Tenerifele Ryanair-ga

Tere

Kuna praegu odavad pakkumised Tenerifele Skavsta-st Ryanair-ga, siis vaatasin, et kuda sinna saaks. No laevaga saaks Stockholmi, sealt bussiga, aga tagasi tulles ei jõua laevale. Lend tuleb 16:05 , laev väljub 17.30 nii, et jokk. Keegi osavam oskam soodus paketi kokku klappida? :)

Terv, Ahti

1
2

Aasta algul sai käidud Riiast GC-l. Läksime Riiast läbi Londoni, edasi- tagasi lennupiletid läks maksma ca. 150. Ryanair. Võid uurida sellist varianti ka Tenerife osas.

0
1

Tagasi saab Rayaniga läbi Bergamo.

1
0

Ryan ei lenda Tenerifelt Bergamo-sse...

0
1

No lausa 6 korda nädalas lendab Ryanair Tenerifelt Bergamosse, aga me käisime u 2 a tagasi ka Rootsi kaudu ja võtsime tagasitulles ööbimise Stockholmi, mis oli tegelikult väga mõnus vaheldus varasematele päevakruiisidele.

0
0

Sry jah vaatasin valesti, aga noh mingit soodukat seal hetkel pole Tenerife -Tallinn 160 € per face ja 5 h Bergamos. Kui tulla 19. dets Tenerifelt siis 22 € Bergamo ots, aga edasi ei saa... 20. järgm lend TLN. Nii see ongi tehtud.

0
0

Avad www.azair.eu Alguspunktiks märgi Baltic Countries ja seejärel ava see loend rea lõpus oleva lennuki ja + märgiga. Saad ära linnutada väljumiseks sobivad lennujaamad ja ka ise vabalt lennujaamu lisada. Sihtpunkti reale kirjuta Canary Islands, seejärel ava tuttava märgiga. Võta maha lennujaamad, mis ei sobi (muuseas, sinna saab mida iganes kirjutada, kasvõi Mediterranean Islands, mis kõik vahemere saarte lennujaamad koondab, suurepärane tööriist). Määra ära varaseim alguspunkt ja hiliseim naasemine (25.11 kuni 31.03 näiteks) Määra võimalikult lai kohal viibimise aeg, 5-8 on standard, aga miks mitte katsetada 5-14 vms. Kindlasti ava Advanced options. Saad valida soovitud väljumise ja naasemise nädalapäevi (ära kitsenda liigselt otsingut) ja ära võtta linnukesed to ja from same airport. Kanaaride puhul on ilmselt mõistlik jätta from linnuke, sest saarte vahetamine võib olla keerukas (aga ka huvitav!). Samas, ei ole ju väga vahet, kas naased Riiga või Tallinna. Veel mõned valikud ja võid vajutada otsingu nuppu.

Tulemused reastatakse hinna järgi, detailide alt näed vahemaandumisi jms. Ostma lähed konkreetse lennufirma kodulehele.

Mina jätsin Vilniuse sisse ja sealt on 86 euroga heade ümberistumistega võimalik Fuerteventural ära käia. Vilniuse lennujaama saab otse bussijaamast 1 eurose otserongiga (sõidu aeg 7 min) ja sinna omakorda mugava Luxexpressiga, mis kampaaniate ajal müüb 5 euroseid pileteid.

Miks jätta sisse Vilnius ja Kaunas - sest sealt on pea 100% juhtudest kõige odavam lennata, arvestades ka kõiki muid kaasnevaid kulusid. Samuti on sealt kõige parem otselendude valik ning ka ümberistumiseks soodsaid võimalusi. Maitse küsimus :)

http://www.azair.eu/azfin.php?searchtype=flexi&tp=0&isOneway=return&srcAirport=Baltic+countries+%5BTLL%5D+%28%2BRIX%2CKUN%2CPLQ%2CVNO%29&srcap3=RIX&srcap5=KUN&srcap6=PLQ&srcap7=VNO&srcFreeAirport=&srcTypedText=baltic&srcFreeTypedText=&srcMC=BALTIC&dstAirport=Canary+Islands+%5BSPC%5D+%28%2BGMZ%2CVDE%2CTFS%2CTFN%2CLPA%2CFUE%2CACE%29&dstap0=GMZ&dstap1=VDE&dstap2=TFS&dstap3=TFN&dstap4=LPA&dstap5=FUE&dstap6=ACE&dstFreeAirport=&dstTypedText=canar&dstFreeTypedText=&dstMC=CANARIES&depmonth=201611&depdate=2016-11-25&aid=0&arrmonth=201710&arrdate=2017-10-31&minDaysStay=5&maxDaysStay=8&dep0=true&dep1=true&dep2=true&dep3=true&dep4=true&dep5=true&dep6=true&arr0=true&arr1=true&arr2=true&arr3=true&arr4=true&arr5=true&arr6=true&samearr=true&minHourStay=0%3A45&maxHourStay=23%3A20&minHourOutbound=0%3A00&maxHourOutbound=24%3A00&minHourInbound=0%3A00&maxHourInbound=24%3A00&autoprice=true&adults=1&children=0&infants=0&maxChng=1&currency=EUR&indexSubmit=Search

3
0

Kellele Helsingi ei ole probleemiks, saab ka seda lisada ja erinevaid võimalusi kombineerida.

0
0

Ja tähelepanu tasub pöörata tripikate kommentaaridele Stansteadi ja Lutoni lennujaamade kohta, kus arvatakse, et 1,5 h on miinimum, millega on võimalik ümber istuda. Seega need odavaimad variandid 50 minutiga võivad olla teostamatud.

3
0

Tänud jmets !! :-)

0
0

Kui v6tta Ryanair-i connect flight läbi Londoni(Stansted), siis 1 h 15 min peaks piisav aeg olema, et j6uda teise Ryani lennule? Eeldan, et need arrival ja departure gate-d on lähestiku samal firmal?

A.

0
0

Pole ju mõtet sedamoodi riskida. Kui lend Londoni veidigi hilineb jääte jätkulennust maha ja kuna eraldi piletid siis vastutate ainult ise. Mõtekam sinna lennata Norwegianiga, kas Helsinkist või otse Tallinnast läbi Oslo. Võib vaadata ka Ryanairi lendu läbi Weeze.

1
0

Stansteadis ei ole need gated ikka väga lähedal, seega maha võib jääda ka siis kui lennuk ei hiline. Üsna kindlasti jääb maha siis kui satute nende õnnelike hulka kelle käsipagas alla pannakse ning seda tehakse üsna tihti kui lennuk on täis (mida suurem on käsipagas, seda suurem on ka võimalus). Ja kindlustus ei katnud vist alla 2h vahet sest Ryanairil kõik piletid eraldi ja nad ei vastuta ise kuidagi connection lennule jõudmise eest.

1
0

Kindlustuse tingimused varieeruvad, kuid pigem on see aeg 4h.

0
0

Siin ka ühe eestlanna lugu, mis imekombel siiski hästi lõppes, kuid "närvikõdi" kindlasti rohkem kui rubla eest - https://www.tripadvisor.com.ph/ShowTopic-g1-i10702-k8348126-Connecting_at_Stansted-Air_Travel.html

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased