trahv usas.

tere selline mure et sain 2011 aasta usas tahvi eesti juhilubadega sõitmise eest. nüüd oleks plaanis uuesti usasse minna kas võib piiril probleeme tekkida? ja trahv jäi mul maksmatta kuna tulin ennem ära kui see minuni jõudis

Kas USA -s Siis Eesti lubadega sòita ei saagi?

Lühiajaliselt (turistina) riigis viibides pole meie lubadega probleemi. Seal pikemalt olles ja kohalikku juhiluba mitte omades ning vahele jäädes väänatakse karistus - Floridas näiteks tuleb minna kohtusse ja oma karistus kohtunikult teada saada. Osariigiti võivad aga seadused ja edasised protseduurid olla erinevad. Kas kohtusse mitteilmumine ja/või trahvi mittemaksmine edasist maalepääsu takistab, ei tea.

Makske trahv USA saatkonda Tallinnas,muidu arreteeritakse teid kindlasti piiril.

Usa saatkond Tallinnas ütles et nemad ei tegele ja ei tea Usas saadud trahvidest midagi.

Siis on Küll jama ,pead riskima ehk ei juhtu midagi. Mind arreteeriti piiril,hoiti 3 päeva kambris siis kohtusse ja siis saadeti tagasi.

Võrdlemisest kiiruseületamisega - trahvid juhiloata sõidu ja kiiruseületamise eest võivad olla n-ö eri kategooriates. Juhiloata sõit on suurem rikkumine, kui kiiruseületamine. Toodud FL näitest veel niipalju, et näiteks purunenud tagatule pärast ei pea kohtuniku otsust kuulama minema, kuigi patrull ise trahve välja ei kirjuta. Miski muu asutus oli selle jaoks.

Teemaalgatajale niipalju, et kui otsustad minna, ole valmis ka piirilt tagasi tulema. Kui raha rohkem käes, sisene autoga läbi Kanada. Kui USAsse ei pääse, ei topita vähemalt kohe lennukisse tagasi ning saad Kanadas ringi vaadata :)

leokran kas sul oli liiklustrahv või mille pärast sind 3 päeva kambris hoiti?

eks Leonkrani peeti Pöhja-Korea spiooniks, organid ikka hoiavad siin kirjutatul silma peal ;P

Sõbranna sai kunagi trahvi (10a tagasi). Käisime see suvi USAs. Midagi ei juhtunud. Muidugi käisime teises osariigis kui seal, kus ta trahvi sai. Mäletamistmööda oli ta ka vahepeal veel korra USAs käinud.

USA-s on jah osariigiti erinev. Californias 10 päeva sõita ja siis tuli kohalik luba teha. Reegel ei kehtinud aga ajutiste turismireisijate kohta.

Mõned aastad tagasi sain Santa Monicas parkimistrahvi, olin parkinud tänavapuhastamise kellaajal. Uurisin siis kohalikest foorumitest, mida kohalikud trahvi maksmatajätmisest arvavad. Intressid hakkavad jooksma ja lõpuks muutub trahv hiiglaslikuks. Ja ära tuleb maksta niikuinii, muidu võidakse vangistada. Ja trahv ei aegu, nii nagu aeguvad Eesti trahvid.

Kuna mul oli trahvikviitung klaasipuhastaja vahelt kätte saadud, siis maksin krediitkaardiga need mõnikümmend taala Eestisse jõudes kohe ära.