trip-krainetrip-ukraine-dark
TEZ Tour-iga Egiptusesse

On keegi käinud? Millise kvaliteediga on hotellid, reisiteenindus? Kas AI 5* pakkumised superhindadega on OK või tasuks siiski lisada mõned tuhanded ja minna mõne kohaliku reisikorraldajaga. Reisile kaasa plaan võtta noorem kooli-iga ja seetõttu naudiksime mugavust. Aitäh, vastamast!

Millises linnas plaanis peatuda? Millisest viietärnihotellist jutt käib?

Vaatasin eile Tez Touri koduleheküljelt, et nende pakutavate hotellide nimekirjas on hotell Club Reef Village. Olen kunagi seal olnud ja väga meeldis.Kuna TeZ Touril on teised edasimüüjad, siis ei tea kes seda hotelli müüb. Küll ma otsisin, kuid lihtsalt jaole ei saanud, kuidas sinna saaks või mis hinnad on. Juba ammu pole eestlastele antud võimalust selles hotellis puhata, aga ometi nende pakutavate hotellide nimekirjas ta oli.Võibolla keegi teab sellest lähemalt? Palun kirjutage.

TezTouri kodulehel on edasimüüjad kirjas, neilt saab hindu küsida, kui muidu ei leia. Club Reefi müüakse küll, ainult et enamasti mitte soodushinnaga.

Ilmselt peetakse silmas Tezi 3990,- 5* AI loteriipakkumisi ja ega enne adekvaatseid vastuseid ei saa, kui keegi siinviibijaist on nende pakkumistga juba ära käinud.

Mina soovitaksin helistada GoAdventure reisibüroosse ja seal küsida Club Reefi kohta. Olen ise reisinud nendega 2 korda ja mõlemad korrad rahule jäänud. Neilt olen saanud kõige parema hinna- ja kvaliteedisuhtega reisid. Helistade neile ja öelge enda soovid ning nad otsivad teile kindlasti hea pakkumisega reisi!

GoAdventure infotelefon 6108000

Noo, kui juba reklaamiks läks, siis Toptoursile ei saa küll keegi ligilähedalegi, kus hea õnne korral on võimalus 5* täiesti tasuta saada + boonuseks kõik hinnas :P

Liitusin soodsaid reise otsides nende maililistiga ja nüüd oh imet- viimasehetke pakkumisi tuleb mühinal. Enda esimeseks eelistuseks oleks Taba siis Sharm. Kõige suuremaks hirmuks pean siiski lärmavat seltskonda, sest seekord on tõesti plaan ainult lamavas asendis puhata ja snorgeldada. No võib-olla ikka Surnumere ääres käiks uuesti ära. Kiusatused tekivad ikka kohapeal.

www.ABCreisid.com, teeme nii, et kõik kirjutavad Enese kogemustest, mitte ei tutvusta siin reisipaketti reisivahendaja silmade läbi.

Lähen 30 ndal jaanuaril Sharm El Sheiki TezTouriga. Hotelliks valitud Grand Sharm Hotel kõik hinnas. Saab näha siis kuidas reis kulgeb TezTouriga. Pakkumise võtsin Baltic Toursist, kes Domina ja Novatoursi reise vahendab, kuid hiljem tsekil selgus et sain hoopis TezToursi oma, mis seal ikka. Minek!

Hotelliks siiski Grand Hotel Sharm.

Loodan, et saad seal TEZ reisisaatjaks kohapeal Kelli. Üks vahvamaid ja toredamaid reisisaatjaid keda ma oma reisidel üldse kohanud olen.

Oskab keegi kommenteerida ka Tez Touri Hurgada reisisaatjat?

abcreisid.com`ile No ma ei tea. Riiast läksid tuttavad kevadel Tezi 5* loteriiga Sahl Hasheesi Piramizasse, tase ise oli super olnud, mis sest, et mõnel pool on ta nüüd 4*. Ja Egiptuse tärnidest võiks rääkida pikemalt, aga mitte siin teemas (ma natuke lähemalt seotud lihtsalt). Ahjaa, ja mitte reisikorraldaja, aga vahendaja oli ju kirjas :P

Sooviksin hoiatada inimesi just Tez Touri eest. Lugu järgnev-sõitsime Sharmi 22. detsembril ja oli valitud kindel hotell Maritime Peninsula, kuid kohale jõudes õeldi kohe, et sinna meid ei viida, kuna kohti pole ning nemad panevad meid Royal Albatrossi, mis asub Naqb Bays ning pidi veel parem olema. Kuna me varasemast teadsime, mis koht see on ei olnud pakutavaga nõus. Lõpuks suure moosimisega saadi meid bussi, kohapeal oli asi ikka väga trööstitu-kogu piirkonna viimane hotell keset ehitusi. Sinna suudeti viia meie lennuki pealt 2 bussitäit rahvast. Bussis jagati kohe kätte paberid, et sa oled kõigega nõus ja edasise pretensioone ei ole. Meie ajasime siis 5 perega ikka oma jonni, et siia me ei jää. Varsti tuli giid meie juurde ja sosistas, et sai meile soovitud kohad, kuid ärge teistele seda öelge ning 2 tunni pärast viidigi meid tellitud hotelli, kus kohapeal selgus, et hotell oli pooltühi. Jäime igati rahule, sest teenindus oli tasemel, keegi ei oodanud jootraha. Minu arust on reisibüroo niimoodi käitudes ikka väga alatu.

Mulle on saatnud Tez Touri soodsaid pakkumisi ReisiPunkt (www.reisipunkt.ee). Vaatasin, et osad reisid soodsamad kui Tez Touri lehel. Kas keegi teab, mis see ReisiPunkt on? Nende veebilehel ei ole kontaktinfot ega midagi muud. Olen tavaliselt kasutanud ühe kindla büroo teenuseid ning seetõttu ei tea, kas julgeksin tundmatust kohast reisi osta.

Et siis kas see läheb minu pagasikaalu hulka? Tegu siis 7kg kergkäruga. Ja kuidas on lapse söögi-joogiga. Ometi tohib need ju lennukisse võtta?

Kärud ei lähe kaalu sisse ja antakse ära eraldi, check-in osutab, kuhu.

Laste (vedelale) söögile joogile kehtib mingi mahulimiit, minu arust võis see olla 150ml ehk pisikese lutipudeli või jogurtitopsi jagu (per pakend). Seda uuri lennujaama infolehelt või -numbrilt.

Oli küll Sharmis kõik vinks Tezi poolt organiseeritud ja esimest korda Egiptuses olnuna oli meeldiv kui sul käest kinni asju selgitati, mida ei saa öelda sõprade Estouri reisisaatja ja korralduse kohta :(

Käisin eelmise aasta detsembri lõpus sõpradega Sharm el Sheikis ja sattusin enda arvates ja ka teiste meiega ühes hotellis viibinud eestlaste arvates üsna ebapädeva giidi alla.

Nimelt ostsime Kairo reisi ja juhindusime paberist, mille giid meile andis ja see väitis, et reedeti eesti keeles Kairo reis. Ise olime ka muidugi lollid et üle ei küsinud, mis keeles ekskursioon tuleb, aga giid ei maininud ühtegi sõna ja kokkuvõttes saime umbvenekeelse reisi. Kui giidile helistasime öösel ütles ta selle peale et paber ei loe midagi ja eesti keelset Kairot pole olemaski. Uskumatu! Millest pean ma sis lähtuma kui mitte sellest paberist mille giid mulle annab. Järgmine päev väitis üks teine giid meile selle peale, et infotunnis teile öeldi ära et see kord eesti keelne grupp täis ei tule. Jällegi uus uudis. Kõik inimesed ju infotunnist ei saa seda kuulmata jätta? Ka ei öelnud ta ta meile midagi siis kui reisi ostsime paar päeva hiljem. Lisaks jagas giid vastuolulist infot randade kohta. Giidi nimi oli INGER-STINA PALMET.

Minul jäi seega Teztourist üsna kehva arvamus. Kui te ei soovi minna ekskursioonidele üsna lärmakate ja ebaviisakate venelastega ja tahate ekskursioone ka mingis teises keeles peale vene keele, siis soovitan küll valida mõne muu reisikorraldaja.

Eioskapanna! Olen Reisipunktist pileteid ostnud, neil on odavamad hinnad, sest neil on interneti broneerimis süsteem, ja kui sa sealt ise piletid ostad, siis saad mingi soodustus ( ei mäleta täpselt kui palju kas 2 või 3%) Nii et ära karda, olen enda peal proovinud:) Tegelikult minu jaoks on mugavam kui ma saan ise broneerida, sest ei sõltu sellest kui kiiresti operaator töötab, äkki nii kaua kui ta kohvi joob odavamad pakkumised juba otsa saavad ;)