsi. Cicar väga mõistlik koht. Ise sai üle-eelmine aasta sealt auto võetud - kuna nad ju tagatist ei taha, siis piisas tavalisest pangakaardist.

1
0

Helista sinna. Võtsin sealt eelmine aasta auto ja seal oli täiskindlustus hinna sees. Kindlalt kõige lihtsam autorendi kogemus senimaani.

0
0

POle vaja kuhugi helistada. Cicaris saab sularahas maksta.

0
0

Tenerife autorendi ja krediitkaardiga meenub selline ca 15 aasta tagune lugu kus auto toodi seal kohaliku firma poolt hotelli kohale ning pärast lepingu kiiret sõlmimist fuajees küsis mees krediitkaardi. Selle saanud pani ta selle lepingule, lõi korra kaardile käega peale (nagu nõuka ajal VEF raadiole kui see ei mänginud...) ja oligi kõik. Ehk makstud ja korras.

2
0

Veel koroonale eelneval aastal olen ise näinud kasutusel (kasutas ka minu krediitkaarti) nn. kelku. Selline nagu https://www.mobiletransaction.org/history-of-credit-card-machines/ üleval pildil vasakult esimene. Ei ole välistatud, et neid ka praegu kasutusel kuskil on.

Tegelikult on krediitkaardi funktsioon kui selline tänaseks päevaks pisut "devalveerunud" . 15 ja rohkem aastat tagasi oli krediitkaart ikkagi panga usalduse näitaja kliendi suhtes, sellega sai maksta ka internetiühendust omamata (väljavõttesse ilmus broneering teinekord alles nädala pärast), sest kui see juba kellegil oli, siis oli ka panga usaldus selles suhtes, et ei peteta. Ja kui läkski limiit üle (ikka juhtus, kuna online ühendust polnud vaja krediitkaardiga maksmisel), siis sellest keegi mingit kisa ei teinud. Tänasel päeval on krediitkaart pigem deebetkaart võimalusega mingis osas konto miinusesse lasta ja neid väljastatakse igaühele. Aga eks elu lähebki edasi.

0
0

Rentisin 11.jaan cicarist auto ja deebet kaart sobib ideaalselt. Samuti ei taha nad passi, sobib ID-kaart.

Praegu on mul auto amovensi kaudu eraisikult (taanlastele kuuluv ettevõte), see nagu meil Autolevi.

Cicari puhul ei meeldi süsteem, et kütust sama palju sees tagastades kui saades. A la said kolmveerand paagiga, tagastad samaga. Mina tankisin muidugu rohkem, aga ega seda siis tagasi ei maksta:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased